برنامه زنده سوال و جواب هموطنان از شاهزاده رضا پهلوی در «من و تو» / سخنرانی در پارلمان بریتانیا

عبدالستار دوشوکی: شاهزاده رضا پهلوی علاوه بر شرکت در برنامه زنده و مستقیم سوال و جواب هموطنان امشب (شنبه ٦ اسفند , ٢۵ فوریه ساعت ٢٢ به وقت ایران) در برنامه "امید ا. م. (OMID/AM) "تلویزیون من و تو" ؛ ساعت یک بعد از ظهر روز دوشنبه ٨ اسفند ١٤٠١ در پارلمان بریتانیا در مورد طولانی ترین خیزش مردمی بعد از انقلاب ۵٧ سخنرانی خواهند کرد. بعد از سخنرانی پنلی مرکب از شاهزاده و دکتر آلن مندوزا مدیر اجرایی انجمن هِنری جکسن  و آقای دئیمیان کولینز نماینده مجلس عوام بریتانیا  به بحث و گفتگو در مورد قیام "زن زندگی آزادی" خواهند پرداخت.
 
شاهزاده در این سخنرانی به دورنمای امیدوار کننده ایران آینده خواهند پرداخت و اینکه نهاد های بین المللی و جامعه جهانی چگونه می توانند به مردم ایران برای مهار این رژیم افسار گسیخته کمک کنند. رژیمی که ثابت نموده بزرگترین تهدید برای ملت ایران, همسایگان و جهان  می باشد. شاهزاده در ساعت ۵ بعد از ظهر همان روز در دانشگاه آکسفورد نیز سخنرانی خواهند داشت.
 
هموطنان می توانند امشب (شنبه ٦ اسفند , ٢۵ فوریه) ساعت ٢٢ به وقت ایران  در برنامه "امید ا. م. (OMID/AM) "تلویزیون من و تو" مستقیما از طریق تلفن از شاهزاده رضا پهلوی سوال بپرسند. ایشان امشب مهمان ویژه برنامه برنامه "امید ا. م. (OMID/AM) می باشند. در این برنامه هموطنان بصورت زنده و مستقیم از داخل کشور از میهمانان برنامه در مورد مسائل روز سوال می پرسند.
+115
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان

  1:تشکر از این همه فعال شدن. کوششی که شما در عرض دو هفته انجام .۴۳ سال است که ندیدم. فراموش نکنید ولی مسیح. حامد و علی کریمی و دیگران . علی کریمی فقط ۱۵ میلیون خواننده دارد. ولی به هوش و بیدار.دیگران کم تجربه در صحنه سیاست جهانی. بقیه هم که واق واق می کنند . فسیل ۵۷ اتی. پایان یک اندیشه و مرگ آن. یک مشت کینه ورز . چپ نما در نقش دیو.این ها هنوز پیرو امام امت هستند و ابله .دشمن شیر و خورشید. آنقدر خر هستند که نیمی داند شیر و خورشید ربطی به پهلوی تنها ندارد.شیخ خزل هم از این نشان استفاده می کرد. نامه‌ها پیشه وری به استالین هم با این نقش آمیخته بود. زر می زنند پدرت جشن ها ۲۵۰۰ ساله راه انداخت.ریخت و پاش و خود بزرگ بینی. ولی نمی گویند که محمد رضا پهلوی به بخش خصوصی دستور داد. باید یک سوم هزینه این جشن را پرداخت کنید. چون شما سرمایه داران بالاترین استفاده اقتصادی را خواهید داشت. نمی گویند که بخش خصوصی تضمین داد بعد جشن ۲۵۰۰ مدرسه جدید بسازند که این رقم حتا به ۳۵۰۰ رسید.جایگاه ایران را نیز به میزبان بزرگترین گردهمائی سران جهان پس از جنگ دوم جهانی فراکشید.
  11
  32
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  من و تو باهم - لندن، انگلستان

  انسان هایی که کشته شدند و پول هایی که بر باد رفت که رفت اما امیدوارم اعتبار و احترام دوباره به کشور عزیزم برگردد لطفاً خائن ها آخوند زاده ها و ح******** ها منفی یادتان نرود
  8
  38
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  ۲. با یک پارچگی این ملت مخالف هستند.چپ و ۵۷ اتی که خواهان جهانی «بی‌مرز» هستند، پای یکپارچگی سرزمینی ایران که در میان باشد به بهانه «اصل لنینی حق تعیین سرنوشت» یا «دفاع از حقوق خلقهای تحت‌ستم» با نژادپرستان جدائی‌خواه همصدا می‌شوند و کمر به آفریدن مرزهای نو در فروپاشی ایران می‌بندند. در طول تاریخ امثال چپ و ۵۷ اتی ایرانی زیاد داشتیم. شاهان مسلمان همچون طاهریان دشمن خلیفه عباسی ولی از بزرگترین دشمن‌ها ایرانی بودن بودند، همچون چپ ایرانی که امروز هر کوششی را آریامهرگرائی می نامند. و رژیمی دست‌نشانده بنام حکومت ملی آذربایجان را بدستور استالین و رهبری پیشه‌وری اورند. سرشار از ستایش و پیشه‌وری را چون شهیدی بزرگ قبول دارند. طرف شما این‌ها نیستند. مهسا و نیکا‌ها بیشمار هستند.
  11
  23
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  آریتما - استکهلم، سوئد

  الان گله‌ی گوسفند سلطنت طلب میاد اینجا برای لایک و توهین به بقیه😂😂😂😂😂 خدایا مارو از شر گوسفندها و چوپان نادان درو کن! دیشب یک سلطنت طلب می‌گفت، رضا پلانی زمانی که از شکم مادرش زد بود بیرون گفته بو‌د "یا کوروش کبیر" 😂😂😂😂😂😂😂
  42
  17
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۸:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  گوسفند بابات بود که نتیجه....بود. ضمنا ادا چپ را در نیار.بوی گند حوزه علمیه تا بینی ما در اینجا هم رسید. ضمنا رضا پلانی نیست رضا پالانی است. اگر ادای مجاهد و چپی را برای در می آوری برای فحاشی دست کم مثل .... نکن . درست فحش بده ...سایبری. زمان رضا شاه لازم نبود خود را با کوروش مقایسه کند. فقط ۱۶ سال حکومت کافی بود که تا به امروز اسمش را می اورند.از آخوند گرفته تا ۵۷ اتی شورت را زرد می کند.
  6
  11
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱-برای رسیدن به اتحاد ملی تمام جریانات سیاسی و ملی و قومی و گروهی باید در یک پرسش وپاسخ شرکت بکنند، و پلاتفرم و نظر خود را مطرح بکنند. چون با حرفهای پوپولیستی هیچ چیز حل نمی شود. این حرف رضا پهلوی که نباید تاوان سیاستهای پدرش را بپردازد درست است. ولی کافی نیست! باید جواب بدهد نظرش در باره نظام خفقان و دیکتاتوری و سرکوب و شکنجه و ساواک، سانسور و تک حزبی بودن و کودتای ۲۸ مرداد در موقع پدرش چیست؟ اگر شخص دمکراتی است باید بخوبی جواب بدهد. ایشان باید از دیکتاتوری پدرش خود را جدا بکند،اصلاً برایش راحت نیست. چون اگر گذشته پدرش را محکوم بکند، قطعاً با هوادران شعبان بی مخ خود دچار مشکل خواهد شد! باید قبول کرد که نظم کلیت خواهی دیگر جواب نمیدهد.
  0
  2
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲-باید به هویت طلبی همه گزینه ها اهمیت داد. چپ و راست و جمهوری خواه، جامعه زنان، مجاهد، مذهبی، ملی گرا و دگرباشان غیره حق نظر و رای دارند. زبان مادری و فرهنگهای همه ایران نشینان باید مورد بحث قرار بگیرد. متاسفانه این شعارهای افراطی و آبکی چون رهبر ما پهلویه, هرکه نگه اجنبیه! یا مرگ بر سه فاسد ملا چپی مجاهد به ضرر پهلوی است. مگر چند درصد از کردها، بلوچها، آذری ها عربها و غیره گفته اند رهبرما پهلویه؟ مگر وقتی که شعار زن زندگی آزادی آمد تعلق به یک جناح داشت؟چرا نمی پرسیم علت عقب رفت اعتراضات مردمی درکجاست؟ آیا جلو انداختن برنامه وکالت به نفع شعار زن زندگی آزادی بود؟ اتحاد با زور پیش نمی رود. مردم هم دیگر گول حرفهای قشنگ و عوامفریبانه را نمی خورند.
  0
  3
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  kurosh-h - گوتنبرگ، سوئد
  شاهزاده رضا در مسیر درستی قرار گرفته ، متانت ، دانش و پخته گی سیاسی ، محبوبیت او‌را افزایش داده‌، البته اینکه در مورد سیستم مشروطه سلطنتی دوپهلو صحبت میکنه کمی سردرگمی در مخاطبان ایجاد میکنه ، ولی بطور کلی حتی حظور رنگین او در مجامع غرب ، باعث افتخار است ، مقایسه او با طرز حرف زدن مموتی ، رییسی ، روحانی و سرداران شیره ای جالب است ،‌
  4
  6
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.