به هواپیمای ماهان در آلماتی اجازه فرود داداه نشد

خبرگزاری تسنیم خبر داد که شامگاه یکشنبه پرواز تهران ـ پکن هواپیمایی ماهان به‌دلیل نقص فنی در فرودگاه آلماتی در قزاقستان فرود اضطراری کرد و یک هواپیمای دیگر برای انتقال مسافران به این کشور اعزام شد اما اجازه فرود در این فرودگاه را پیدا نکرد.

خبرگزاری تسنیم به نقل از یکی از مسئولان هواپیمایی ماهان که نامش ذکر نشده، اعلام کرد که عدم مجوز فرود به هواپیمای ایرانی در آلماتی «ارتباطی به تحریم‌ها ندارد».

در حالی هواپیمای پرواز تهران ـ پکن ماهان به‌دلیل نقص فنی در فرودگاه آلماتی فرود آمد که قزاقستان اجازه فرود را به هواپیمای دوم نداد.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم،  شب گذشته هواپیمای ماهان پرواز تهران ـ پکن به‌دلیل نقص فنی در آلماتی اعلام فرود اضطراری کرد و در فرودگاه این شهر فرود آمد،بلافاصله هواپیمایی ماهان نیز یک فروند هواپیمای ایرباس را برای انتقال مسافران به آلماتی اعزام کرده است، اما این هواپیما به‌دلیل قوانین سخت کشور قزاقستان نتوانست در فرودگاه آلماتی فرود آید.

طبق اعلام یکی از مسئولان هواپیمایی ماهان این مسئله ارتباطی به تحریم‌ها ندارد، به همین دلیل هواپیمای دوم نیز بعد از این اتفاق به فرودگاه امام برمی‌گردد.
+123
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان
  هر کسی به خانه دیگری میرود اجازه ورود میگیرد ، فکر کردید خونه همسایه است که از دیوارش برید بالا ؟ نقص فنی بود لطف کردن اجازه نشستن دادن نه اینکه بدون اجازه وارد حریم هوایی یا خانه دیگری پرواز میکردید.
  2
  11
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.