انتشار عکس روح الله عجمیان تحت عنوان جنگ شهری توسط جمهوری اسلامی

محمد مهدی کرمی و سیدمحمد حسینی به اتهام قتل روح‌الله عجمیان ۱۷ دی ماه ۱۴۰۱ اعدام شدندمنبع توییتر فریبرز کرمی زند:
مزدوران رژیم عکسی از روح الله عجمیان را منتشر کردند تحت عنوان آموزش جنگ شهری جهت اعزام به سوریه ، اما در واقع این مزدور در حال آموزش به عنوان لباس شخصی جهت حضور در تجمعات است آنهم از نوع مسلح و هیچ ربطی به آموزش برای اعزام به سوریه ندارد هرچند حضور در سوریه و کشتن زنان و کودکان سوری هم یک اقدام کاملا تروریستی است.
دلایل:
1) عجمیان لباس شخصی بر تن دارد آنهم از نوع تیشرت آستین کوتاه با آرمی مشخص،جهت همسانی بیشتر با جمعیت(معمولا ورود عادی به پایگاههای بسیج با این وضعیت ممنوع است)

2) عجمیان در یک پایگاه محلی بسیج دارد این آموزش را می بیند در حالیکه آموزش های اعزام به سوریه به دلیل حضور در یک جنگ تمام عیار در پادگانهای وسیع خارج شهر است(مانند پادگان لوشان)آنهم با یونیفرم نظامی نه لباسرشخصی.

3) مستند سازی هنگام آموزش(عکس گرفتن جهت ثبت در قسمت آموزش پایگاه) در حالیکه تصویر برداری از هر گونه آموزش نیروهای اعزامی به سوریه ممنوع است(به جهت پنهانکاری) و اگر هم گرفته شود دسترسی عادی به آن برای انتشار در فضای مجازی وجود ندارد اما پایگاههای محلی معمولا بی در و پیکر هستند و حفاظت اسناد رعایت نمیشود.

4) مسئول آموزش که در عکس پایینی مشخص است پوشش نظامی دارد اما عجمیان نه و این ثابت می کند که عجمیان در حال آموزش نقش لباس شخصی است و مربی مربوطه در حال آموزش دادن رسمی است.

5) سلاح دست عجمیان از ضامن خارج شده، یعنی او دقیقا دارد نقش یک تیرانداز در میدان واقعی را آموزش می بیند نه کسی که صرفا دارد یک دوره را می گذارند یعنی عجمیان آموزش دیده بود که بکشد.

6) پراید حاضر در صحنه بنظر جزیی از آموزش است مانند کمین برای لیدرهای میدانی و شلیک به سرنشینان داخل خودرو، جنایتی که در همین انقلاب در چند شهر چند مورد از آن را شاهد بودیم

7) در تصویر عکس تروریست سلیمانی با نوشته ای مشخص است هر چند متن خوانا نیست اما استفاده از عکس این تروریست و نوشته های منتسب به او بعد از به هلاکت رسیدنش مرسوم شد که نشان می دهد این عکس برای بازه زمانی نزدیک است که اعزام به سوریه بسیار محدود شده است(به مانند سالهای اوج درگیری نیست و نیاز به اعزام نیروی جدید ندارند و معمولا از همان نیروهای گذشته که از قبل آموزش دیده اند بصورت دوره ای و محدود باز اعزام می کنند) ضمن اینکه اثبات می کند این تصویر بعد آبان 98 ثبت شده درست زمانی که رژیم بعد سرکوب دی 96 و آبان 98 آموزش نیروهای سرکوب را بیشتر کرد و دقیقا عجمیان در حال طی دوره کشتن مردم عادی است.

مشخص نیست روح الله عجمیان روزهای  قبل از مرگش به چند نفر از هموطنان بی دفاع شلیک کرده است.
+81
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  تمام نفرین های هر دو عالم بر این آشغال سرکوبگری که باعث و بانی اعدام دو آدم بی گناه شد. خداوند خودش و پدر و مادر فاسدش رو به بدترین عذابها گرفتار کنه.
  3
  108
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  اصحاب کهف - کلن، آلمان

  ای تو قبر مرده و زنده ت بچه مز..ف...گوربگور شی. ایشالا روزی 100تا ازین عکسا
  2
  57
  جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  الاغ شماها که راست میگید اگر این چیزی که میگید درست هست پس چرا این آقا دستش اسلحه نبود موقع کشته شدن، شما ها که میگید اینها آموزش دیدن برای جنگ شهری چرا حداقل یه کلت کمری برای حفاظت از خودش همراهش نبود.....
  14
  2
  جمعه ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  Sardinia - ماپوتو، موزامبیک
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  کره الاغ چون اسلحشو از دستش گرفته بودن و کرده بودن تو ماتحتش.کلت کمریشم کرده بودن ......
  1
  3
  شنبه ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.