انتقادات تند و بی‌سابقه زیباکلام از خامنه‌ای و حکومت جمهوری اسلامی


 انتقادات تند و بی‌سابقه زیباکلام از خامنه‌ای و حکومت جمهوری اسلامی.
 
+127
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا
  با درود. این زشت کلام ابلیس یکی از مداحان این جمهوری نحس بوده و هستش !! همونی بود که گفت اگه لازم باشه اسلحه بدستش میگیره و از این ج.ا دفاع میکنه و مدارکش هست.حالا ببین یا جیره و مواجبش رو کم کردند و یا حیله و خدعه ایی در کاره این کفتار هستش ، خر خودتی زشت کلام.😆😆
  25
  29
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  چرا انقلاب کردید چون مزدوری مثل شما احمق و نادان بود و اون خمینی احمق را نمی شناخت . و جائی از بدنتان به علت شکم پری می خارید ! مردک مزدور ......
  15
  47
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  اگر اتحاد می خواهیم در نشست آمریکا توصیه شد. که باید با گروه خاکستری همکاری کرد . ولی تنها نظر رضا پهلوی نبود. تنها کسی که قادر بود نظر گروه مشترک را مطرح کند .با وجود این که می دانست این جمله را علم حسین خواهند کرد. در آن نشست فقط رضا پهلوی نبود. از هر طیفی وجود داشت و عقیده مشترک داشتند. امتحان کنیم به شرطی اینکه دست آلوده به خون مردم نباشد. اگر عضو کمیته سه طلبه پیرزنی. ضد بشر.قوقو لی . مجاهد. چریک و توده . بازرگانی هستید و غر می زنید .که دیگر کاری نمی شود کرد. من هم بعد از شنیدن این جمله گروه خاکستری یک لحظه سکوت او او . او آیا درست است؟ ولی چه باید کرد؟ کسی دیگری پیشنهاد بهتر دارد ؟
  4
  17
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  اگر با چهره های میانه رو که اکنون از خطوط میانه عبور کرده و به مخالف تبدیل میشوند همانند دشمن رفتار کنید، پس شما هم همان خمینی و خامنه ایی هستید ولی در جهت مقابل، و روزی قدرت بدستتان بیفتد کم از آنها نخواهید بود!
  1
  38
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۱
  Mostafa_123 - اوسلو، نروژ
  ایشون میدونه چجوری براندازان رو فریب بده‌‌. تمام حرفهای دل مردم رو زد و اعتمادشونو کاملآ جلب کرد تا در نهایت در آخر برنامه بهشون بگه که براندازی چیز خوبی نیست و اصلاحات باید از داخل صورت بگیره. سوپاپ اطمینان که میگن یعنی این! این یکی از مارمولکهای جمهوری اسلامی هست. همه این صحبت‌ها با برنامه‌ریزی قبلی بوده برای تأثیر گذاری بر روی اذهان مخالفان حکومت! وای بر ما اگه هنوز اینقدر ساده باشیم و اجازه بدیم اینها روی تصمیماتمون تاثیر بگذارند!
  3
  14
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.