اشرف حکیمی ستاره تیم ملی مراکش به اتهام تجاوز جنسی تحت تعقیب قرار گرفت

یورونیوز: اشرف حکیمی ستاره اسپانیایی-مراکشی باشگاه پاری سن ژرمن متهم به تجاوز جنسی به یک زن ۲۴ ساله شد.

دادستانی نانتر، حومه شمالی شهر پاریس، به خبرگزاری فرانسه گفته که حکیمی متهم است که یک زن ۲۴ ساله را در ۲۵ فوریه، یکشنبه گذشته، مورد تجاوز و آزار جنسی قرارداده است.

بازیکن ۲۴ ساله تیم ملی مراکش پنجشنبه توسط نیروهای پلیس منطقه «اوت سن» مورد بازجویی قرار گرفت و در حال حاضر تحت بازجویی وتعقیب قضایی قراردارد.

این زن همان روز برای محکوم کردن این تجاوز توسط اشرف حکیمی به پاسگاه پلیس در «وال دو مارن»، حومه دیگری در پاریس مراجعه کرده است.

شاکی به دادستان گفته که با اشرف حکیمی روی اینستاگرام آشنا شده و عصر همان روز با یک تاکسی خصوصی که این فوتبالیست برای او رزرو کرده، به خانه این بازیکن رفت. این زن می گوید حکیمی قبل از تجاوز بدون رضایت او بدنش را لمس کرده و او را بوسیده است. شاکی پرونده مدعی است با لگدزدن از شر این بال چپ پاری سن ژرمن و رفیق شفیق کیلیان امباپه، رها شده است.
اشرف حکیمی یکی از ستارگان تیم ملی مراکش در جام جهانی قطر درخشید و یکی از عوامل اصلی صعود تاریخی سرخپوشان به مرحله نیمه نهایی بود.

حکیمی زاده شهر مادرید است و فوتبال را از باشگاه رئال مادرید آغاز کرد. شایعاتی مبنی بر درخواست طلاق همسر اشرف حکیمی، هیبا ابوک، هنرپیشه اسپانیایی نیز در برخی رسانه ها درج شده است. حکیمی و ابوک یک فرزند هم دارند.
+24
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Ashkan_Toronto - تورنتو، کانادا
  بله بله این خانم اصلا با نیت و به قصد اقامه نماز جماعت و اقامه دعای کمیل با اشرف حکیمی و با تاکسی خصوصی به منزل ایشون رقته بودن و از اینکه بجای عبادت، سر از تخت خواب درآوردن شاکی هستند.
  6
  22
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Didar2022 - پایتخت، اتریش
  هر دو گناهکارند
  1
  6
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.