رقص و آواز خوانی محمود شهریاری در یکی از فروشگاه های زنجیره ای رفاه


 اجرای محمود شهریاری، مجری سابق و جنجالی صداوسیما در یکی از فروشگاه‌های مطرح واکنش‌های متفاوتی در بین کاربران فضای مجازی داشته است.
 
+144
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۹
  دو کلمه حرف حساب - حصارک، ایران
  خرس رو برقص آوردیم دمش رو بدست آوردیم. دلقک پس از مسموم کردن بچه هامون و اعدام جوانان عزیزمون کشتن دخترهامون این چه مشنگ بازیه؟
  28
  30
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل
  این حرکات زنانه چیه مفتخور پفیوز
  36
  37
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Herzl - امستردام، هلند

  هم قوم شاد من امیدوارم همیشه شاد باشی در آینده نزدیک یک شومن موفق خواهی شد.
  9
  36
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۱) چهارشنبه شبها در زمستان سال ۱۳۶۷ (و یا شاید در پاییز سال ۱۳۶۸)، مجموعه‌ی مستند تلویزیونی ۱۴ قسمتی‌ به نام "سراب"، با اجرایی خوب از مجری تازه نفس و چهره‌ی نوی آن روزگار "محمود شهریاری"، از یکی‌ از دو کانال تلویزیون آن‌زمان در ایران پخش می‌شد (کلاس سوم یا چهارم دبستان بودم). "سراب" -که مشاور هنری و سرپرست مونتاژ آن زنده‌یاد "مرتضی آوینی" بود- روایتگر ایرانیانی بود که در طی سال‌های قبل از آن، بدلیل تغییرات ایجادشده در ۵۷ و سپس جنگ، اقدام به مهاجرت نموده بودند، و حال پس از گذری چند ساله، تصمیم برای بازگشت به ایران گرفته بودند. مجری برنامه "محمود شهریاری" بهمراه گروه فیلمبرداری، هر بار به سالن پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد تهران می‌رفت و با مسافرانی که از راه دور به میهنشان بازمی‌گشتند مصاحبه می‌کرد، و همیشه نیز سوژه‌ی انتخابی آنها -یا بطور واقعی‌ و یا به‌گونه‌ای کمی‌ نمایشی در جلوی دوربین- کسانی بودند که از تن‌دادن به مهاجرت و دوری از زادگاهشان به‌شدت پشیمان شده بودند. یکی از مصاحبه‌شونده‌ها آقایی بود پنجاه‌ و چند ساله، (ادامه ....)
  6
  5
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  ۲) یکی از مصاحبه‌شونده‌ها، آقایی بود پنجاه و چند ساله، که بسیار عصبی و ناراحت بنظر می‌رسید. ایشان برای دوربین و مجری برنامه تعریف کرد که چندین سال قبل از آن (یعنی در نیمه‌ی اپتدایی دهه شصت)، به اصرار همسرش، پس از تلاش‌های فراوان، موفق به گرفتن اقامت امریکا می‌شوند و راهی آنجا می‌گردند. پس از گذشت دو سال، آقا متوجه می‌شود که همسرش با مرد دیگری در ارتباط است، بدین‌سان ناراحت می‌شود و تصمیم می‌گیرد که برای همیشه به ایران بازگردد. بسیار خوب بیاد دارم که محمود شهریاری از مصاحبه‌شونده پرسید: "حالا همسر شما کجا هستند؟"، مرد که انگار آمادگی قبلی برای پاسخ دادن داشت، همانند آنهایی که برای یکدیگر فیلم تعریف می‌کنند، بی‌درنگ گفت: "همونجا آمریکا هست، من تنها برگشتم، ایشون موند تا به انجام *اون کارهای خودش* برسه". شهریاری پرسید: "به انجام چه کارهایی؟"، مرد پاسخ داد: "به همون عیش و نوش و برنامه‌های دیگه‌ای که الان با اون آقا با هم دارن". / پس از شنیدن این جمله، من که ٨-٩ سال بیشتر نداشتم و هنوز بالغ نشده بودم، سوال برایم ایجاد شد: "چه برنامه‌هایی آن‌ها با هم دارند؟" :))))
  9
  5
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  طلوع ازادی - لوس آنجلس ، ایالات متحده امریکا
  به به چه بانوی با کمالاتی البته ایشان در نشان دادن جای دوست و دشمن هم دارای کمالات بالایی هستند. در این روزهایی که دختران دلیر میهنم در جنگ نابرابر شیمیایی با اهریمنان کوردل و اشغالگر ایران دست پنجه نرم می‌کنند، این آغا مامان چگونه میتواند به مجلس رقص و پایکوبی برود و دلبرانه خود را بجنباند؟ ایشان در صف مردم هستند؟ به ایشان میشود گفت چوب دو سر نجس چون نه در نزد رژیم محبوبیتی دارد نه در نزد مردم😡🤬😠😤
  11
  8
  ‌سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.