ویدیوی دستگیری و ضرب و شتم سرباز ایرانی توسط طالبان و ویدیوی آزادی و بدرقه او در سر مرز


ایرنا: به دنبال انتشار فیلمی در فضای مجازی درباره بازداشت یک سرباز مرزبانی ایران از سوی نیروهای طالبان، خبرگزاری ایرنا به نقل از یک منبع آگاه توضیحاتی داده است.

در پی انتشار تصویری در فضای مجازی مبنی بر بازداشت سرباز ایرانی مرزبانی توسط نیروهای مرزبانی طالبان، یک منبع آگاه در گفت‌وگو با ایرنا اعلام کرد: یک خودروی حامل کالای قاچاق در مرز جمهوری اسلامی ایران متوقف شد و نیروهای مرزبانی با سوار شدن به خودرو در حال بازرسی آن بوده که راننده این خودرو اقدام به فرار به سمت کشور مرزهای کشور افغانستان می‌کند و نیروی مرزبانی جمهوری اسلامی ایران نیز در خود‌رو‌ حضور داشته است.

نیروهای مرزبانی جمهوری اسلامی ایران به توجه به اصل رعایت حسن همجواری و در همکاری با نیروهای مرزبانی افغانستان از تیراندازی به سمت خودروی حامل کالای قاچاق ممانعت به عمل می‌آورند و نیروهای مرزی کشور افغانستان اقدام به توقیف خودرو‌ و بازداشت سرنشینان آن می‌کنند که یکی‌ از آنها نیروی مرزبانی کشورمان بوده است.
لحظه آزادی سرباز دستگیرشده ایرانی توسط طالبان
+57
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  در این دنیا حال بهمزن تر از این لاشخورای وحشی اسلامی با افکار متحجر و عهد عتیق وجود نداره ! آهای فاطی ، کجا پنهان گشته ای ؟ اینجور جاها که باید بیایی و عقیده ات را نوشته کنی مثل امام زمانتان غیب و در سوراخ فاضلاب روان میشوی !؟
  4
  61
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  چندی پیش اینجا از هژمون ایران در خاورمیانه گفتم گفتند دوره این چیزها گذشته (آره برای ما گذشته برای اسرائیل خیر) بر فرض این ملاها ور بیفتن بروند گورستان تاریخ، مشکل با این آدم خورها حل میشود؟ اگر پاکستان بهشون بمب اتم بده چکار میکنید؟ یکیشون علیف یکی اینها یکی اسرائیل یکی عربستان اصلا ربطی به دین هم ندارد قبل از اسلام هم اینها همینطور بوده‌اند یهودیان و تورات را ببنید الان جمعیتشان ۶ میلیون است در زمان باستان در بهترین حالت میزان جمعیتشان نیم میلیون بوده، کتاب مثلا آسمانیشان یک عقده نامه اساسی است بیشتر از شاهنامه شما جنگ و بزن و بکش و چشم برابر چشم سنگسار میبینید! مشکل در خاورمیانه این است ادیان ابراهیمی (من خودم معتقدم) ادعای فضیلت برای جمعیت‌های کوچک اما ادعا‌ها در حد کره زمین می آفرینند. وقتی میگه کافران یعنی تو خوب بقیه بد یا وقتی میگه قوم برگزیده یعنی تو خوب بقیه باقالی! کنارش تاریخ رو هم بگذارید میشود فاشیزم بر مبنای قوم و مذهب! دیروز دیدم سایت تلویزیون علیف در مورد مسجد کبود ایروان ارمنستان میگفت آثار تمدن عظیم آذربایجان شرقی! ما نیاز به قدرت داریم همسایه ما اتریش و سوئیس نیستند
  8
  16
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۲:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  بی پدرها بخاطر حسن همجواری شما به ماشین قاچاق کالا تیراندازی نکردید بعد کوله بار بدبخت ایرانی تیر مستقیم بهش میزنید
  2
  34
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  قبل از اینکه سر فحش خواهر و مادر را به افغانی‌ها بکشیم که شیوه سایبری‌ها است تا مبارزه مردم ایران به انحراف کشند.توصیه به همه کمی با تاریخ افغانستان خود را آشنا کنید. شاید در قالب یک رمان جهانی از نویسنده افغانی خالد حسینی با نام پرواز بادکنک که در زبان انگلیسی با نام پرواز اژدها آشنا است. که مردم افغانستان در زمان ظاهر شاه چه تصوری راجع به ایران داشتند. چقدر عاشق ایران .به همه توصیه این کتاب را بخوانید. که سرنوشت این دو کشور چگونه از طریق سرخ فاشیست به نابودی کشیده شد. همیشه می گویند از حمله آمریکا به افغانستان.از قبل آن ولی چیزی نمی دانیم که که شیوه زندگی افغان‌ها به سبک Lord of War و از خودمان ۱۰۰ برابر مذهبی تر.چگونه ظاهر شاه آرام ارام در حال تغییر این سیستم بود .تا زمانی که اشتباه کرد و افسران ارتش را به روسیه فرستاد برای تحصیل . چگونه این افسران در زیر نفوذ حزب توده بعد از باز گشت کودتاه و سرنوشت این ملت را به تباهی کشیدند.کمونیست در افغانستان. چیزی که ما یک قدم با آن فاصله داشتیم در زمان مصدق.
  5
  22
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  هیچ قسم ضرب و شتم در مورد این سرباز همسایه انجامیده نگرفته و ایشان بعد از بدرقه، از مهمان‌نوازی وطنداران طالبان بسی تشکر، در جراید ما این مطالب چاپ شده است.
  19
  0
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Mamad_Zendoni - لندن، انگلستان
  ....... کوله بر تفنگ و وسایل دیگه قاچاق میکنه
  7
  1
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  فاطی ، یعنی اونجائیکه دو نفر از لاشخورای وحشی وطندارتون اون سرباز ایرانی رو ، دست بسته از پشت یکی بهش اُردنگی ‌میزد رو در ویدئو دیده نکردی !؟ تو هم مثل جرایدتون دروغ گفته میکنی ! اسلام بر کَمَرَت بزند ، تو چه مسلمانی هستی !؟
  0
  6
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۱
  یا فاطمه زهرا - کپنهاگ ، دانمارک
  نخیرم، ملاحظه نکردم. اگر هم ادله شما صحت دارد، از تکل کردن در فوتبال که بیشتر نیست.
  3
  0
  ‌سه شنبه ۰۹ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.