قاتل پرسپولیس اخراج شد

مهاجمی که سابق چندین بار گلزنی به پرسپولیس را دارد به شکل عجیبی اخراج شد.

در یکی از حساس‌ترین بازی‌های این هفته لیگ ستارگان قطر، الدحیل به مصاف العربی قطر رفت و با نتیجه سه بر یک از سد این تیم گذشت و صدرنشینی خود را تثبیت کرد. این بازی از این جهت پر اهمیت بود که دو تیم در رده‌های اول و دوم قرار داشتند و اوضاع برای دحیل با این پیروزی بهتر شد.

الدحیل که پس از باخت عجیب و غریب و هفت گله مقابل الهلال در لیگ قهرمانان در این بازی تنها به برد فکر می‌کرد، در دقیقه ۷، ۳۷ و ۲+۹۰ سه گل زد و تک گل العربی در دقیقه ۲۵ به ثمر رسید.

اما اتفاق ویژه این بازی مربوط به اخراج عمر السومه، ستاره سوری العربی بود. در شرایطی که بازی با نتیجه دو بر یک و بسیار حساس دنبال می‌شد عمر السومه در موقعیت خود در محوطه سعی در گرفتن پنالتی داشت که داور تمارض او را تشخیص داد و در دقیقه ۷۵:۵۴ او را با کارت زرد جریمه کرد.
یک دقیقه و چهارده ثانیه بعد و وقتی بازی تازه به جریان افتاده بود، السومه در یک نبرد هوایی روی بازیکن حریف خطا کرد و داور بازی سراسیمه با کارت زرد بعدی به سمت او دوید و گلزن العربی را اخراج کرد.
عمر السومه نمی‌توانست دریافت دو کارت زرد در فاصله یک دقیقه‌ای را باور کند، اما چاره‌ای جز ترک زمین نداشت. الدحیل پس از ده نفره شدن حریف از زیر فشار خارج شد و موفق به زدن گل سوم نیز شد.
+3
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.