زوج ایرانی در ردموند ایالت واشنگتن توسط یک ایرانی دیگر به قتل رسیدند

 یک زوج ایرانی در یکی از شهرهای ایالت واشنگتن توسط یک ایرانی دیگر به قتل رسیدند.یک زوج ایرانی (زهره ۳۳ ساله و محمدمیلاد۳۵ ساله) ساکن ردموند از ایالت واشنگتن بامداد روز جمعه با ضرب گلوله فردی به نام‌ «رامین» کشته شدند.

پلیس محلی می‌گوید: زهره صادقی پیشتر گزارش‌هایی را مبنی بر آزار و اذیت فرد ضارب ثبت کرده بود.

بر اساس گزارش منابع محلی، فردی بنام رامین خداکرم‌رضایی(۳۸ ساله) که قریب به دو سال این زن جوان ایرانی را «از طریق شبکه‌های اجتماعی مورد آزار قرار داده بود» با ورود به خانه آنها این زن و شوهرش را با شلیک گلوله کشته و سپس خود نیز خودکشی می‌کند.
رامین، قاتل یک زوج ایرانی در شهر ردموند ایالت واشنگتنزهره در ساخت و تهیه پادکست فعالیت داشته است و «قاتل» نیز که یک راننده کامیون مقیم تگزاس بود به همین بهانه به او نزدیک شده بود. پس از این آشنایی «رامین» به دفعات با ابراز علاقه تلاش می‌کند با زهره ارتباط برقرار کند.

پس از ایجاد مزاحمت‌های طولانی، این زوج جوان تصمیم می‌گیرند شکایتی را علیه «رامین» ثبت کنند. پلیس از او خواسته بود که هیچگونه تماسی با این خانواده نداشته باشد اما «رامین» بدون توجه به گزارش پلیس به مدت چندماه این خانواده را مورد آزار و اذیت قرار داده و در نهایت آن‌ها را به قتل رساند.
+64
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  malek khorshid - روتردام، هلند

  حالا اگر یه سر داستان آمریکایی بلوند بود، پلیس جور دیگه‌ای برخورد می‌کرد. تو اروپا که از این هم بدتره. من خودم تجربه‌ش رو داشتم که اگر اختلاف بین خارجی‌ها باشه، پلیس زیاد جدی نمیگیره و میپیچونه! اما اگر یه سرش هلندی (اروپایی) باشه با کله میان و طرف رو قپونی میبرنش. خلاصه که ما همه جا بی‌کس و کاریم.
  18
  79
  شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  mina minavand - هانور، آلمان
  malek khorshid - روتردام، هلند
  دوست عزیز اصلا هم اینطور نیست و قانون شامل همه میشه.وقتی که در جیب خیلی از مهمانان خارجی و پناهنده چاقو پیدا میکنند جریان عوض میشه،اینقدر ناحق حرف نزنید.
  34
  25
  شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  malek khorshid - روتردام، هلند
  mina minavand - هانور، آلمان
  دوست عزیز، قانون تا اندازه‌ای برای همه برابره ولی نه در همه موارد. چاقو هم در جیب همه پناهنده‌ها و مهمانان پیدا نمیشه، شاید کم و بیش بین افراد بزه کار و یا خلاف‌کار اینطور باشه ولی تا جایی که بنده دیدم اکثر مهمانان خارجی و پناهنده راغب به تحصیل و پیشرفت هستند تا خلاف و قاچاق و دعوا. داشتن چاقو و انجام کارهای خلاف بیشتر نزد افرادی از مراکش و الجزایر و اروپای شرقی می‌باشد. البته در همه جوامع قشر خلافکار هست ولی درصد بیشترشان جزئی از همان کشورهایی که نامشان را آوردم، میباشند. این هم اصلا ربطی به قانون و برابری همه ندارد. اینکه میگم اینجا اگر خارجی باشی، کمتر بدادت میرسند را از روی تجربه میگویم.
  3
  14
  شنبه ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.