ترامپ: تغییر رژیم نه در روسیه، بلکه باید در آمریکا صورت گیرد

 رئیس‌‌جمهوری پیشین آمریکا: اگر من رئیس‌جمهور بودم، روسیه نه تنها به اوکراین حمله نمی‌کرد، بلکه حتی احتمال کمی برای آن وجود نداشت العربیه: دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا ضمن مخالفت با «حمایت واشینگتن از تغییر رژیم سیاسی در روسیه» خواستار تغییر رژیم بایدن در آمریکا شد.

او در مصاحبه‌ای با تلویزیون «فاکس‌نیوز» گفت: «باید از تغییر رژیم در ایالات متحده آمریکا حمایت کنیم. این مهم‌تر است. این هرج و مرج حاصل کار دولت بایدن است.»

ترامپ گفت، او خطرات جنگ هسته‌ای را کاملاً حقیقی می‌داند.

رئیس‌‌جمهوری پیشین آمریکا افزود، «اگر من رئیس‌جمهور بودم، روسیه نه تنها به اوکراین حمله نمی‌کرد، بلکه حتی احتمال کمی برای آن وجود نداشت.»

او خواستار برگزاری مذاکرات صلح با میانجی‌گری آمریکا شد و گفت: «هر دو طرف اکنون خسته و برای دستیابی به توافق آماده هستند. نشست‌ها در این زمینه فوراً باید آغاز شود. زمانی برای از دست دادن نداریم. مرگ و ویرانی باید اکنون به پایان رسد.»
+75
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  اراجیف هاش تمامی نداره. روسیه دقیقا در زمان عاقا کریمه رو اشغال کرد و تصورش این بود که یک هفته ای پایتخت اکراین را خواهد گرفت . پوتین دقیقا شبیه صدام در خواب و خیال موشکهاش هستش و تصورش رو نمیکرد که انقدر سلاحهاش بی کیفیت باشه. به نظر من این جنگ یک موضوع را کاملا روشن کرد. اینکه روسیه در مقابل سلاحهای غرب تقریبا اسباب بازی میسازه. اکراین اگر هشدارهای آمریکا رو از چند ماه قبل از حمله روسیه جدی گرفته بود و در خواست سلاح میکرد و بودجه میگذاشت قطعا روسیه حمله نمیکرد ولی بی دفاع ماندن و اعتماد بیش از حد به آلمان و فرانسه باعث شد غافلگیر بشه در حالیکه آمریکا کاملا از آرایش نظامی و برنامه پوتین مطلع بود و بارها به کشورهای اروپایی هشدار داده بود.پوتین با گسترش و دادن امتیازات انرژی به اروپایی ها یک هدف بزرگ را دنبال میکرد که آمریکا بارها هشدار داده بود که پروژه های انرژی روسیه برای اروپا بیشتر تهدید هستش تا توسعه روابط و همینطور هم شد و روسیه اگر موفق میشد قطعا اروپا امروز مجبور بود تن به خواسته های پوتین بده و در اکراین دخالت نکنه ولی باز هم آمریکا نشون داد کشور مطلع و آگاهی هستش و نگذاشت.
  24
  17
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  خردگرا - برن، سوییس
  با اینکه دل به هیچ کشور خارجی نمیبندیم و خود سرنوشت ایران را رقم خواهیم ساخت، ولی دلتنگتیم عمو ترامپ..
  13
  26
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  این خاین پست فطرت جاسوس و نوکر پوتین جانی تر ازخودش و نوکر سر سپرده اسرائیل هست . امریکا همچین رییس جمهور رذل و پستی نداشته در تاریخش
  9
  9
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  henryaaaa - لوس انجلس ، ایالات متحده امریکا
  خردگرا - برن، سوییس
  دلتنگ باش تا روزی که جان از ما تحتت در رود
  10
  5
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.