اژه‌ای: مسمومیت‌های دانش آموزان افساد فی الارض است

عصر ایران:رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: موضوع مسمومیت‌ها به نظر می‌رسد سازمان یافته است و کاری است که دشمن نهایت بهره برداری را از این مسئله می‌کند.همچنین کسانی که همراه با دشمن التهاب آفرینی می‌کنند مورد برخورد قرار می‌گیرند در هر استانی یک شعبه در مرکز اختصاص یابد تا این افراد شایعه پراکن احضار شوند اگر مطلبی بدون استناد بیان شده که بر دلهره جامعه بیافزاید نباید از آنان گذشت حتماً در اصفهان هم‌شعبه خاص تشکیل دهند و حرفشان شنیده شود.

رئیس دستگاه قضا گفت: مسمومیت‌های دانش‌آموزان یکی از موارد افساد فی الارض است و عاملان آن به اشد مجازات محکوم خواهند شد.
 
به گزارش مهر، غلامحسین محسنی اژه‌ای ظهر دوشنبه در دیدار با نمایندگان اقشار مختلف اظهار داشت: اولین مسئله‌ای که این روز‌ها همه با آن درگیر هستیم مسئله مسمومیت دانش آموزان در مدارس است که از شهر قم در آذر ماه شروع شد و متأسفانه تا امروز ادامه پیدا کرد.

وی ادامه داد: این مسئله با توجه به اینکه با جان انسان‌ها و ثانیاً با روان همه افراد ارتباط دارد فوق العاده حائز اهمیت است و همه دستگاه‌ها برای حل این مشکل نهایت تلاش خود را به کار گرفته‌اند.
 
رئیس دستگاه قضا تصریح کرد: موضوع مسمومیت‌ها به نظر می‌رسد سازمان یافته است و کاری است که دشمن نهایت بهره برداری را از این مسئله می‌کند.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین اژه‌ای ادامه داد: در این ماجرا ملاحظه می‌کنید سرویس‌های مختلف و دشمنان جمهوری اسلامی در ماه اخیر چه حرف‌هایی زدند و چه موضع گیری‌هایی کردند و متأسفانه برخی افراد غافل و وابسته هم در داخل همان خط التهاب و ایجاد ترس و دلهره را دنبال کردند.
 
وی افزود: نهایت تلاش انجام می‌شود تا عوامل و علت اصلی مسئله شناسایی شود و امید است بزودی به جمع بندی برسد؛ هفته‌ای نیست که در وزارت کشور گزارشات جمع بندی نشود و با برخی عوامل برخورد شده و در مجموع اقدام همه جانبه صورت می‌گیرد.
 
رئیس دستگاه قضا خاطرنشان کرد: باید توجه داشت که این اقدام یکی از مصداق‌های روشن افساد فی الارض در قانون است و عواملی که دستگیر شوند جزو کسانی هستند که بی تردید مفسد فی الارض اند و یقیناً قوه قضائیه به صورت کاملاً ویژه و خارج از وقت به این مساله رسیدگی می‌کند و عناصری که به هر نحوی در این کار به دخیل هستند به اشد مجازات که قانون پیش بینی کرده محکوم و با آنان برخورد قاطع خواهد شد و هیچ گونه اغماض نخواهد شد.
 
حجت‌الاسلام و المسلمین اژه‌ای افزود: همچنین کسانی که همراه با دشمن التهاب آفرینی می‌کنند مورد برخورد قرار می‌گیرند در هر استانی یک شعبه در مرکز اختصاص یابد تا این افراد شایعه پراکن احضار شوند اگر مطلبی بدون استناد بیان شده که بر دلهره جامعه بیافزاید نباید از آنان گذشت حتماً در اصفهان هم‌شعبه خاص تشکیل دهند و حرفشان شنیده شود.
 
وی تصریح کرد: برخی مسائلی که امروز شاهد هستیم اساس کار آن دشمنی با نظام و ارزش‌هاست.
+7
رأی دهید
-64

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. این آخوندهای کثیف با این اصطلاحات عربی قرآنی بی سر و ته و تازی گنگ بی معنی از ..... درمیارند مثل این افساد فی الارض !!! این دادگستری رو به ..کشیدند با این اصطلاحات و قوانین .....😁😁
  2
  24
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  خبرگوزاری فارس تون که میگه ، شیطنت بچه هاست !!
  3
  20
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  arian1 - ابادان، ایران
  از اینکه یک جواب درست و باور کردنی به مردم بدهند و از آن طفره میروند و مردم را نادان فرض می کنند و مسمومیت دان آموزان را به دشمن یا خود دانش آموزان نسبت میدهند خود نشان دهنده این است که کار خوداین ح. زاده ها است
  5
  15
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  KTLIEBE - کاونتری، انگلستان
  بیشرفها، خودشان بچه ها را مسموم میکنند و خودشان هم دنبال مقصرند. بعد میگویند این یک کار سازماندهی شده است و باید عاملانش مجازات شوند. البته درست میگویند که سازماندهی شده است چون کار خودشان است. از طریق دوربینهای فراوانی که از برادران چینیشان گرفته اند میتوتنند فورا بقول خودشان بدحجابها یا کسانی که در انقلاب ژینا شرکت کرده بودند را سریع شناسایی کنند اما سه ماه از حمله شیمیایی خودشان به دانش آموزان میگذرد و بعد هنوز گمانه زنی میکنند. یاد داستان آن دزد افتادم که به دنبالش میدویدند و میگفتند آی دزد، و همزمان خودش هم فریاد میزد آی دزد. حرام . های بیشرف.
  2
  16
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  اگه هست پس چرا خبرنگاری که درباره این موضوع پیگیری میکرده رو دستگیر میکنید؟ چطوره تا دیروز حتی حرف زدن درباره این موضوع ممنوع بود و همه چیز عادی بود یهویی میشه مفسد فی العرض!؟ قطعا کار خود سپاه هستش. همانطور که اسیدپاشی ها کار بسیجی های امام جمعه اصفهان بود. همانطور که کرونا رو که در قم شایع و شروع شد رو قبول نمیکردید و بعدم انداختید گردن آمریکا در حالیکه طلبه های چینی که آورده بودید عاملش بودند.
  4
  8
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  dannni - سوئد، سوئد
  بس علم الهدی رو اعدام کنید چون همین هفته گذشت اون دستور داد به مردم حمله کنند بدون مجوز
  0
  3
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.