مراسم یادبود کیان پیرفلک در ایذه؛ پدر مجروح برای نخستین بار بر مزار پسرش رفت

ماه‌منیر (زینب) مولایی‌راد،‌ مادر کیان پیرفلک با تاج گلی در محل تیراندازی به خودرو آنها ایستاد. در اثر تیراندازی به خودرو آنها پسر ۱۰ ساله او کشته شد و همسرش به شدت مجروح شده و قادر به راه رفتن نیستتصاویر منتشر شده از مزار کیان پیرفلک، کودکی که در ایذه کشته شد، حاکی از حضور جمعیت زیاد است. حاضران علیه جمهوری اسلامی شعار دادند از جمله «مرگ بر این حکومت بچه‌کش».

دیروز میثم پیرفلک، پدر کیان، که در اعتراضات ۲۵ آبان در تیراندازی ماموران به خودروی آنها به شدت زخمی شد، برای اولین بار پس از کشته شدن کیان به شهر خود ایذه بازگشت.

دیروز مادر کیان با انتشار تصاویری از استقبال خانواده از میثم در بازگشت به ایذه در اینستاگرامش نوشته بود که امروز مراسم یادبودی بر مزار کیان در گورستان پرچستان گووریی در نزدیکی ایذه خبر داد.
ماه‌منیر (زینب) مولایی‌راد،‌ مادر کیان پیرفلک این ویدیو را از حضورش در محل کشته شدن فرزندش در حساب اینستاگرام خود منتشر کرده است.کیان پیرفلک کودک ده ساله اهل ایذه در جریان اعتراضات، ۲۵ آبان هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.
این ویدیو از اولین حضور میثم پیرفلک بر مزار مزار فرزندش کیان منتشر شده است.
کیان پیرفلک کودک ده ساله اهل ایذه در جریان اعتراضات، ۲۵ آبان در حالی که با مادر، پدر و برادر خردسالش در خودرو و در حال بازگشت به خانه بودند هدف گلوله قرار گرفت و کشته شد.
 
میثم پیرفلک پدر کیان که به شدت زخمی شده بود شصت روز در بیمارستان بستری شد اما پس از مرخص شدن از بیمارستان به دلیل آسیب جدی به نخاع و ستون فقرات همچنان به مداوا نیاز دارد و حرکاتش محدود شده است.
 
او برای اولین بار ۱۷ اسفند پس از کشته شدن کیان به شهر خود ایذه بازگشته است و قرار بود امروز به دیدار مزار کیان برود.
+53
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۰
  تنها در اینجا - کپنهاگ، دانمارک
  خیلی درد اوره باید مادر و بعد پدر باشی تا بفهمی
  1
  18
  ‌پنجشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.