علیرضا منصوریان سرمربی جدید فولاد با لباس عربی در اهواز

علیرضا منصوریان سرمربی جدید فولاد لباس مخصوص خوزستانی‌ها را به تن کرده است.

مدیران باشگاه فولاد پس از جدایی جواد نکونام تصمیم گرفتند علیرضا منصوریان را جایگزین او کنند.

تصمیمی که البته خیلی هم مورد قبول بخشی از هواداران اهوازی قرار نگرفت و آن‌ها در بازی روز گذشته فولاد مقابل ملوان علیه سرمربی جدید فولاد هم شعار دادند. منصوریان هم برای اینکه به نوعی دل هواداران فولاد را به دست بیاورد پس از بازی در کنفرانس خبری در خصوص علاقه خود به اهواز و مردم این شهر صحبت کرد.
او که سال گذشته هم سرمربی نفت آبادان بود گفت که سال قبل دشداشه می‌پوشیده و خیلی به این لباس علاقه دارد.
+21
رأی دهید
-58

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۹
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  من تا بحال داشداشه نپوشیدم ولی فکر میکنم لباس راحتی باشه . درود بر خوزستانی های عزیز
  1
  14
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  کاپیتان لیچ. - لندن ، انگلستان
  تو هم راه شارموت بازی رو خوب یاد گرفتی، میدونی هر جا و هر شهری بری مردمو چه جوری سر کار بزاری، مثل آخوندها
  5
  8
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد
  دمت گرم مرد رمز اتحاد ایران بزرگ خدا همراه ات
  3
  9
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  آخه آقای منصوریان تو شعور اینو نداری که توی خوزستان فقط عرب نیست و لرها و فارس ها و حتی ترک های قشقایی هم زندگی میکنند و در اکثریت هم هستند از نظر جمعیتی که لباس عوام فریبی و عربی میپوشید. مثلاً میخوای بگی خیلی خاکی هستی، تو به بقیه اقوام خوزستان توهین میکنی، توی متن این مقاله هم میگه لباس خوزستانی ها ، هر کی نباشه فکر می‌کنه اینجا همه عربن و دیشداشه عربی میپوشن، کی میخواهید آدم بشید.
  14
  16
  جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  متن این انقلاب توجه به حقوق اقلیتهاست (هر نوعی بهایی، هم ج عرب و هرچه) چیزی که سالیان سال بعلت پروژه متحد سازی و امت سازی فراموش شده. در فرهنگ ما احترام بزرگتر کوچکتر و حمایت از مظلوم و کرامت انسان اهمیت بیشتری نسبت به خیلی ملل دارد، در خیلی از فرهنگها وقتی شما ضعیفید و دیگری قوی طرف آنرا مزیت میداند و نوعی انتخاب طبیعی فرض میکند. اینها نمونه‌ای از فحشهای ایرانی برای کرامت ضعیف و اقلیت است مثلا ضعیف کش، ناجوانمرد، از پشت خنجر زن، لات کوچه خلوت، نامرد، دست بزن برای زن داره، بچه کش و غیره. این انقلاب برای برگرداندن کرامت برای همه است چرا کسی که سنی است نمیتواند نظامی ارشد یا مقام بالا باشد چرا بهایی باید زجر بکشد. همین کارهای ما مانند پوشیدن دشداشه به ملت ما قدرت میدهد و طی هزاران سال یکی از کشورهای بزرگ و رنگارنگ را ارزانی کرده. چه ایرادی دارد عرب ایرانی باشی؟ ریشه فرهنگ ما در اخوت است یک زلزله آمد علی دایی و باقری ترک و آذریند بیشتر از همه دویدند. از سراسر ایران بنام مجاهدین به صدام کمک کردند ولی این اعراب با سنگ تفنگ شکاری جلوی صدام ایستادند کمترین مهاجر را دارند.
  3
  3
  جمعه ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  romano - تهران، ایران
  ما چیزی بنام اقلیت در کلیت ایران زمین نداریم، همه ایرانی هستند و از حقوق انسانی یکسان طبق قانون باید برخوردار شوند، در جمهوری اسلامی اگه سرسپرده باشی فرق نمیکنه اقلیت یا اکثریت باشی،. مثلاً فرمانده نیروی دریایی یه سنیه، یا دبیر شورای امنیت ملی یه عربه، یا خود خامنه آیی ترکه، دوست گرامی. ما باید از اقلیت سازی یا اکثریت سازی بپرهیزیم، حقوق تمام ایرانیان در جای جای ایران بعنوان یک ملت ویک انسان ایرانی باید رعایت گردد بصورت یکسان.
  0
  0
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  فرمایش شما درسته منظور من از اقلیت سبکهای زندگی متفاوت ایرانه باید کیفیت اونها رو بدون دخالت در دیگری حفظ کرد باید ترکیبشون طبیعی و دوستانه باشه همانطوری که هزاران سال بوده. من خودم آذری هستم ولی بشدت مخالف اقلیت گرایی و قوم سازی و ملت سازی هستم اینها تمامشون کلید واژه تکه تکه کردن ایرانه که باید به شدیدترین نحو پاسخ داده بشه ولی هرکس ذیل پرچم و خاک ایران فرزنده و زیبایی و تنوع باید حفظ بشه. باید دیدمون رو از مرز داخل به فرامرز تغییر بدیم قدرتشون رو داریم فرهنگش رو داریم و خاورمیانه نیازمنده ایرانه. ایران همیشه قطب مخالف افراط و فرار از علم در خاورمیانه بوده باید دوباره پرچمدار منطقه بشیم نه از طریق ایدئولوژی بلکه از طریق فرهنگ. اون چند نفر رو هم که خامنه‌ای گذاشته برای نمایشه شما از مردم نواحی بپرسید میبینید چه ظلم سیستماتیکی انجام میشه (دلیل جدایی طلبی نباید باشه ولی خیلی وجود داره)باید طبق فرمایش شما همه احساس برابری کنند تا زمینه ظهور انسانهای با استعداد و سالار فراهم بشه همه ایرانید شکی هم نیست. یادش بخیر زمانی آقاسی خوزستانی بود یک دیگه خراسانی اونیکی ارمنی از همدان و.
  0
  2
  یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  romano - تهران، ایران
  خیلی زیبا بیان کردید، ممنون از پاسخ تان ،. من اسمش رو میدارم ناسیونالیسم جهان شمول لیرانی، که خیلی خوب بهش اشاره کردی، که در یک پهنای فرهنگی گسترده میشود،
  0
  0
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.