ریحانا در مراسم اسکار ترانه Lift Me Up را اجرا خواهد کرد

دویچه وله: ریحانا برای دومین اجرای مهم خود در سال جاری میلادی آماده می‌شود؛ پس از مسابقات "سوپربول" آمریکا، این سوپراستار دنیای موسیقی پاپ قرار است در مراسم اسکار نیز به روی صحنه برود.

ریحانا که به مدت هفت سال اجرای زنده‌ای نداشت، در شرایطی که این روزها برای دومین بار باردار است، برای دومین اجرای مهم خود در سال آماده شود. نخستین فرزند این خواننده مطرح دنیای پاپ ۹ ماه قبل به دنیا آمد.

ریحانا که دو هفته قبل و در بین دو نیمه مسابقه سوپربول آمریکا اجرایی دیدنی داشت، این بار و بنابر اعلام برگزارکنندگان مراسم اسکار، قرار است در مهمترین رویداد سینمایی جهان، ترانه Lift Me Up را اجرا کند؛ این ترانه نامزد دریافت عنوان "بهترین ترانه فیلم سال" نیز شده است.

Lift Me Up که ترانه متن فیلم سینمایی "پلنگ سیاه: واکاندا تا ابد" (Black Panther: Wakanda Forever) خوانده شده، برای نخستین بار نام ریحانا را در میان نامزدهای مراسم اسکار قرار داده است.

مراسم اسکار که از مهمترین رویداد‌های سینمایی جهان به شمار می‌رود، روز دوازدهم ماه مارس در هالیوود برگزار خواهد شد. جیمی کیمل، کمدین معروف مجری‌گری این مراسم را بر عهده خواهد داشت.
+3
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.