عضو هیئت رئیسه مجلس از معافیت مالیاتی کسبه برای علاقه مند کردن آنها به نظام خبر داد

 شعارنویسی ماموران و طرفداران حکومت علیه کسبه‌ای که در جریان اعتراضات سراسری اعتصابات کردند. صدای آمریکا: یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی می‌گوید معافیت مالیاتی سه میلیون کسبه با هدف علاقه‌مند‌کردن آنها به «نظام و انقلاب» در دست بررسی است.

به گفته احمد امیرآبادی فراهانی، «در تنظیم بودجه کشور یک بحث این است که اصناف کشور تا ۵۰۰ میلیون تومان درآمد معاف از مالیات شوند» تا «دوستدار نظام و انقلاب» شوند.

در جریان اعتراضات سراسری، شمار زیادی از کسبه در مناسبت‌های مختلف و برای همراهی با معترضان به اعتصاب‌ پیوستند؛ اقدامی که باعث خشم و مقابله مقامات و نیروهای امنیتی با کسبه معترض شد.

آذر ماه امسال، «گالری نور» و رستوران «فوراور ۱۰» کامرانیه که متعلق به علی دایی هستند به دلیل تعطیلی در روزهای فراخوان اعتصاب سراسری پلمب شدند.

گزارش‌های دیگری هم از «پلمب» مغازه‌های تعطیل شده در نقاط مختلف کشور به دلیل «همراهی» با فراخوان اعتراضات و اعتصابات عمومی منتشر شده است.

پلمب برخی از این واحدهای صنفی با اعتراض مغازه‌داران همراه شد و آنها ضمن درگیری با نیروهای امنیتی، اقدام به شکستن پلمب‌ها کردند.
+3
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه

  رشوه 500 میلیون تومانی طویله اسلام برای دوستی با خاله خرسه
  1
  30
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  تا به امروز علاقمندی التماسی ندیده بودیم !! ...کاسبها رو اینطور با پیشنهاد عدم پرداخت مالیات نوازش میکنند تا شاید یه فرجی بشه ! راس راسی ، خاکعالم بر سرتون !
  1
  31
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Shahn - باربودا، آنتیگوا و باربودا
  ۵۰۰ میلیون میدم بعد ۵ میلیارد از طریق های دیگر از گرده مردم میکنم. واقعاً خاک عالم تو سرتون با این حکومت داری آب دوغ خیاریتون
  1
  14
  شنبه ۰۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.