ماجرای برخورد فیزیکی سرمربی تراکتور و دستیارش چه بود؟

خبرگزاری آنا: در نیمه دوم بازی تراکتور و پرسپولیس برخوردی بین پاکو خمز سرمربی تراکتور و یکی از دستیاران وی رخ داد که از نگاه داور دور نماند.
 
اکبر ذوالمجدیان در مورد برخوردی که بین پاکو خمز و سهند چلبیانی دستیار وی رخ داد و وی به عنوان سرپرست نظاره‌گر بود، تصریح کرد: خمز از چلبیانی که مربی جی‌پی‌اس‌های ما خواست که دخالتی در قضاوت داور نداشته باشد. مربیان خارجی اصلاً دوست ندارند هیچ‌کس از روی نیمکت به داور بازی اعتراض کند. وقتی خودشان ایستاده‌اند لزومی به دخالت دیگر اعضای نیمکت نیست. پیش از خمز هم، قربان بردیف که سرمربی بود چنین اخلاقی داشت. به همین خاطر هم چلبیانی را به روی نیمکت هدایت کرد تا بازی زمان کمتری متوقف شود و سرعت بازی گرفته نشود. هر چه قدر توپ بیشتر در جریان بود به نفع تراکتور می‌شد چون پرسپولیسی‌ها که در نیمه اول دو گل جلو بودند با زمین انداختن خود به دنبال اتلاف وقت بودند که توانستیم بازی را به تساوی بکشانیم ولی در زمانی گل سوم را خوردیم که فرصت جبران نداشتیم.

سرپرست تیم تراکتور در مورد انتقادی که به وی شده که چرا او به عنوان سرپرست با چلبیانی برخورد نکرده، تأکید کرد: وقتی داور لب خط آمد، خمز در حال هدایت تیم بود و مترجم کنار او قرار نداشت. داور سهند چلبیانی را صدا کرد و من هم به چلبیانی گفتم بنشین، خمز هم که نمی‌خواست سرعت بازی گرفته شود به سرعت وارد عمل شد و چلبیانی را به روی نیمکت هدایت کرد تا ریتم بازی تراکتور گرفته نشود. بعد از آن هم به چلبیانی گفتم که دیگر از روی نیمکت بلند نشود تا تمرکز خمز برای هدایت تیم گرفته نشود.
+4
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.