اولین واکنش علی خامنه‌ای به مسمومیت‌های سریالی دانش‌آموزانخامنه‌ای در حاشیه مراسم روز درختکاری گفتند: مسئولین باید موضوع مسمومیت دانش‌آموزان را با جدیت دنبال کنند؛ این یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض است.
 
او گفت: من یک اشاره‌ای هم میخواهم بکنم به این مسئله‌ی رایجِ این روزها که مسئله‌ی گفته میشود مسمومیت دانش‌آموزان. در این زمینه، مسئولین خب اطلاع دارم، نشسته‌اند، بحث کرد‌ه‌اند و تلاش میکنند، وظایف را مشخص کردند.
 
من میخواهم تأکید کنم که این مسئله را بِجد باید تعقیب کنند! مسئله مسئله‌ی مهمی است.   اگر واقعاً دستهایی در کار باشد و افرادی، گروه‌هایی، در این زمینه دخالت داشته باشند، این جنایتِ بزرگ و غیر قابل اغماضی است.
 
اگر کسانی تو این کار دست دارند ــ که لابد دست دارند کسانی بلاشک؛ به یک نحوی حتماً کسانی دست دارند ــ بایستی دستگاه‌های مسئول، دستگاه‌های اطلاعاتی، دستگاه‌های انتظامی دنبال کنند و سررشته‌ی این جنایت را پیدا کنند، هم عاملین را، هم مسببین را و اینها بایستی به اشد مجازات محکوم بشوند و درباره‌ی اینها اشد مجازات بایستی اجرا بشود؛ چون این یک جنایت کوچکی نیست.
 
  این جنایتی است، هم در حق معصوم‌ترین عناصر یک جامعه، یعنی کودکان، و هم موجب رعب، موجب ناامنی، موجبِ ناامنیِ روانیِ جامعه، نگرانیِ خانواده‌ها، موجب اینها است. اینها چیزهای کوچکی نیست. اینها را بایستی با جدیت دنبال بکنند و کسانی اگر چنانچه محکوم شدند، عفوی هم در مورد اینها وجود نخواهد داشت؛ این را همه بدانند. و حتماً بایستی مجازات بشوند و مجازات اینها موجب عبرت بشود.
+19
رأی دهید
-169

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  گور دجال زار می بینم - نیده، ترکیه

  عجب انقلاب باشکوهمندی کردین! اومدین از مواهبش بهرهمند شوید و مفت خوری کنید، گیر شر آخرالزمانی افتادین! فکر کنم آخرش به همان خراب شده حجاز برگردین!
  6
  118
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. درباره این مسمومیت‌ها کار این چلاقعلی شیمیایی هستش و بوی گند شیمیایی از بیت رهبری میاد . شعار معترضین" اونی که دستش چلاقه >>> دستش تو کاره " 😁😁
  8
  93
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  این خیلی مسخره است که ضحاک خونآشام و مفعول ، میاد و میگه این یک جنایت بزرگ و غیر قابل اغماض هست !! بیش از چهار دهه وحوش و اراذل و اوباشتون همه جور جنایت میکنند از پیر و جوان و زن و مرد و کودک ، تا امروز همه اون جنایات قابل اغماض بود و تنها این یکی بزرگ و غیر قابل گذشت بود !!؟ آخر بی شرف و بی ناموس !
  9
  90
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  sara_moshiri - برلین، آلمان

  ترجمه: "ما نبودیم. کار ما نیست. شما هم به عقل خودتون شک کنین که فکر کردین کار ما بوده".. یکی از کارهایی که این جانوران انجام میدن در انگلیسی بهش میگن Gas Lighting. یعنی کاری میکنن که شما باور میکنین چقدر احمق بودین که تاحالا فکر میکردین دو بعلاوه دو میشه چهار. حروممممممم لقمه هااااا
  8
  82
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  وطن نام تو نام نامداران - ستکهلم، سوئد

  برای این زنازاده ها جان انسانها مهم نیست. تنها چیزی که مهمه استفاده (دشمن) از این مسئله است. بیش از آن که برای دستگیری مجرمین و مجازات آنها تاکید داشته باشند، بر دستگیری و مجازات آشکار کنندگان این جنایتها تاکید دارند. برای پستی و رزالت این ددمنشان حدو مرزی نیست.
  6
  68
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد

  اخه بیشرف ، بی ناموس اگه میخواهی عوامل دستگیر شوند و ادعا داری که کار خودتان نیست پس چرا خبرنگاری که این موضوع را با دقت و شفاف دنبال می‌کرد را بجای تقدیر بازداشت و روانه زندان میکنید ؟برو بیشرف بی همه چیز به سرای کارهایت خواهی رسید، شکی در این مورد نکن، برو بیشرف
  7
  72
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  tabarzinn - اوپسالا، سوئد

  به گفتهِ مهاجرانی همون کسانی که گفتند : زن زندگی آزادی مدارس رو مسموم کردن ، به گفتهِ اکبر گنجی : دستِ اسرائیل در کاره و به گفتهِ بی‌بی سی : این دانش آموزان دچارِ احساسات و خیالات شدن . این هم سرِ نخ ، بفرس دست گیرشون کنن . خاک بر سرت .
  5
  66
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  انکه باید به اشد مجازات برسد خود تو هستید جنایتکار خبیث خامنه ای پست فطرت !
  4
  67
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  2023Azadi - لینز، اتریش

  جنایتکار طبق معمول خفه شى سنگین تره!!. همه میدونند که همه دستگاه ها زیره دست خودته😉
  3
  35
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  خوب سناریو چیده شده از قبل که چطور باید بشود؟؟؟ وگرنه نمی‌آمد الان این حرفها رو بزنه، از قبل هماهنگی‌ها شد، تازی زاده ها
  2
  16
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  این الدنگ واسه کرونا هم بعد چندین ماه انکار بعدش آمد طلبکار همه مردم شد و انداختش گردن آمریکا. واسه اسیدپاشی های اصفهان مقصر کی بود؟ مهسا و بقیه بچه های معترض تو خیابون رو هم که مردم کشتند! حداقل اعدامها رو گردن بگیر لجن فاسد! امکان نداره عوامل سپاه و اطلاعاتی ها در این ماجرا نباشند و حالا بعد سه ما افتاده وسط داد و بیداد آی دزد آی دزد میکنه! دزد خودتی . چطور میشه دوربین های مدار بسته مدارس از کار بیافتند و هیچ مدرکی وجود نداشته باشه؟ چطور میشه یه غریبه وارد مدرسه بشه کسی نفهمه؟ تنها گزینه از خود معلمان و مدیران هستند که همه میدونیم معلمان و مدیران خاص در هر مدرسه ای جزو بسیج و سپاه و حراستها هستند و کارشون بیشتر ردزنی و جاسوسی در مدارس هستش بخصوص معلمان دینی و قرآن و مدیرانی که میان مدرسه فقط واسه صبحانه خوردن و همه میدونند کار اینا چیه.
  3
  18
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  جنایت علیه بشریت ، همتون را محاکمه خواهیم کرد ، صدام حسین گاز زد علیه کردها ، حالا تو آخوند کثافت با آن دین من در آوردی گاز خردل میزنی به بچه‌های بیگناه ایرانی که یا آنها را بکشد یا آنها را عقیم و یا در دراز مدت به کشتن بدهد ، آخوند یعنی جنایتکار و خأمنه‌ای یعنی جلاد آدم کش ، تیر‌های چراغ برق برای همتون آماده است.
  2
  12
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  واروژان - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  این مردک چلاغ حرف اولشو آخر میزنه. بازم دستور کشت و کشتار مردمو داد. ای بی همه چیز. هیچ بخششی هم در کار نیست. من دیگه از دست این سید عنی شیمیایی ناراحت نیستم دیگه از دست مردم ترسو ناراحتم. دیگه این مردک گناهکار نیست شماها گناهکارید که بهش این اجازه رو میدید. یعنی این عوضی خیلی افکار غیر انسانی داره. تا ۲ یا ۳ روز آینده دوباره اعدامها شروع میشه. اعترافات تلویزیونی و این حرفها الان احتمالآ در حال فیلمبرداری هستن. خاک بر سرمون ملت بزدل ترسو بی همه چیز. دخترامونو میکشن ما هم بی غیرت بی بته. سگ برینه به غیرت مرد ایرانی که خودم یکیشم.
  2
  4
  ‌سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.