ماجرای کتک خوردن یک دختر بچه ۹ ساله در اصفهان: شاهدان می گویند کتک بخاطر حجاب بوده

روایت یک شخص حاضر در صحنه:طرفای ساعت ۱۲:۴۰ وقتی از مدرسه اومدیم بیرون دیدیم یه دختری با لباس خونی کناره جدول نشسته و چندتا خانم و آقا دور وبرش ایستادن، رفتیم جلو اول ترسیده بودیم که چه اتفاقی افتاده،یه خانومی اونجا به یه زنی ک گوشه دیوارتکیه داده بود‏و داشت با گوشیش صحبت میکرد نشونه گرفت و گفت: این زن بچرو واسه حجابش کتک زده، زنه اول کاملا حاشا کرد که من کتک نزدم ،این دختر با بچه من دعواش شد اومدم جداشون کنم خورد به جدول و اینطوری شد، ولی کسایی که اونجا بودن شاهد بودن که بچرو بخاطر حجابش زده ‏مامور اومد و گزارش کامل گرفت زنی که بچرو مورد ضرب و شتم قرار داده بود بازداشت شد و بچه فکر میکنم توسط آمبولانس برده شد
‏اما از شما میخواییم که اجازه ندید آشکارا همچین ظلمی برای بچه ای ک هنوز حجاب براش اجباری هم نیست بایکوت بشه و صدای این بچه باشید
محل اتفاق:
‏“اصفهان ،منطقه خانه اصفهان ، خ. گلخانه”
گزارش رسانه های داخلی ایران
به گزارش  رکنا به نقل از روابط عمومی پلیس استان اصفهان تصریح کرد: ظهر روز گذشته در دعوای 2 دانش آموز در محله خانه اصفهان پس از تعطیلی مدرسه مادر یکی از دانش آموزان در دفاع از فرزندش وارد مشاجره می شود و او را هل می‌دهد.
 
رخی رسانه‌های معاند شروع به خبرسازی کرده و می‌کویند این دختر بابت حجاب کتک خورده است که با توجه به سن دختر بعید است اما پیگیری‌ها ادامه دارد.
 
ظهر دیروز با حضور عوامل پلیس این مادر بازداشت می شود و الان با قرار وثیقه آزاد است. با توجه به اینکه پرونده وارد پروسه قضایی شده مقامات قضایی در این باره اظهار نظر خواهند کرد.
 
مادر این دختر نیز در گفت و گو فارس اعلام کرد: ظهر روز گذشته قبل از این که من در مقابل مدرسه محجوب در خیابان گلخانه فرزندم حاضر شوم. مادر یکی از دانش آموزان مدرسه دیگری در همان منطقه تحصیل فرزندم را هل داده و سر دخترم به زمین خورده است و زمانی که من به مدرسه رسیدم پلیس این فرد را بازداشت کرده و به همراه خود به کلانتری برده بود.
 
وی تشریح کرد: دختر من 9 ساله و دانش آموز کلاس چهارم دبستان است. او تاکید کرد حال دخترم خوب است اما بینی او جراحت برداشته و ما پیگیر طی مراحل درمانی او هستیم.
 
پدر این دانش آموز نیز در گفت و گو با فارس گفت: درخواست ما از مقامات قضایی برخورد با این خانم است که دانش آموز خردسال را مورد آزار قرار داده است.
 
برخی کاربران مجازی آسیب دیدگی این دختربچه را به موضوع حجاب ربط دادند که این ادعا با توجه به سن این دختر دور از ذهن است اما پیگیری خبرنگار فارس برای مشخص شدن حقیقت همچنان ادامه دارد.
+215
رأی دهید
-9

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  طفلک ! ویدئوش رو دیدم ، قلب آدم میگیره ! آخه بگو زنیکه سلیطه ، تو بقول اصفهانیا کِکِه میخوری دست رو بچه بلند میکنی ، بیشرف شهرنویی !! باید تر زد به اون حجابی که بخواد به این فرم اجباری بشه !!
  3
  193
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  hamidesabz - لندن، انگلستان

  قلبمون تیکه پاره شده از این خبرهای وحشتناک!!، اگر منابع معتبری بتوانند صحت این خبر را تایید کنند، باید شرایطی پدید بیاید که آن زنک روانی دیگر نتواند آزادانه در خیابان رفت و آمد بکند و برای دیگران مخصوصا کودکان خطری ایجاد بکند!
  0
  68
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.