برخی رسانه ها: «امپراطور کوزکو» با خوردن قرص برنج خودکشی کرد

ایرنا: سیده‌زینب موسوی معروف به «امپراطور کوزکو» خبر خودکشی خود را تکذیب کرد.

سیده زینب موسوی اظهارداشت: من امروز چند استوری منتشر کردم؛ ولی نمی دانم چگونه این شایعه منتشر شده است. ضمن این که من در آستانه ازدواج هستم و دوست دارم سال های سال زنده بمانم!

برخی رسانه ها امروز از خودکشی یک بلاگر خبر دادند و نوشتند: خودکشی بلاگر معروف حادثه ساعت ۱۰:۴۵ صبح دیروز به پلیس اعلام شد و رهگذران در حال عبور از یکی از خیابان‌های مرکز شهر متوجه زن جوانی شدند که نیمه هوش روی زمین افتاده است. زن جوان به بیمارستان منتقل شد، اما دقایقی بعد فوت کرد. بررسی‌های اولیه نشان می داد که او با خوردن قرص برنج به زندگی‌اش پایان داده است.

در ادامه مشخص شد که زن جوان بلاگر بوده و در اینستاگرام فعالیت داشته و قبل از خودکشی نیز در صفحه اینستاگرام خود از تصمیمش برای مرگ خودخواسته خبر داده بود. تحقیقات برای رازگشایی از این پرونده به دستور بازپرس شعبه چهارم دادسرای امور جنایی تهران ادامه دارد.
+80
رأی دهید
-7

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۴
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  امپراتور پرچمت بالاست زنده بمان تا روزی که همگی با هم سقوط دیکتاتور تبهکار سید علی مفعول را جشن بگیریم و زندگی در ایران آزاد از کثافت ارتجاع ملایان پفیوز را حتی برای یک روز هم شده دوباره تجربه کنیم .
  34
  157
  ‌چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  احمد قمی - قم، ایران
  من که بعداز خاندن خبر شکء شدم چون تو شهر قم فقط یک هنرمند باصفا وجود داره که مردم قم رو می خندوند اگنه همه هنرمندان فقط گیریه می ساختن بعد از خاندن الباقی خوشحال شدم وبه این هنرمند میگم کسی که باهنرش مردم روشاد کنه هرگذ نمی میره خدا نگهدارت خانم موسوی.
  1
  7
  ‌پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.