احمد خاتمی: شاخ آمریکا را شکستیم، صبر داشته باشید

عصر ایران: احمد خاتمی با اشاره به طراحی ۲۰۰ توطئه برای سرنگونی نظام اسلامی توسط پژوهشکده های آمریکایی، تاکید کرد: تنها یک توطئه باقی مانده و آن گرانی های افسارگسیخته است.

امام جمعه موقت تهران، با اشاره به طراحی ۲۰۰ توطئه برای سرنگونی نظام اسلامی توسط پژوهشکده های آمریکایی، تاکید کرد: تنها یک توطئه باقی مانده و آن گرانی های افسارگسیخته است؛ در واقع گرانی ها جنگ اقتصادی با آمریکاست.

 سید احمد خاتمی امروز در یادواره ۲۲۰۰ شهید شهرستان رشت و ۲۳ شهید مدافع حرم استان گیلان که در گلزار شهدای رشت برگزار شد، شهدا را زنده حقیقی و محور وحدت دانست و اظهار کرد: شهدا حیات معنوی دارند و دعای شهدا کشور و نظام ما را تنها نمی گذارند.

وی با بیان اینکه انگلیسی ها خاندان پهلوی را برای دین زدایی از جامعه ایرانی آورده بودند، تصریح کرد: شاه نیز در آخرین اقدام خود با تحریک هویدا می خواست در کشور ما اسلام را از رسمیت بیندازد و ضدیت خود را با دین نشان دهد، اما شهدا اجازه ندادند.

وی ملت ایران را حافظ ارمغان شهدا دانست و تاکید کرد: به برکت خون شهدا شاخ آمریکا را شکستیم و به فضل الهی روز به روز شاهد سقوط بیشتر این نظام استکباری خواهیم بود و توطئه های آنان را خنثی خواهیم کرد.

وی آینده را روشن تر از گذشته دانست و تاکید کرد: شاهد سبقت کشورهای همسایه در برقراری رابطه با ایران هستیم؛ البته حسن همجواری برای جمهوری اسلامی یک اصل است و از برقراری این حسن همجواری خوشحالیم.
+13
رأی دهید
-93

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۶
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  آخ آخ مواظب باش شاخ نره تو ماتحتت و از اون چشای نکبتت بزنه بیرون
  2
  106
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  kalo palang - لندن، انگلستان

  شاخ آمریکا را روسیه و انگلیس در ۵۷ شکستن. زمانی که ایران رو اشغال کردن و نخبگان و میهن پرستان رو توسط امثال تو اعدام و تیرباران کردن.
  3
  77
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این امام جمعه های عبور موقت رفتن شب جمعه پیش مفعول خان بهشون گفته بینین من یه ....چند سال پیش خوردم با سعودی یه ذره شاخ تو شاخ شدم، حالا هم سرم رو گذاشتم جای باسن گشادم دارم دکمه غلط کردم رو میزنم. بیخود حقوق نمیگیرین که، از فردا جمعه شروع کنین به ماله کشی. حالا اینا اون وسط چرت تو جلسه یه شاخ شنیدن منتها نمیدونن کجا استفاده اش کنن. هوی! کرگدن! گرانی افسار گسیخته توطئه أست!؟؟ 😀😀 چه توطئه باحالی بوده که دلار رو تقریبا ١٠ هزار برابر کرده.
  5
  68
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  حتما زیادی فرو کردن و چرخش فرمان و انقلابی شما باعث این شکست شد.
  5
  53
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  ای دروغگوی گامبو !
  2
  16
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.