همسرکشی با سلاح گرم در محله ستارخان

 مرد جوان در اقدامی هولناک با کلت کمری در پارکینگ خانه به همسرش شلیک و پس از ارتکاب قتل، به زندگی خود نیز پایان داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، عقربه‌ها ساعت 14 دوشنبه پانزدهم اسفند‌ماه را نشان می‌داد که صدای شلیک‌های پی‌درپی تیراندازی از یک خانه چهار طبقه در خیابان همایونفر جنوبی سکوت  محله ستارخان را در هم شکست.

همسایه‌‌ها که دقایقی قبل از این تیراندازی متوجه درگیری زن و مرد جوانی در ساختمان  شده بودند، خیلی زود به پارکینگ رفتند و جسد زن جوانی که غرق در خون بود را مشاهده کردند؛ همچنین مرد جوانی‌ که علائم حیاتی ضعیفی داشت و سرش بر اثر شلیک گلوله زخمی شده بود در گوشه‌ای از  پارکینگ افتاده بود.

با اعلام این خبر به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، ماموران کلانتری 118 ستارخان، تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی، متخصصان پزشکی قانونی و کارشناسان تیم تشخیص هویت به همراه محمد وهابی؛ بازپرس ویژه قتل شعبه دوم دادسرای امور جنایی، راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.

تیم جنایی به محض ورود به پارکینگ با جسد زن جوانی مواجه شدند که از ناحیه شکم و پهلو هدف دو شلیک گلوله قرار گرفته و به قتل رسیده بود؛ همچنین امدادگران اورژانس که همزمان با ماموران پلیس در محله حادثه حاضر شده بودند، مرد جوان را به بیمارستان رسول اکرم(ص) منتقل کردند اما اقدامات درمانی فایده‌ای نداشت و او هم  فوت کرد.
+5
رأی دهید
-7

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.