مهاجرت اشکان خطیبی، بازیگر و خواننده ایرانی و حمله فارس نیوز به او

اشکان خطیبی در یک استوری اینستاگرامی خبر از مهاجرت از ایران داده است.

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی نوشت: «اشکان خطیبی»، خواننده و بازیگر ایرانی، بیش از یک ماه است که از ایران خارج شده است.

برخی اطرافیان او از خروجِ زمینی این بازیگر از ایران به ترکیه و سپس مهاجرت اش به اسپانیا خبر داده اند.
بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی نوشت: «اشکان خطیبی»، خواننده و بازیگر ایرانی، بیش از یک ماه است که از ایران خارج شده است.
 
بهمن بابازاده (خبرنگار موسیقی) درباره مهاجرت اشکان خطیبی ، قسمتی از نوشته این بازیگر را به اشتراک گذاشته.
خطیبی نوشته:  سرانجام ‎«اشکان خطیبی» خروج اش از ایران را تایید کرد و نوشت: «مجبور شدم هر چه داشتم رو رها کنم و برم...»نوشته شوکه‌کننده اشکان خطیبی درباره مهاجرتش
حمله فارس نیوز به اشکان خطیبی
فارس - اشکان خطیبی تمام هستی‌اش را از نظام مقدس جمهوری اسلامی دارد. در تلویزیون و سینمای همین کشور رشد کرده و دیده شده است. با بودجه های میلیاردی همین کشور برنامه ساخته است و درآمد کسب کرده.

او که همواره در هر فعالیتی که انجام داده است از متوسط رو به پایین بودن عبور نکرده است، هیشه هر امکاناتی که خواسته بیش از دیگران در اختیارش قرار گرفته است. با این همه هیچ گاه نتوانست کاراکتر چندان بااستعدادی از خود نشان دهد و شاید از همین رو مسیر دیگری را برای دیده شدن بیشتر و کسب درآمد کلان تر انتخاب کرد.

خطیبی سر انجام فریب دشمن خارجی را خورد و سر بزنگاه تبدیل به رسانه دروغ پراکنی غرب شد و در نهایت هم از ایران گریخت.

اشکان خطیبی به معرفی «سین»های جدیدی برای سفره اصیل «هفت‌سین» ایرانی پرداخت تا نشان دهد این موارد مهم‌تر از مناسک نوروز است. او در همین راستا در پستی در فضای مجازی محتوایی را با این مضمون منتشر کرد: «سین اول؛ سرنگونی!»

سرمایه‌داری ابزارهایش را خوب می‌شناسد و بلد است چطور از مهره‌های فرسوده و از معنا تهی‌شده بازی بگیرد. اشکان خطیبی به معرفی «سین»های جدیدی برای سفره اصیل «هفت‌سین» ایرانی پرداخت تا نشان دهد این موارد مهم‌تر از مناسک نوروز است. در همین راستا اشکان خطیبی در پستی در فضای مجازی محتوایی را با این مضمون منتشر کرد: «سین اول؛ سرنگونی!»

سرمایه‌داری برای فروش بیشتر از هر ابزاری بهره می‌برد. کافی است کمی به اخبار این روزها دقت کنیم تا دم خروس سرمایه‌داری را شفاف‌تر از همیشه ببینیم. در این بین پلتفرم‌های نمایش خانگی هم ذیل همین بازار تعریف می‌شوند. آن‌ها برای فروش بیشتر دست به دامان سلبریتی‌ها می‌شوند. غافل از این که این بازی دیگر برملاست و اهدافش بر همگان روشن است.

اشکان خطیبی که سین اولش را در امتداد نفرت‌پراکنی‌های اخیرش منتشر کرده بود محاسباتش در انتشار این محتوا کمی غلط از آب درآمد، وی که پیش‌ از این و البته به‌ احتمال‌ زیاد در زمان‌ ناآرامی‌ها به‌عنوان مجری در ویژه‌برنامه یکی از وی‌اودی‌ها ایفای نقش کرده پوستر کار جدیدش درست هم‌زمان با همین توییت منتشر شد تا این هم‌زمانی بیش‌ازپیش اهداف وی را برای نظرات ضد ایرانی‌اش مشخص کند.

«دست به مهره» نام این برنامه است که یکی از سکوهای انتشار رسانه‌های فراگیر آن را برای نوروز و با اجرای خطیبی آماده کرده است. دورویی و سست‌عنصری این دسته از افراد چیزی نیست که بر کسی پوشیده باشد، حتی شاید بتوان گفت که توقعی هم از این قشر وجود ندارد، بالاخره آن‌ها هم باید نان بخورند حالا نانِ هرچه که می‌خواهد باشد!

پیشنهاد می‌کنم سری به صفحه اشکان خطیبی بزنید و ذیل همان توییتی که ذکر شد نحوه پاسخ به مخاطبانی که به نوع نگرش و البته کلاه‌برداری‌اش اعتراض کردند را مشاهده کنید، این افراد همیشه طلب کارند و برخلاف آنچه نمایش می دهند نه تنها ارزشی برای مردم قائل نیستند بلکه هرجا لازم باشد به مردم پشت می‌کنند.

اما سؤال مهم متوجه بخش نظارت بر این پلتفرم‌هاست،‌ پلتفرم‌هایی که مدت‌هاست درست یا غلط با پول مردم فعالیت می‌کنند و دست به تولید می‌زنند، مجموعه‌هایی که موظف به التزام به قوانین کشور هستند اما هر از چند گاهی مسیرشان را کج می‌کنند تا چشمکی هم به مخالفان زده باشند و این درست همان دستورالعمل سرمایه‌داری است.
+12
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  برعکس نظر فارس نیوز اشکان خطیبی هنرمند والائی هست و اجبارا با ضوابط جمهوری ننگ و نیرنگ ساخته بود. حتی در اندک چند اهنگی که خوانده است حالت هائی از مبارزه را می بینید. اشتباهاش این بود که در تهران رستوران لوکسری سطح بالا تاسیس کرد. مفتخوران جمهوری اخوندی به کسی رحم نمیکنند و مطمئنا انقدر برای مفتخوری و پاتوق کردن به او اویزان شده اند که جز بدهی بانکی چیزی برایش باقی نمانده بوده است
  4
  19
  ‌پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۴:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.