اولین تصویر از وزیر ورزش پس از سانحه سقوط بالگرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، سفیر قطر در ایران در بیمارستان محل درمان حمید سجادی حضور یافت و برای وزیر ورزش و جوانان آرزوی صحت و سلامتی کرد.

وی گفت: خبر حادثه سقوط بالگرد حامل شما و همکارانتان بسیار تأثربرانگیز بود، اما بسیار خوشحال هستم که هم‌اکنون در شرایط جسمانی خوبی قرار دارید.

محمدبن حمد الهاجری در این دیدار سلام وزیر ورزش و جوانان قطر را به سجادی ابلاغ و بیان کرد: صلاح بن غانم علی جویای احوال شما هستند و ضمن ابراز تأسف از حادثه پیش‌آمده، امیدوارند هرچه سریعتر بهبودی حاصل شود و جنابعالی مجدداً به عرصه فعالیت در ورزش و جوانان بازگردید.

وزیر ورزش و جوانان کشورمان نیز با ابراز مراتب قدرشناسی از سفیر قطر در ایران اظهار داشت: تشکر و سلام من را به آقای صلاح بن غانم علی وزیر ورزش و جوانان ابلاغ کنید.

سجادی همچنین با یادآوری خاطرات جام جهانی قطر عنوان کرد: میزبانی بسیار خوب کشور شما در بزرگترین رویداد بین‌المللی فوتبال، قابل تقدیر است.

به گزارش تسنیم، این نخستین تصویری است که از حمید سجادی پس از سانحه سقوط بالگرد منتشر می‌شود.
+3
رأی دهید
-44

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Babilon - هامبورگ، آلمان
  این عوضی زنده و مردش چه فرقی برا کسی داره مگه برا پیشرفت ورزش هم کاری کرده برا نوید افکاری، و یااون ورزش کارای که بدون روسری رفتن برا رقابت حمایتی هم کرد یه کار مفید این عوضی رو لطفا بکید که حلا مهم است مرده و زندش اینا همشوش تو یه آخورن
  0
  4
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.