واکنش علیرضا جهانبخش به حملات شیمیایی به مدارس

علیرضا جهانبخش در واکنش به حملات شیمیایی به مدارس نوشت: کاش یکی از دختران مسئولان هم در میان قربانیان حملات شیمیایی به مدارس وجود داشت تا فورا عاملین این خراب‌کاری داخلی شناسایی شده و به سزای اعمال خود برسند. اما افسوس که مدارس فرزدان مقامات هم مانند زندگی‌شان با مردم فرق دارد.

کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران که استوری اعتراضی خود را با هشتگ «مدیران نالایق» منتشر کرده، در ادامه نوشت: «دختران معصوم کشورمان حقشان این استرس‌ها و ناملایماتی که در طول تارخ کم نبوده، نیست.»
+150
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه

  1-زندگی خودت هم الان با زندگی که پانزده سال قبل درروستایی در گیلان داشتی خیلی فرق دارد.اگر امیرعابدینی(واون ایجنت معروف ایرانی در هلند) نبود چطور ازتیم دسته دومی(داماش گیلان)به سطح اول فوتبال دنیا در فاینورد میرسیدی؟زندگی ای که الان داری خودش یک رانت بزرگ است که خیلی ها ندارند.2- محض اطلاع مینویسم مدارس پسرانه هم موردحمله واقع شده اند.3-به حرف سلطنت طلبان گوش نکن4-شب خوش
  133
  16
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zavareh - رودسر، ایران
  آفرین، درود بر شرفت
  70
  85
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  2023Azadi - لینز، اتریش

  گل گفتى,درود به تو شیر مرد ایران....
  7
  84
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  .... مفت نزن و یخ بذار اونجات که سوزشش کم بشه ! اگر استعداد و توانائیهای خودش نبود به اینجا نمیرسید ! ستاره های بزرگ دنیا هم اکثراً روستا زاده بودند و با تلاش و کوشش و استعداد خودشون پا به تیم‌های بزرگ گذاشتند ! دزدها و غارتگرای اسلامی رژیم که تو واسشون دُم تکون میدی و منتظر یه تیکه استخونی هستی که جلوت بندازن ، از کجا و چطور به زندگی و ثروت‌های افسانه ای رسیدند !؟ جز جنایت و غارت و فساد که در جمهوری ترمالی نهادینه است !؟
  10
  28
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  Momijii - توکیو، ژاپن
  1-زندگی این آقا هم الان با زندگی که پانزده سال قبل درروستایی در گیلان داشت خیلی فرق دارد.اگر امیرعابدینی(واون ایجنت معروف ایرانی در هلند.==>الف.ه.م) نبود چطور ازتیم دسته دومی(داماش گیلان)به سطح اول فوتبال دنیا در فاینورد میرسید؟زندگی ای که الان دارد خودش یک رانت بزرگ است که خیلی ها ندارند.2- محض اطلاع مینویسم مدارس پسرانه هم موردحمله واقع شده اند.3-به حرف سلطنت طلبان واصلاح طلبان گوش نکن4-شب(روز) خوش
  20
  1
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  محض اطلاع اینشخص و دو نفر دیگر درروز روشن به نهادهای بالا(وزارت وریاست جمهوری) رفتند و سرمربی تیم را عوض کردند.و ایران باسرمربی جدید 6گل از انگلیس خورد.به این روش میگویند(فرافکنی).یعنی بجای دفاع(توضیح چرایی و چگونگی ماجرایی که درآن دخیل بود) تصمیم به حمله میگیرد.آنهم بچیزی که قابلیت دفاع قابل توجهی ندارد.
  9
  3
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  گر به خود ایی - کلن، آلمان
  عجب ملت فراموشکار یا بخشنده‌ای!! هستیم وقتی موضوع منافع ایران در میانه ولی در نفع شخصی کوچکترین بخششی نداریم. مگه این بابا نبود در اوج تظاهرات، دستگیری ها. و کشتن بچه‌ها ، رفتن با هم تیمیهاش جلوی رییسی تعظیم کردن؟؟ و بر عکس تمام تیمهای دیگر ملی ،. سرود جمهوری اسلامی را هم خواندمد؟؟؟
  1
  4
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.