شاهزاده رضا پهلوی بر ضرورت «تغییر رژیم جمهوری اسلامی» تاکید کرد

 شاهزاده رضا پهلوی در پارلمان اروپا.صدای آمریکا: شاهزاده رضا پهلوی در نشستی در پارلمان بریتانیا به میزبانی «اندیشکده هنری جکسون» در پاسخ به پرسش بخش فارسی صدای آمریکا در ارتباط با نحوه تعامل کشورهای غربی با جمهوری اسلامی گفت راه‌حل نه تغییر رفتار جمهوری اسلامی بلکه تغییر این رژیم است.
به گفته او، دولت‌های غربی با این پیش فرض که تحریم‌ها موجب تغییر رفتار جمهوری اسلامی می‌شود و به میز مذاکره بازمی‌گردد، «انتظار اشتباهی» داشتند.

شاهزاده رضا پهلوی در ادامه گفت ذهنیت جمهوری اسلامی بر یک جهان‌بینی و صدور آن به منطقه و جهان از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مبتنی است.

به گفته او، تغییر رژیم راه‌حل نهایی است نه به این خاطر که کشورهای غربی خواستار آن هستند بلکه بدین خاطر که مردم ایران چنین می‌گویند زیرا فریاد «مرگ بر دیکتاتور» می‌دهند.
او در ادامه افزود جامعه جهانی دو گزینه پیش رو دارد؛ یا اینکه ایرانیان را تنها بگذارد تا خود مبارزه‌شان را ادامه دهند و یا اینکه با حمایت از مبارزه مردم ایران برای براندازی جمهوری اسلامی در سمت درست تاریخ بایستند.

در روزهای اخیر، چهره‌های سیاسی برجسته مخالف جمهوری اسلامی از جمله شاهزاده رضا پهلوی، حامد اسماعیلیون، مسیح علی‌نژاد، و نازنین بنیادی طی دیدارهایی که با مقامات اروپایی داشته‌اند، خواستار حمایت اروپاییان از معترضان ایرانی و افزودن سپاه پاسداران به فهرست سازمان‌های تروریستی از سوی اتحادیه اروپا شده‌اند.
+83
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  ما هم بر ضرورت سرنگونی این رژیم تأئید و تاکید داریم و از ایشون تقاضا داریم که با مشی درست و مدبرانه و با همراهی و همگامی تمامی دلسوزان به این آب و خاک و مردم به این پروسه سرعت بدهند و بساط این اجنبیهای مذهبی ضد ایران رو با سیل بنیان کن مردم داخل ایران از جا بکنند و میهن را از شر این ضحاکیان زمانه آزاد کنند .
  7
  21
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  رک و راست - لندن، انگلستان

  واقعأ که از دیدن ایشون لذت میبرم. وطن دوست واقعی با ادراک و تدبیر دقیقأ مثل پدر و پدربزرگ کبیرش..
  4
  27
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  رک و راست - لندن، انگلستان
  پدر خدایگان بزرگوارش که جای خود دارد .ولی پدر بزرگش از کبیر هم کبیرتر بود .چون با پول ملت دو تا تونل زده بود و یک راه آهنی کشیده بود از هیچ جا به هیچ کجا .دهه های اول خرج خودش را هم در نمیاورد . فقط به درد متفقین خورد که به روسیه مهمات برسانند .
  22
  8
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.