شناسایی فردی که مادر معترض به مسمومیت دخترش را به شکل وحشیانه‌ای کتک زد

خبرگزاری کنگره ملی ایرانیان:گزارش‌ها حاکی است که در ادامه حملات بایوتروریستی در روز چهارشنبه ۱۰ اسفند دستکم ۲۶ مدرسه در شهرهای تهران، کرج، اردبیل، شاهین‌شهر، قم و کرمانشاه هدف حمله قرار گرفتند. این حملات شیمیایی در تهرانسر موجب اعتراض گسترده خانواده دانش آموزان شد.

در یکی از ویدئوهای رسیده از مدرسه ۱۳ آبان در تهران، حمله وحشیانه پاسدار صمد اسدی فرمانده اطلاعات بسیج الغدیر تهرانسر به یک مادر دیده می‌شود که موجب جنجال فراوان در شبکه های اجتماعی شده است.

پاسدار صمد اسدی، برادر تروریستی به نام رحمت اسدی دارد. رحمت اسدی که در پوشش قهرمان مسابقات پینت بال به نقاط مختلف جهان سفر میکرده در حقیقت یک مقام ارشد سپاه قدس است که مسئول استخدام قاتلان حرفه‌ای و کارتلهای مواد مخدر برای عملیات های برون مرزی تروریستی رژیم می باشد. او به اتهام ربودن و قتل عباس یزدان‌پناه در سال ۲۰۱۴ در دوبی به حبس ابد محکوم شده بود. وی سال ۲۰۲۰ در جریان تبادل زندانیان به رژیم حاکم بر ایران تحویل داده شد.
+341
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  دانای نادان - آمستردام، هلند

  اینا به قدری بیشرف و بی‌همه چیز هستن ، آدم شک میکنه، بمب‌های شیمیائی زمان جنگ که بر سر کردها میریختن، برای مظلوم نمایی تو جامعه جهانی، کار خودشون بوده.
  6
  334
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  تموم اینها توی ذهن و خاطر ما ثبت میشه .این کفتار های مزدور به ما جواب میدن به بدترین شکل ممکن. اینها فکر کردن که بعد از انقلاب توی اروپا و آمریکا راهشون میدن. مادرتون رو به بدترین وجه به درجه رفیع شهادت میرسونیم و در اون دنیا والده محترم رو به صیغه داعشی های کثیف در میآریم. مرگ بر جمهوری اسلامی . منتظر روز انتقام باشید. براتون داریم حسابی.
  2
  190
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  گامیش از بسکه مال مفت خورده و بیضه لیسیده این هیکل بی خاصیت و تن لش رو درست کرده !! کسیکه مثل این یه ننه صدبابا ، دست رو زن و بچه بلند میکنه بیشک ژنش بنحوی مربوط میشه به شهرنو و خیابون جمشید !!
  3
  185
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  universe123 - لندن، انگلستان

  فارسها همیشه به اقوام دیگر مثلا عربها و بلوچها و کردها و غیره توهین میکنند ولی الان میبینیم که خودشان وحشی، آدمکش، بی فرهنگ، عقب مانده و هر چی که بگی هستن و بودن که پنهان بوده و چه بلایی سر این مردم بدبخت میارن که در تمام دنیا این وحشی گری اینها رو شده و همه دنیا میداند که اینها چقدر عقب مانده تر از اقوام دیگر در ایران هستند....
  245
  20
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  آفرین به ارتش مخفی که زود او را شناسایی کردن . او اولین فرد نیست و اولین بارش نیست شناسایی او هم کافی نیست . با یاری و کمک همدیگر باید چنان درسی به او نشان داد تا أخرین بار و درس عبرتی برای یارانش باشد
  4
  172
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  universe123 - لندن، انگلستان
  شیطون با این کامنت مزخرفت نشون دادی گریگوری هستی ! مگر شناسنامه این تن لش پیش توست که فکر میکنی فارسه !؟ گذشته از این مگر هر کی تهرون زندگی کُنه فارسه !؟ از همه اینها گذشته ، این دسته بندی نژادی که تو سرت هست ، نشوندهنده این هست که دنبال تفرقه اندازی هستی و نژادپرست ( احتمالاً آذری ولی خودفروخته عثمانها ) و اینکه یک عقده ای از قدیم از فارسها به دلت مونده !! ببین رفیق الان و در این شرایط پیش کشیدن مسائل نژادی ، فقط آب به آسیاب دشمن ریختنه ، در ثانی وحوش خامه عنی مفعول در سراسر مملکت ، همینطور خارج از کشور پراکنده اند ، آیا همه فارس هستند !!؟
  11
  163
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان

  universe123 - لندن، انگلستان
  حالا جنابعالی از کجا فهمیدی که ایشون فارس هستند یعنی بسیجی ترک و کرد و بلوچ نداریم؟ بابا تو دیگه کی هستی؟ خوشبختانه مردم ایران چیزی که براشون مهم نیست قومیته ببین تو کشورهای منطقه مثل افغانستان یا پاکستان قوم های مختلف سر هم رو میبرند اگر هم منظورت جک و لطیفه هست که در همه دنیا همه با هموطنان خودشون از شهرهای دیگه شوخی و مزاح می‌کنند
  8
  115
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان

  universe123 - لندن، انگلستان
  ببین عرزشی جون در درجه اول تو غلط میکنی که به فارسی مینویسی. در درجه دوم شاید اونی که حمله کرده اگر به عکس دقت کنی دوست .... شما باشه. ببین من یه رگم کرد هستش و قطره قطره خونم در راه این مملکت و برای کرد،بلوچ،فارس،ترک ،مشهدی،عرب زبان،لر ،شمالی،و. توی مزدور هیچی نیستی و بهتره نه به فارسی بنویسی و نه صحبت کنی. برو به زبون مادری خودت که خودت میدونی چی هست صحبت کن. حالا هر .... میخوای باش.
  8
  107
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  Chokam - ری، ایران

  شناسایی هم بشه مردم کاری باهاش ندارن، برای همین تعدادشان روز به روز زیادتر میشه. یه موقعی مجاهدین اینها رو شکار میکردن بدجور میکشتنشون سلاخی میکردن مثل لاجوردی رو توی حجره خودش سلاخی کردن، یا عبدالمالک ریگی سر اینها رو از بیخ می برید، در نتیجه اون ترس و وحشت نمیذاشت این افراد زیاد بشن بلکه حتی ریزش داشتن و حتی میترسیدن از خونه بیان بیرون.
  23
  60
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  universe123 - لندن، انگلستان

  بلوچها و کردهای شجاع در گرو ههای هزار نفری میان بیرون ولی استانهای فارس نشین فقط ۱۰ یا ۲۰ اگه تو خیابان ببینی!!! سران مملکت کرد و بلوچ و عرب نیست....پس این وحشی گری و جنایت را یا فارسها انجام میده و یا نکنه آمریکا و اسرائیل است؟
  94
  10
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  پیر خردمند - تورونتو، کانادا

  تا سف اوره که یه مرد در خانواده این خانم وجود نداره که این حیوون وحشی رو جر و واجر کنه. این خانم شوهر و برادر و پسر عمو و پسر خاله و ....نداره. مثل علی حیدر کرار سکوت کردن روانتخاب کردن وقتی نا موس اش رو جر دادن.
  2
  71
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۹
  senator x - تهران، ایران
  امیدوارم هرچه زودتر جسد اشغالت را توی جوی آب ببینیم
  32
  40
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  یا فاطمه زهرا - کپنهاک، دانمارک
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  بله، مزاح میکنند. ولی شوخی! یه بار شوخی شوخی میخواست جدی بشه که با واکنش سریع من، به خاتمه انجام شد.
  9
  8
  شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  smart292 - ونکوور، کانادا
  آن حوزه جهل علمیه را باید نابود کرد تا آخوند جنایتکار پرورش ندهد،اخوندی که گاز خردل میزند به مدارس ایرانی یعنی جنایت بر علیه بشرییت انجام داده است ،مرگ بر خامنه‌ای جنایتکار مرگ بر هر چی آخوند جنایتکار که بد و خوب هم نداریم.تیر‌های چراغ برق برای همتون آماده است
  0
  7
  دوشنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا
  universe123 - لندن، انگلستان
  عزیز جان شاید نمیانی ولی خامنه ای و موسوی و خلخالی و هزاران نفر دیگر ترک هستند. خمینی هم هندی بود. اینجا فارس ها چکاره هستند؟ این همه نفرت نژادی را کجای دلم بگذارم؟
  0
  4
  ‌سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  smart292 - ونکوور، کانادا
  universe123 - لندن، انگلستان
  تفرقه بنداز و حکومت کن ، آدم بیسواد ، امثال تو تفکر فندقی دارند این استبداد اسلامی را پشتیبانی میکنند ، متاسفم برات ،،ما چیزی به نام فارس نداریم ، زبان فارسی زبان مشترک هست که میتواند کرد و بلوچ و لرو ترک و غیره را به هم متصل بکند ، جیره خور بزدل بسیجی، مرگ بر خامنه ای
  0
  2
  ‌چهارشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.