ادعای وقیحانه روزنامه کیهان درباره رفتار وحشیانه مامورین با مادر دانش‌آموز

 روزنامه کیهان نوشت: این زن در طول چند ساعت حضورش در مقابل مدرسه تلاش می‌کند دوربین مستند‌‌سازی پلیس را که با هدف ثبت سرنخی از عوامل مسمومیت در حال تصویربرداری بوده، بدزدد یا بشکند!

رویداد۲۴ روزنامه کیهان مدعی شد زنی که برخورد خشونت‌آمیز با او در نزدیکی یکی از مدارس تهران با واکنش منفی افکار عمومی همراه بود، سعی داشته دوربین پلیس را بشکند یا بدزدد!

به گزارش کیهان، بر اساس اطلاعیه فراجا، در برخورد با یک زن در حاشیه مدرسه دخترانه تهرانسر، اولا کارکنان پلیس هیچ نقشی خواه مستقیم یا غیرمستقیم نداشته‌اند. ثانیاً) این زن ۵۴ ساله هیچ فرزندی در مدرسه دخترانه ۱۳ آبان تهرانسر نداشته است.

ثالثاً) این زن در طول چند ساعت حضورش در مقابل مدرسه مکرراً اقدام به تشویق دانش‌آموزان و عابران به سردادن شعار‌های ساختارشکنانه کرده و فیلم‌های منتشر شده نشان می‌دهد که با فحاشی و کتک زدن مأموران تلاش می‌کند دوربین مستند سازی پلیس را که با هدف ثبت سرنخی از عوامل مسمومیت در حال تصویربرداری بوده، بدزدد یا بشکند! و رابعاً) شیوه نامناسب برخورد با این خانم مورد اعتراض و پیگیری مسئولان قرار گرفته و وزیر کشور و سازمان قضایی نیرو‌های مسلح برای برخورد با فرد خاطی دستور‌هایی داده‌اند.
+19
رأی دهید
-110

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  اگر آن خانم خواسته دوربین پلیس را بشکند یا بدزدد به بسیجی (لباس شخصی ها ) چه ربطی دارد؟ مگر پلیس چلاق هست ؟ و نمی توانسته که خودش کاری کند ؟
  4
  153
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  اگر این خانم بچه مدرسه ای نداشته و اومده که اعتراض کنه که صد آفرین داره یعنی درد هموطنش رو مثل درد خودش دیده پس خیلی باغیرت بوده
  2
  55
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد

  این ارازل اسلامی ، شرف را خوردن و‌حیا را ر…ن
  2
  50
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  پرونده سازی و جرم تراشی کار همیشه طویله اسلام است در اسلام از زمان پیامبر شارلاتان اسلام چنین بوده و تا حالا هست برای این بانوی معترض میخواهند حکم 5 سال زندان بدهند برایش پرونده سبکی درست کرده اند اگر میخواستند اعدادمش کنند با جرم هایی مانند باغی افساد فی الارض جاسوس بیگانه اهانت به اسلام وووو پرونده می ساختند
  4
  48
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان

  نه احتمالا این خانم رفته بوده آفتابه مدرسه را بدزدد. چقدر شماها کثیف هستید وقتی میگم .....کثیف ترین دین است باور کنید
  2
  45
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  اگر کوچکترین مدرکی مبنی بر این اتهامات وجود داشت تا حالا صدها بار آن را با بوق و کرنا منتشر کرده بودید، پس باشد این دروغه وقیح نامه کیهان شریعتی ننگ دیگری باشد بر چرکنامه رسمی خامنه ایی فاسد!
  2
  43
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  پررویی و وقاحت در این مرد از حدش گذاشته . یکی پیدا نمیشه قلم را از دستش بگیره یا صداشو برای همیشه خفه کنه ؟ با دروغ بودن همه اراجیف قسمت رابعاً ، تا کنون کدامین مجرم از ولایت یا پاتوق خودتان را محکوم کردید و بسزای اعمالش رساندید که این یکی دومیش باشه ؟ رو که نیست سنگ پای قزوینه
  2
  40
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  chaghalo - برلین، آلمان

  موقش فرا رسیده که هموطنان از خودشون و یا از دیگران به هر طریقی که شده دفاع کنند
  1
  36
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۸
  sara_moshiri - برلین، آلمان

  خوب کرده شکونده. چون این دوربین ها که چیزیو ثبت نمیکنن. پس بهتره بشکنن. یا قبول کنین که دوربیناتون همه خرابن مملکت از دستتون در رفته یا مرد باشین بیاید بگید کار خودمونه هیچ غلطی هم نمیتونین بکنین همینه که هست. در هر دو حالت، خاااااااااک بر سرتون هاهاهاها...حالا اگه یه مسجد شیمیایی میزدن تا حالا هزار نفر رو اعدام کرده بودنا. جدا چقدر مردم رو خر فرض میکنین؟ توهین تحقیر تمسخر...خیلی بی کس و کارید...این دنیا باید از بین بره یا همه روح های خوب ازش فرار کنن شیطان بمونه تا ابد بمونه توش بزنه تو سر خودش...
  3
  28
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  پنج روزه از این وحشیگری اون گامیش تن لش میگذره ، حسین شیره ای پای منقل ، شب و روز فکر کرد که واسه ماستمالی این رسوایی چه جانانی سرهم کُنه ، ولی تِر زد ! اونجا مگر عوامل نیروی انتظامی بوده اند که دوربینی داشته باشند ؟ چه بسا نیروی انتظامی اعلام کرد که این وحشیگری کار نیروهای ما نبوده و ما اصلاً در اونزمان اونجا حضور نداشتیم !! از ای گذشته الان اینکه چرا هنگام حمله شیمیایی به مدارس ، دوربین‌های تعبیه شده در اون هنگام همه خاموش هستند !؟ پس با اینحساب دوربینی در کار نبوده ! برای چندمین بار همون وافور داغ به اونجات اگر دروغ بگی حسین کثافتمداری !! آخه بی شرفی و بی ناموسی تا کجا !؟
  2
  27
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.