گروه هکری عدالت علی می‌گوید اسنادی از پرونده فساد خانواده خامنه‌ای دارد

 
 گروه هکری عدالت علی می‌گوید اسنادی از پرونده فساد خانواده خامنه‌ای دارد.
 
+64
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران
  مگر دیگر برای کسی هم در مورد فساد مالی، اخلاقی و اجتماعی و و و خانواده متعفن سیدعلی مفعول کوچکترین تردیدی باقی مانده است؟
  0
  12
  ‌چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  نه بابا!! اینهم دیگه هکر میخواد!؟ همین ستاد اجرائی فرمان عمام الاغ خودش بزرگترین فساده. یه مملکت نشون بدین که بعد از ٤٤ سال هنوز دنبال ملک میگردن که مصادره اش کنن.
  1
  9
  ‌چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  Reza222 - سیدنی، استرالیا
  در این تیتر خبر من دوباره نظرم درباره رضا شاه مینویسم چون میدانم ماتهت خیلی ها میسوزه. اگر رضا شاه نبود مردمان ایران همانند مردمان افغانستان زندگی می‌کردند، افغانستان الان ایران ما بود، گیر یک مشت ملا بخاطر بیسوادی مردم دقت کنید بی سوادی مردم. مردم عقب مانده که ملا رو کرده بودند خدای خودشان . دقیقا زمان قاجار هم همینطور بود پادشاهان بی کفایت ملا پرست و شهوت پرست، نور به قبرت بباره رضا شاه اسب تو از این آخوندها و سپاهی ها با ارزشتر چون برای آبادانی وطن میدوید و تو را سواری میداد، ما نباید رضا شاه را با این آخوندها مقایسه کنیم، ما باید اسب رضا شاه را با آخوندها و سپاهی ها مقایسه کنیم
  0
  7
  ‌چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان
  این اسناد را بزار در کوزه و آبش را بخور. فساد خانواده خامنه‌ای ؟ جل الخالق ، این تهمت ها به این خاندان اصلا نمیاد ، میگید من دروغ میگم ؟ از این دوست ورپریده شیر زبان فاطی بپرسید . مگر کسی مال خودشو جایی قایم کنه ، خرج کنه ، بانک خارج بزاره و یا ببخشه به لبنان اختللاس و دزدی مجسوب میشه ؟ مملکت مال عمو جونش است ، اشکالی نداره . ببر ‌هر کاری میخواهی بکنه ، مال عمو مثل مال پدرته . کم آوردی بانک مرکزی در خدمت شماست . این پولها ارزشی نداره ، کاعذ پاره است ، سرزمین ایران مال شماهاست . این ملت جیره خوار شماها هستن و اگر داد و بیداد کردن خس و خاشاکی بیش نیستن. حال بگین رضا پهلوی بیاد برای شماها شفاف کنه که پدرش ۶۰ میلیون دلار برد یا صد میلیون. مملکت را به یغما بردن حال دوستمان دنبال مال دزدی ۴۴ سال پیش هست که از دزدان شنیدن که پدر یکی دزدی کرد و رفت و مرد
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  kalo palang - لندن، انگلستان
  فساد زمانی هست که از بیت‌المال دزدی شه. اما خامنه ای خودش رو صاحب مملکت میبینه و مال مردم و حتی خود مردم رو اموال خودش میدونه. در واقع معنی ولایت فقیه هم همینه: فقیه با تقوا و عادل ( در اینجا خامنه ای) مالک بر مال و جان و ناموس مردم هست تا زمان ی که امام غایب از چاه بیرون بیاد. ( حالا دیگه جا نبود تا ته چاه بماند) پس فسادی صورت نگرفته بلکه در اموال خودش دخل و تصرف کرده. به نظر من مردم ایران باید به فکر ولایت فقیه مطلقه مشروطه باشن. بعد شاید بتونن برن و از علی خامنه ای سوال بپرسن. جالبه طرف ۳۴ ساله داره حکومت میکنه( ای وای ۳۴ سال) تا الان حتی یک سوال حتی یک سوال به کسی پاسخگو نبوده و با هیچ خبرنگاری مصاحبه نداشته. فقط هر چند وقت یه بار میاد از رو نوشته حرف میزنه و میره !!!! واقعا واقعا واقعا جای تعجبه .
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران
  خامنه ای مفعول . می ندازیمت زیر غول .
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.