اعتراف فرماندهان ارشد سپاه به نشت روزانه اطلاعات سری نظام؛ اطلاعات سری: پنج تا صد میلیون تومان


چند فرمانده ارشد سپاه پاسداران در جلسه محرمانه با علی خامنه‌ای از نشت اطلاعات در سیستم‌های امنیتی نظام ابراز نگرانی کردند. آن‌ها می‌گویند بعضی نیروهای سپاه، اطلاعات سری کشور را در ازای پنج تا صد میلیون تومان به سرویس‌های اطلاعاتی خارجی می‌فروشند.
 
+60
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  دوستان، از حال تا زمان سقوط این رژیم تبهکار، قشنگترین دوران تاریخ ایران را شاهد خواهید بود! دجال اعظم، یا مانند چوب خشک، زیر فشار خرد خواهد شد و فرو خواهند ریخت یا تا قعر جهنم عقب نشینی خواهد کرد! وحشت سراپای وجودشان را فرا گرفته، چون به عاقبت و آخرت خود واقفند! ظهور هم که منتظر بودند و ۴۴سال مفت خوردند و دروغ گفتند واقع نشد! زجر کشیدنشان را ببینید و لذت ببرید.
  1
  80
  ‌پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  من قبلا میگفتم در بچه‌های سپاهی کسانی هستند که دشمن درجه یک اینهاند بهم میگفتند عرزشی مخفی! در داخل کادر سپاه آنهایی که در حلقه سیاست داخلی و بخور بخورها نیستند و مخصوصا شهرستانیها خونی ترین دشمنان را دارند این افراد معمولا با افسران قدیمی سپاه دمخور هستند و اکثرا در شهرستانها زندگی سختی دارند افسران قدیمی که جنگ دیده‌اند رفتار مافیای بالا را مانند توهین به خون هم قطاران و ارزشهای مذهبی خود میدانند. این کلا القا رسانه‌های خارجی ایرانیست که هرکی سپاهی است رژیمی است بسیاری از آنها مانند همکاران ارتشی خود هستند قدری مذهبی تر ولی در کل افراد وطن پرست و با احساسی در آنها وجود دارد. یادمان باشد با شرایط موجود در تهران شما مانند قطره در دریا هستید اما در شهرستانها سپاهی بودن میتواند انگشت نمایی بیاورد و بسیاری از کادر از دیدن فقر مردم و فامیل رنج میبرند. دلیل تنگی حلقه اصلی قدرت این عدم اعتماد به این نیروها است چون میتوانند رهبری یا همه را با یک اشتباه به درک واصل کنند.
  0
  21
  ‌پنجشنبه ۰۳ فروردین ۱۴۰۲ - ۰۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.