نتانیاهو پس از نشست‌هایی مخفیانه، آماده حمله به تاسیسات هسته‌ای ایران می‌شود

 بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر اسرائیلصدای آمریکا: به دنبال یک سری نشست‌های مخفیانه میان نخست‌وزیر و فرماندهان نظامی و اطلاعاتی اسرائیل، نتانیاهو آماده حملات احتمالی به تاسیسات هسته‌ای ایران می‌شود.

یک مقام نظامی اسرائیلی در گفت‌وگویی با فاکس‌نیوز با تاکید بر اینکه اسرائیل اجازه دستیابی ایران به سلاح‌های هسته‌ای را نمی‌دهد، افزود: «به موازات این که پیشرفت بدون مانع برنامه هسته‌ای نظامی ایران با غنی‌سازی سطح [تولید] سلاح را مشاهده می‌کنیم، اسرائیل در حال آماده‌سازی گزینه معتبر نظامی خود است.»

فاکس‌نیوز به نقل از کانال ١٢ اسرائیل گزارش داد بنیامین نتانیاهو پنج نشست مخفیانه با وزیر دفاع و روسای سازمان‌های اطلاعاتی و همچنین رئیس موساد برای بررسی حملات احتمالی انجام داده است.

در گزارش کانال ١٢ اسرائیل، به هیچ منبعی اشاره نشده است، اما روزنامه «تایمز اسرائیل» ارزیابی کرده این گزارش با هدف آشکار کردن نیت و عزم اسرائیل به بیرون «درز» داده شده است.

تنش‌ها میان اسرائیل و ایران در هفته‌های اخیر به دنبال حمله پهپادی منتسب به اسرائیل به یک تاسیسات نظامی در اطراف اصفهان و پس از آن حمله پهپادی ایران به نفت‌کش تحت مالکیت یک شهروند اسرائیلی تشدید شده است.

اسرائیل سال‌هاست مخالفت شدید خود با برنامه هسته‌ای جمهوری اسلامی را اعلام کرده و هشدار داده در صورت لزوم، به صورت یکجانبه علیه این رژیم دست به اقدام نظامی خواهد زد
+24
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  از بس در مورد حمله به تأسیسات اتمی ایران دروغ گفته ، دهن و چشم راستش ، کجوکول شده !
  7
  19
  جمعه ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  نگاهی دیگر - وین، اتریش
  این بی بی از وقتی که خودش و شناخته میخواد به آخوندها حمله کنه. اگر کسی بخواهد به کشوری حمله کنه با بوق وکرنا که اعلام نمیکنه. مخفیانه و ناگهانی حمله اش را انجام می‌دهد و میرود پی کارش.
  5
  18
  جمعه ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  Afshin Namvar - تبریز، ایران
  ما ایرانیها باید یه قیم هم برعلیه این انگل صهیونیست راه بندازیم که در هر نوع شرایط مساعدی که برای مردم ایران در راستای به زیر کشیدن ین رزیم خونوار پیش میاد فوری حرف حمله یزنه تا بهانه خوبی برای اخوند ها باشه که شرایط کشور رو در حالت جنگی ببرن و قتل عام بیشتر مخالفان
  3
  9
  جمعه ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.