کابوس رژیم از فروش اطلاعات نیروهای سپاه قدس به اسرائیل

بر اساس سند سری رسیده به ایران اینترنشنال از نشست مقام‌های ارشد جمهوری اسلامی با حضور علی خامنه‌ای، رحیم نوعی اقدم، از فرماندهان سپاه قدس، درباره «خسته» و «فرسوده شدن» نیروهای این نهاد و «فروش اطلاعات» توسط آنان به اسرائیل هشدار داده است.

طبق این سند که نخستین بار در کانال تلگرام «وقت آزادی» منتشر شده، نوعی اقدم، عضو ارشد سپاه قدس که مدتی فرمانده نیروهای ایرانی در سوریه بوده، گفته است نیروهای سپاه قدس در مناطق مرزی اسرائیل و بلندی‌های جولان «با مشکلات زیادی مواجه» هستند.

او بمباران‌های «بی‌وقفه» اسرائیل، «عدم دسترسی سریع به تامین نیروهای هم‌پیمان ایران در این منطقه» و «مساله‌های عقیدتی و مشکلات خانوادگی نیروهای ایرانی» را از جمله این مشکلات نام می‌برد.

نوعی اقدام افزوده «لو رفتن طرح‌های عملیاتی و پیش‌دستی‌های نیروهای اسرائیل در تله‌گذاری عملیاتی و داشتن اطلاعات و کد رمزهای تعیین‌شده برای عملیات» قدرت نیروهای ایران را کاهش داده است.

این فرمانده سپاه قدس از فروش اطلاعات توسط نیروهای این نهاد به اسرائیل به دلیل اعتراضات مردمی در ایران و «کاستن از فشار زندگی» و «خسته شدن» خبر داده است.

بر اساس این سند، او گفته است: «پیش‌دستی نیروهای اسرائیلی در پنج عملیات به ما نشان داده است که مساله نفوذ یا عدم همدلی و عدم تمایل نیروها به باقی ماندن در مرزهای اسرائیل، آنها را به راه‌های غیر قابل تصوری وارد کرده است.»

نوعی اقدام در سخنان خود تاکید کرده که «فروش اطلاعات برای کاستن فشار زندگی»، «عدم تمایل به جنگ‌های روزانه و هفتگی و خستگی نیروها» و همچنین «عدم درک صحیح از موقعیت کنونی کشور» و مساله اعتراضات در کشور «نیروها را با تضاد مواجه کرده است».

این فرمانده سپاه قدس در این جلسه گفته نیروهای تحت امر او و همچنین دیگر بخش‌ها «احساس خطر کرده و بعضی از نیروها به مشاغل درون کشور تمایل نشان می‌دهند».

او همچنین اذعان کرده اگر جمهوری اسلامی مناطقی را که «سال‌ها با تلاش» در برون مرز به دست آمده را از دست بدهد، «تهدید عملی برای نظام جمهوری اسلامی خارج از تصور نخواهد بود».

بر اساس این سند سری رسیده به ایران اینترنشنال، فرماندهان سپاه پاسداران و مقامات ارشد نظام در این جلسه همچنین از ریزش در نیروهای درون حکومت سخن گفته و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا از خنثی شدن طرح یک حمله توپخانه‌ای به دفتر خامنه‌ای خبر داده است.

نوعی اقدام تاکید کرده است: «مساله فرسایش در نیروهای نظامی جدی و خطر آفرین است.»
+50
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۳
  BrainWorm - لیون، فرانسه
  علت به دور افتادن این شمخانی حـ... کودک کش به کشورهای عربی و طلب بخشش و پشیمانی قلابی به کشورهای حاشیه خلیج فارس همین از بین رفتن انسجام این حکومت قاتل جهنمیه و اگر نه این حیوانات به محض احساس قدرت کردن دوباره به همان سرشت کثافتشون برمیگردند. علت دیگرش هم وحشت خامنه ای و آن دسته از ایرانی کشان سپاه چهار پایان از انفجار عنقریب خشم مردم هست. مجبورند فعلا با دشمن خارجی دست دوستی به ظاهر دراز کنند ولی کار این حرامیان و آخوندهای حیف نون بیشرف تمومه.
  1
  15
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا
  با درود. چه واحمه و حراسی از فروختن اطلاعات به اسرائیل ، اینها همش رد گم کنی و فیلمه داداش !! این آخوندهای شیعه آنوسی همه تار و پودشون از اسرائیل هستش ، جلوی قاضی و ملق بازی !! 😆😆
  2
  7
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه
  وقتی طویله اسلام چک پول بدون پشتوانه ارزی یعنی مشت کاغذ پاره چاپ میکند و یا در اثر قساد و اختلاس در کشور تورم به چندین صد درصد و در بعضی اجناس حتی بیش از هزار درصد است نیروهای نظامی هم مجبورند اسرار نظامی را بفروشند متاسفانه طویله اسلام تمام اینها را در تحریم خلاصه میکند درحالیکه تحریم اثری در اقتصاد معیشتی مردم ندارد
  1
  14
  دوشنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.