تصاویر شهره آغداشلو در مراسم اسکار با لباسی حاوی نام کشته شدگان اعتراضات

شهره آغداشلو، بازیگر ایرانی ساکن آمریکا در مراسم اسکار که هم‌اکنون در لس‌آنجلس در جریان است با پیراهنی ظاهر شد که بر یک طرف دامن آن مهسا امینی،‌ هاجر عباسی و نیکا شاکرمی نوشته شده بود و بر طرف دیگر آن شعار «زن، زندگی، آزادی»‌.
کشته شدن مهسا امینی در بازداشت به دلیل حجاب موجب شروع اعتراضات اخیر در ایران شد، هاجر عباسی زن سالمندی بود که جزو اولین کشته‌های اعتراضات مهاباد بود و نیکا شاکرمی دختر معترض ۱۶ ساله‌ای بود که ماموران جسدش را بعد از ۱۱ روز مفقودی به خانواده‌اش تحویل دادند. ‌
+189
رأی دهید
-39

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۳
  Butler - سیدنی، استرالیا

  این زنیکه شهره_آغداشلو، همانی نیست که دختران ایران را در مقابل تجاوز، تحقیر و ستمگری های فرقه تبهکار دعوت به سکوت و تمکین میکرد و اینکه برادر همین خانم فا. از خودش شالانتر تر مافیای دارو است به کمک ج.ا ..چقدر این جماعت، شارلاتان، ریاکار، حقه باز و فرصت طلبند!
  97
  47
  دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  mitra55 - تهران ، ایران

  هیچ خوشم نیامد. بیشتر به نظر نمایش خودش است تا نمادی از انقلاب کنونی ایران. همه هنرمندانی که ۴۴ سال خا رج از ایران بودند و میتونستند صدای ملت ایران باشند اما خفه خون مرگ گرفته بودند به یک باره شدند طرفدار ۲ آتیشه ملت ایران. منظورم این نیست که نباید حمایت کنند اما رفتارهایی میکنند که بیشترنشان از خودنمایی دارد تا همدردی.
  23
  54
  دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.