تجمع مردم در تهران به دنبال مسمومیت‌های سریالی و ادامه‌دار دانش‌آموزان

فارس: در ادامه ماجرای مسمومیت‌های سریالی دانش آموزان، صبح امروز تعدادی از دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه‌ای در تهرانسر، نارمک و تهران‌پارس دچار مسمومیت شدند. گفته شده اورژانس به محل حادثه اعزام شده.

ایسنا در این خصوص نوشته: علی‌رغم شدت گرفتن پیگیری‌ها از سوی دستگاه‌ها و نهادهای مربوطه در زمینه مسمومیت‌های دختران، در هفته‌های گذشته ابهامات، سوالات و شایعات بسیاری در اذهان مردم شکل گرفته و خانواده‌های بسیاری را نگران کرده است.
در این میان اخبار غیررسمی از تکرار این حادثه در مدارس دیگری در منطقه تهرانسرو نارمک تهران در روز جاری بر نگرانی‌ها افزوده است. والدین اطلاع دادند که به دلیل مسمومیت فرزندان‌شان به مدرسه فراخوانده شدند.
+72
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Nabaat - بلک تان، استرالیا

  با درود. مسمومیت در مدارس دخترانه این زن ستیزی آخوندها دلیل داره !! چون آخوندهای مفعول مردها رو دوست دارند و زنها یک فعل طبیعی هستند که مانع سوار شدن مردها رو آخوندها میشند.😆😆
  5
  44
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  Azadi hame - تهران، ایران
  هر روز چند تا پدر و مادر برن مدرسه نگهبانی با چوب و چماق ۰تا این کثافت های طرفدار بیت و مجتبی را تیکه تیکه کنند ۰ وگرنه بچه هایشان یک عمر مریض و بدبخت وفلج میشوند۰۰ راستی سروش بی سواد و دزد و گنجی جاسوس نظری ندادند۰۰ نتو نستند تقصیر شاه بکذارند۰
  4
  18
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.