فعال سیاسی اصولگرا: آقایان دلواپس! برای ماله‌کشی آماده شوید، احیای برجام نزدیک است

اعتماد آنلاین : یک فعال رسانه‌ای در توییتر نوشت: آقایان دلواپس! دلیل قطع رابطه مان با عربستان حمله به سفارت سعودی پس از شهادت شیخ نمر توسط عربستان بود. الان شیخ نمر زنده شده یا یا سعودی توبه کرده؟! گام عقلانی بعدی احیای برجام است. برای ماله‌کشی آماده شوید.

محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا در واکنش به توافق ایران و عربستان در توییتی نوشت:

از اقدام عقلانی رابطه مجدد تهران -ریاض خوشحال  شده اید، اما یادتان هست چرا رابطه قطع شد؟ دلیلش حمله به سفارت سعودی پس از شهادت شیخ نمر توسط عربستان بود. الان شیخ نمر زنده شده یا یا سعودی توبه کرده؟!

گام عقلانی بعدی احیای برجام است. برای ماله‌کشی آماده شوید.

+21
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۷
  Aztek - قم، ایران

  خامنه ای مفعول با باسن ضربه محکمی به آمریکا زد.
  2
  40
  یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  زیاد جدی نگیرید جنگ زرگری است. برای انحراف. اختلاف آخوند‌ها با عربستان بیشتر از اینکه اقتصادی باشد دینی است. در طی ۴۳ سال گذشته هم ۱۰‌ها بار کوشش کردند .به کجا رسید؟ تازه این توافق نبود. این تسلیم بود که جنبش داخل را بیشتر سرکوب کنند. چه کسی بیشتر کوتاه آمد ؟ در یمن. لبنان .عراق.فلسطین. اخر چه کسی باور دارد که این دو. یکی عربستان امتیاز داد یکی آخوند ها. تا توافق کردند. آخوند‌ها در این موضع نیستند که شرط و شروط بگذارند. مثبت هم باید دید بیبینید به چه روزی افتاده که از تمام نفوذ خود در عراق.لبنان. یمن فلسطین گذشت می کنند .فقط به خاطر اینکه عربستان کمک مالی به رادیو اینترنسیونال نکند. این ذلت است یا توافق؟ یک دفعه عمر و عثمان دیگر کافر نیستند بلکه پدر زن حضرت آقا امام علی
  1
  4
  یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.