انتشار نتیجه بیش از ۷۰ آزمایش دانش آموزان مسموم شده توسط توییتر ۱۵۰۰ تصویر

بی بی سی: توییتر ۱۵۰۰ تصویر در رشته توییت‌هایی نتیجه بیش از ۷۰ آزمایشی که از دانش آموزان مسموم به دست آن ها را رسیده را منتشر کرده است در این توییت ها به مشخصات گاز و علائم مسمومیت این دانش آموزان اشاره شده، اما به خاطر حفظ امنیت فرستنده ها، تمامی آزمایش‌های ارسالی به آن ها بازنویسی شده و به اسم شهر و مدرسه هم اشاره ای نشده است.

براساس این توییت‌ها در مدارس بوهایی شبیه به بوی تینر، آشغال ترشیده، مرکبات گندیده و وایتکس در ابتدا حس شده و پس از آن دانش آموزان با مجموعه ای از علائم نظیر سرگیجه، تهوع ، سردرد، بی حسی دست و پا، تاری دید، تنگی نفس، سوزش گلو، لرزش فک و تپش قلب روبرو شدند. در مواردی برخی از این دانش آموزان خون استفراغ کردند ، دچار تشنج شده، از هوش رفته اند و یا برای مدتی فلج شده اند.

این اکانت توییتری گفته که با انتشار این اطلاعات سعی دارد تا در فهم این مسمومیت ها و نوع این گازها کمکی کرده باشد.
+40
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  حالا این مزدور خبرنگار بی بی سی و علی علیزاده خائن کوکائینی ساکن انگلیس و امثال این بی شرفها با دیدن نتیجه این آزمایشات باید از خجالت بمیرند که این مسمومیت ها رو هیستریک جمعی مینامیدند
  0
  49
  یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Mohsen.SE - لوزان، سوییس

  متاسفانه از علائم استنشاق گاز سارین میباشد. که البته رقیق شده تا کمتر آسیب به بدن وارد شود.این گاز به عنوان سلاح شیمیایی فقط در دسترس دولتها و عوامل نظامی است ، ولی احتمالا در اعتراضات خیابانی ، علیه معترضان و مردم به صورت گسترده استفاده خواهد شد.
  0
  46
  یکشنبه ۲۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.