راه‌حل هوشمندانه اورانگوتان برای بدست آوردن بطری شیر کودک!ویدئویی دیدنی از تلاش‌های یک اورانگوتان که با استفاده از تکه‌ای مقوا یک بطری متعلق به یک کودک را صید می‌کند پربازدید شده است.

یک اورانگوتان باهوش تماشاگران باغ وحش را پس از استفاده از مقوا برای صید بطری یک کودک از برکه شگفت‌زده کرد.

 کاشاونا رایت ۳۰ ساله و پسرش کروز یک ساله در ۱۷ فوریه در باغ وحش لس آنجلس بودند که به طور غیرمنتظره‌ای با نمایش اورانگوتان‌ها روبرو شد.

پسر کاشاونا بطری شیر خود را به سمت محفظه اورانگوتان‌ها پرت کرد. او گفت: انتظار نداشتم که بعداً چه اتفاقی بیفتد.

ویدئوی منتشر شده از این اتفاق در TikTok که ۲۲.۹ میلیون بازدید داشته است، یک اورانگوتان را نشان می‌دهد که مقوای قهوه‌ای را می‌پیچد و از آن برای کشیدن بطری به سمت خود استفاده می‌کند و بعداً جرعه جرعه می‌نوشد.
در حالی که منتظر بود تا یکی از کارکنان باغ وحش بطری را بگیرد، او شروع به ضبط واکنش اورانگوتان کرد که تماشاگران را شگفت زده کرد.

این ویدئو عزم اورانگوتان را برای بیرون آوردن بطری از حوض نشان می‌دهد در حالی که بازدیدکنندگان باغ وحش در پس زمینه آن را تماشا می‌کردند، می‌خندیدند و دست می‌زدند.

حیوان ابتدا سعی بطری را با دست‌های بلندش بردارد، اما وقتی موفق نشد از مقوا استفاده کرد. پس از تلاش موفقیت آمیر، اورانگوتان به نظر می‌رسید از آب سیبی که در بطری پر شده بود لذت می‌برد.

رایت گفت، به نظر نمی‌رسید که کودکش از شریک شدن آب میوه اش بدش بیاید و با دیگران کف می‌زد!

وی چند روز بعد با باغ وحش تماس گرفت تا وضعیت اورانگوتان را بررسی کند. کارمندان به او گفتند که حیوان باید چند روز تحت نظر باشد، زیرا آب سیب را نوشیده است.

رایت گفت: آن‌ها باید اورانگوتان را تحت نظر قرار می‌دادند، او نه مریض بود و نه هیچ چیز، اما این فقط پروتکل آنهاست، زیرا او یک چیز خارجی که بخشی از رژیم غذایی او نبود به دست آورد.
+38
رأی دهید
-0

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  توفیق - سیاتل، ایالات متحده امریکا
  خاک بر سر بشر که یک چنین موجود باهوشی رو میندازه توئ زندون (قفس)!
  0
  2
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.