سخنگوی سپاه: انگار بعضی داخلی‌ها، بدشان نمی‌آید بگویند «مسمومیت‌ها، کارِ نظام است»

ایلنا: سخنگوی سپاه گفت: در جریان مسمویت‌های اخیر دانش آموزان صرف نظر از اینکه عوامل چیست این مساله مطرح است که با عرض شرمندگی بعضی‌ها در داخل بدشان نمی‌آید که بگویند این مسمومیت‌ها کار نظام است که دقیقا مانند حرف حاج قاسم بود. حالا اصحاب رسانه به این مسئله فکر کنید که چه اتفاقی افتاده است؟ برخی از اصحاب رسانه همگام با دشمنان می‌تازند.

سردار رمضان شریف گفت: امروز، امپراتوری رسانه‌ای خارج از کشور قوی‌تر از رسانه ایران عمل کرده است.
 
به گزارش ایلنا، سردار رمضان شریف، سخنگوی سپاه پاسداران اسلامی در آیین اختتامیه هشتمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گفت: خدای بزرگ را شکر می‌کنم که در آستانه نیمه شعبان این مراسم به همت بسیج مستضعفین برگزار می‌شود.

وی افزود: بسیج در این حوزه خطیر و تاثیرگذار جدی ورود پیدا کرده و امیدواریم در جنگ رسانه‌ای که مانند ایام دفاع مقدس است با همت ملت سرافراز ایران شاهد پیروزی ملت در این عرصه نابرابر باشیم.
 
شریف تصریح کرد: امروز امپراتوری رسانه‌ای خارج از کشور قوی‌تر از رسانه ایران عمل کرده است. خاطره‌ای به ذهنم رسید که بگویم بی‌تاثیر نیست. سیل خوزستان که پیش آمده بود صبح جمعه سردار سلیمانی تماس گرفت و گفت من سوریه بودم، تازه آمدم و با توجه به گرفتاری مردم خوزستان متنی از قول من منتشر کنید که دوستان دفاع مقدس و ستاد اربعین و ستاد عتبات عالیات برای کمک حضور پیدا کنند. صبح یکشنبه بار دیگر حاج قاسم تماس گرفت و گفت چه خبر است، در فضای رسانه‌ای کشور چه کار می‌کنید؟ در اینجا عشایر خوزستان به من گفتند سیل کار حاکمیت جمهوری اسلامی تا برای مسائل امنیتی عشایر را خالی کنند. چه کار کردید که این سوال پیش آمده است؟
 
سخنگوی سپاه تصریح کرد: حالا من می‌خواهم بپرسم در جریان مسمویت‌های اخیر دانش آموزان صرف نظر از اینکه عوامل چیست این مساله مطرح است که با عرض شرمندگی بعضی‌ها در داخل بدشان نمی‌آید که بگویند این مسمومیت‌ها کار نظام است که دقیقا مانند حرف حاج قاسم بود. حالا اصحاب رسانه به این مسئله فکر کنید که چه اتفاقی افتاده است؟ برخی از اصحاب رسانه همگام با دشمنان می‌تازند و نقاط عطف سربلندی ملت را تبدیل به نقاط ضعف می‌کنند.
 
وی تصریح کرد: آمار و ارقام اعلام می‌کند توجه جمهوری اسلامی به زنان بعد از پیروزی انقلاب نسبت به قبل از انقلاب ۶۴ درصد است. زنان در جامعه فرهنگی ما با جامعه فرهنگی غرب متفاوت هستند، نگاهتان را درست کنید. شما جایگاه دختر خانم‌ها در خانواده را ببینید شما میزان مهر و عطوفت مردان ایران به دختران ایران را ببینید در هیچ جا وجود ندارد.
 
سردار شریف تصریح کرد: چرا بستر این سوال مطرح می‌شود؟ چرا مسئول آن را سپاه پاسداران انقلاب اسلامی می‌دانید؟ بله ما قبول داریم مسئولیت شکست شما از کار‌های بزرگ ما در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است. این سوال مطرح می‌شود که ما در حوزه خانواده در رسانه چه کاری باید انجام دهیم که بستر این سوال دیگر مطرح نشود.
 
وی در پایان گفت: ناراحتی ما از این است که برخی فعالان رسانه در امنیت کامل قرار دارند، در کنار مردم حضور دارند، اما در جهت گام‌های دشمن قدم برمی‌دارند. من به شما دشمنان اعلام می‌کنم این راه ادامه دارد و ادامه پیدا خواهد کرد مطمئن باشید ملت فهیم ایران شما را به زانو خواهد درآورد و هرگز به نتیجه خود نخواهید رسید و گام به گام به عقب خواهید رفت.
+16
رأی دهید
-94

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۲
  FTH12 - تبریز، ایران

  خدایا چقدر شما ها منفور و چندش هستید اخه چقدر !
  2
  94
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بر منکرش لعنت ، خدا بدور که کار نظام ، اصلاً و ابداً ! این وصله ها به نظام ولایی نایب آقا امام زمان فاضلاب نشین حضرت مفعول الضحاک نمی چسبه !! سربار ، راس و حسینی بگو بینیم شرم و حیا و آبرو کیلو چنده ، جهنم با همون دلار پنجاه و سه تومن حساب کن ! در ضمن مسئولین کتاب رکوردهای گینیس هم بگو بیان واسه ثبت رکورد جدیدی از وقاحت و بی شرفی !
  2
  84
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  smart292 - ونکوور، کانادا

  گاز خردل میزنید به بچه‌های ایرانی و مدارس ایرانی ، همتون جناتیتکار هستید ، و سازمان ملل شاهد جنایت علیه بشریت است، همتون محاکمه خواهید شد،تیرهای چراغ برق برای همتون آماده است. .
  0
  46
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  تو و اربابت سدعلی گدا خامنه ای ابلییس خبیس رو پیش خدا خوبه کردین. ابلیس باید پیش شما دانشجوی قتل وغارت ودروغ وجنایت و تجاوزبشه.
  0
  40
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران

  واسه مسمومیت بچه ها وزیر کشور تهدید میکنه هرکسی خبرش رو پخش کنه دستگیر میشه و یا خبرنگار پیگیر موضوع رو دستگیر میکنند ولی آتش به اختیارها و افراد عامل مسمومیت آزادند و در حال پیدا کردن سر نخ برای سوزن نخ کردن! دوربین های مدار بسته مدارس چرا موقع حمله از کار می افتن و هیچ تصویری ندارن؟ چرا کسانی که اون دو تا زن چادری(لباس خاص) حمله کننده به یکی از مدارس رو دیدند و بازگو کردند یهو محو شدن هیچ خبری ازشون نیست؟ چرا خبرنگاری که این موضوع رو رسانه ای کرد در قم نیوز بازداشت شده؟ دقیقا همون کارهایی که برای زمان کرونا کردند. دقیقا اونم دو سه ماه انکار کردند بعد هرکسی درباره اش حرف بزنه رو تهدید و بازداشت کردند بعد مردم خودشون فهمیدند که دانشجویان چینی حوزه های علمیه که رفته بودند واسه سال نو چینی و برکشته و پروازهای فراوان ماهان ایر سپاه به چین عامل انتقال ویروس بودند ولی سیستم فاسد حکومتی بعدش شروع کرد به عادی سازی که شبیه آنفولانزاست! بعد هم عاقا آمد گفت کار آمریکاست خخ. اسید پاشی های اصفهان کار کی بود؟ امام جمعه اصفهان و بسیجی هاش؟ اون کار آمریکا بود؟هواپیمای اکرانی رو کی زد؟
  0
  34
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  شیر مرد کازرون - لندن، انگلستان
  مرده شور صورت ت که انگار زبان شتر در .....فرو رفته
  0
  0
  ‌سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.