پروفسور رحیم رحمان‌زاده ۸۸ ساله: «من عاشق ایران هستم؛ مملکت دست دشمن ها افتاده است؛ باید پس بگیریم»

 پروفسور رحیم رحمان‌زاده ۸۸ ساله: «من عاشق ایران هستم؛ مملکت دست دشمن ها افتاده است؛ باید پس بگیریم»
رحیم رحمان‌زاده (زاده ۲۳ خرداد ۱۳۱۳) یک چهره آکادمیک، پزشک و جراح ایرانی- آلمانی دانشگاه هومبولت برلین و دانشگاه ماینتس است. وی همچنین رئیس مرکز بین‌المللی جراحی مفاصل و استخوان برلین است. پرفسور رحمان زاده از دهه هفتاد میلادی به عنوان یکی از پایه‌گذاران جراحی مدرن ارتوپدی و تروماتیک در سطح بین‌المللی و تکنیک‌های جراحی خاص مطرح است.
 
رحمان زاده در دانشگاه ماینتس به مقام پروفسوری نایل آمد و از سال ۱۹۷۳ ریاست کرسی جراحی دانشگاه برلین را برعهده گرفت. او به عنوان پایه‌گذار جراحی مدرن ارتوپدی، تکنیک‌های جراحی خاص در این رشته را ابداع کرد. یکی از مهم‌ترین متدهای جراحی وی، ارائه و گسترش نظریه کاشتن اعضاء می‌باشد.
رحمان‌زاده در حال حاضر به عنوان پرزیدنت سمینارهای اروپایی و جهانی مقام پرزیدنتی جمعیت جراحان ارتوپدی تصادفات و سوانح، جمعیت جراحان پلاستیک آلمان و جمعیت جراحان عمومی این کشور را نیز برعهده دارد. این همه در حالی است که تاکنون هیچ تبعه خارجی موفق نشده‌است به این مدارج علمی در کشور آلمان دست یابد.

نامه به خامنه ای
وی در ۲۴ تیر ۱۳۹۹، نامه ای به علی خامنه ای رهبر جمهوری اسلامی نوشت و در آن از وی خواست ایران را ترک کند. وی در بخشی از این نامه نوشت به یاد داریم که در روز منصوب شدن یک شبه تان به رهبری، گفتید: «باید خون گریست اگر احتمال رهبری کسی مثل بنده در آن مطرح شود.» این تنها سخن راستی بود که از شما شنیده شد.
+207
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  Gharibeh-Ashena - هانوفر، آلمان

  درد و بلات بخوره تو سره اون پروفسور سمیعی در هانوفر شریک جون جونی قالیباف و بقیه دزدها در ایران.
  1
  22
  دوشنبه ۰۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.