استفاده کامل جمهوری اسلامی از ماجرای درگیری و هیاهوی حسن حبیبی در بروکسل

ادعای ایرج مصداقی در توئیتر: تصویر حسن حبیبی مزدور فرقه رجوی است که این فرقه و مشتی کمونیست قزمیت به دروغ معرکه گرفته‌اند که روز گذشته او را مورد ضرب و شتم قرار داده‌اند.

این شیاد در این فیلم مدعی است که همسرش را شاه شکنجه و کشته است و خودش هم شلاق خورده است. همسر او آنی آزبرت یک پرستار فرانسوی بود که در عملیات فروغ جاویدان دستگیر و کشته شد. خود او در عمرش یک چک نخورده است. ‏او یکی از کثیف‌ترین و فاسد ترین افراد وابسته به فرقه رجوی است. همسر او آنی آزبرت یک پرستار فرانسوی بود که در عملیات فروغ جاویدان دستگیر و کشته شد. خود او در عمرش یک چک نخورده است. او یکی از کثیف‌ترین و فاسد‌ترین افراد وابسته به فرقه رجوی است. در این فیلم هوشنگ روزبهانی و مصطفی قره‌اوغلان دو مزدور دیگر رجوی او را همراهی می‌کنند.
نشانه ای از استفاده جمهوری اسلامی از موضوع حسن حبیبی
+40
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  چه خر تو خریه ! ما که نه مصداقی رو میشناسیم و نه اینای دیگه که اسمشون رو آورده ! نمیدونم آیا لازم هست که این افراد بی بُته و خط و خطوطشون رو بشناسیم !؟ اینهارو رسانه ها گُندشون میکنند ، واِلا کسی پِهِن هم بارشون نمیکنه !؟
  7
  40
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  paksan - ایران، ایران
  اینا نفوذی های رژیم در مجاهدین هستند. مرتیکه الدنگ عوضی.
  11
  16
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد
  زنده باد آقای ایرج مصداقی این مبارز و حقیقتگوی این تاریخ ۵۰ سال گذشته ایران، زنده باد آنهایی که در راه ایرانی آزاد مبارزه می‌کنند، مرگ بر جمهوری ننگ ، مرگ بر تمام لابیهای جمهوری جنایتکار،
  2
  16
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  مبشر جاروندی - گتنبرگ، سوئد
  این سایت مشخصا یک سایت چپگراست و تمامی مطالب را انعکاس نمیدهد ، مثلا اگر از مسیح علینژاد ایراد بگیرید و یا از نایاک زیادی بد بگویید مورد انعکاس قرار نمیگیرد و روی شماره های مثبت یا منفی درستکاری می‌کنند و من بارها امتحانشان کرده ام،
  4
  8
  یکشنبه ۰۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.