جان باختن یکی از بازداشت‌شدگان اعتراضات زاهدان در جریان ضرب و شتم در کلانتری

ابراهیم ریگی، از بازداشت‌شدگان اعتراضات زاهدان، که با قید وثیقه آزاد شده بود، در جریان بازداشت دوم بر اثر «ضرب و جرح شدید» در کلانتری جان باخت.

به گزارش سایت «حال‌وش» آقای ریگی عصر روز چهارشنبه، سوم اسفند بازداشت شد و یک ساعت بعد، مأموران پزشکی قانونی با حضور در کلانتری و معاینه جسد و مشاهده «پاره بودن لباس‌های او»، علت مرگ را ضرب و جرح اعلام کردند.

با وجود ادعای مقامات کلانتری مبنی بر وقوع ضرب و جرح آقای ریگی در خارج از این مجموعه، پزشکی قانونی تأیید کرده که ضربات وارده به او به‌تازگی رخ داده بوده است.

درباره بازداشت دوباره آقای ریگی و دلایل ضرب و جرح او از سوی مأموران نیروی انتظامی تاکنون اطلاعاتی منتشر نشده است.

ابراهیم ریگی، ۲۴ ساله ۲۱ مهر بازداشت و ۱۱ دی با تودیع قرار وثیقه آزاد شده بود.
+40
رأی دهید
-2

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  آریتما - استکهلم، سوئد
  اینها خون می‌دهند، سلطنت طلبهای حزب‌اللهی صفت سوار موج می‌شوند و از خون این عزیزان که سایه پلانی را با تیر می‌زنند، سواستفاده می‌کنند، ننگ بر شما!
  7
  15
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  به خانواده محترمش و بلوچهای غیور تسلیت میگویم. امیدوارم هر چه زودتر از شر این بیشرفان راحت شویم . مطمئن هستم بزودی اتفاق خواهد افتاد.
  0
  28
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  در غم تمام عزیزان باید سوخت. جنایت و اعدام و سرکوب باید جای خود را با احترام و برابری و حقوق شهروندی عوض بکند. ولی قوم فرقه پرست شاه الهی دیروز ازحکم اعدام شارمهد گذشت. امروز هم چهچهه میزند که رضا پهلوی چه گفته! ولی این قوم افراطی و فحاش به گفته های رهبر خود هم عمل نمی کند. اگر فحاشی یا توهینی به خانواده پهلوی شده بود، سرکلانتر زرتشت فوراً می نوشت:۵۷تی ما آمد شما نیامد چرا محکوم نشد؟
  0
  9
  جمعه ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  خواندم که شخصی با گرفتن قولنج بیماران را شفا میدهد.ولی خبر خوب این است انگاری قراره ایشان به یوکی هم سری بزند. چون شنیده بود تعداد زیادی(نه همه) از کامنت گذاران فرقه همایونی در اینجا، احتیاج به مداوا از نوع قولنج مغزی و عقلی دارند. ولی نمیدانم چرا من یاد سرکلانتر زرتشت می افتم!😜 .
  3
  0
  جمعه ۰۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.