پیامک عجیب وزارت اطلاعات به شهروندان

وزارت اطلاعات دیروز با ارسال پیامکی به شهروندان به آنان هشدار داد که در فروش خودرو مراقب «شگردهای موساد» در انجام عملیات در کشور باشند.

به‌ادعای وزارت اطلاعات در این پیامک، اگر فردی با پرداخت پول درخواست خرید ماشین و رهاکردن آن در مکان مشخصی کرد، «ممکن است در اقدام تروریستی موساد مورد بهره‌برداری قرار بگیرد».

وزارت اطلاعات توضیح نداده است که دلیل ارسال این پیامک در این زمان به چه دلیل است.

پرسروصداترین عملیات منتسب به اسرائیل در ایران در سال‌های اخیر کشته‌شدن محسن فخری‌زاده، دانشمند ارشد هسته‌ای و معاون وزیر دفاع ایران، در روز هفتم آذر ۱۳۹۹ در حومه تهران بود. در جریان اوج اعتراضات خیابانی «زن زندگی آزادی» تا چند ماه خبری از انجام حمله‌هایی از این دست منتشر نشد تا شامگاه هشتم بهمن که یکی از تأسیسات نظامی جمهوری اسلامی در شهر اصفهان هدف یک حمله پهپادی قرار گرفت.
+12
رأی دهید
-56

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن

  احتمالاً برای منحرف کردن افکار عموم مردم و جلوگیری از موج دوم اعتراضات که شروع شده ، رژیم قصد کشتار بوسیله اتومبیل‌های بمبگذاری شده در مکانهای شلوغ رو داره که با این ترفند از تجمعات اعتراضی جلوگیری کُنه ! از الان فکرش رو کرده که بعد بگه کار عوامل موساد هست و ما جلوتر به مردم در این مورد آگاهی دادیم و اطلاع رسانی کردیم !
  2
  51
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۰:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  BrainWorm - لیون، فرانسه

  یکی باید به این وزارت اطلاعات سوراخ بگه وجود حکومت منحوس شما آخوندهای بیشعور و بی لیاقت از شگردهای موساد بوده خودتون خبر ندارین.
  1
  45
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۴:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خوب اگر فردی از موساد مثلا" خواست ماشینی بخرد هیچ وقت به فروشنده نمی گوید بعدا" ماشینت را که خریدم در فلان مکان رها خواهم کرد.
  1
  43
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  واروژان - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  ای تو روح بابای هر جفتتون
  3
  35
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۶:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  نه تنها که عجیب نیست، بلکه این پیام بسیار هوشمندانه و درست، نگارش و اطلاع‌رسانی شده. / در جامعه‌ی پس از ۵۷ در ایران، توسط گروه‌های خراب‌کار داخلی‌، انفجارهایی در سطح شهر تهران انجام می‌شد، که خرابکاران اپتدا از طریق قرار دادن مواد منفجره در صندوق عقب یک ماشین (یا جاسازی آن مواد در زیر صندلی)، ماشین را به محلی که مردم در آن بودند برده، پارک می‌کردند، و سپس پس از زمان مشخصی‌، ماشین منفجر و مردم مظلوم کشته می‌شدند. / پاییز سال ۱۳۶۷ که دیگه جنگ تموم شده بود، من کلاس سوم دبستان در تهران بودم. یک‌روز ما رو بردن نمایشگاهی که در آن، چنین عملیات خراب‌کارانه و ترریستی، اپتدا توسط اطلاعات کشف، و سپس خنثا‌سازی شده بودن. برای نمونه، ماشینی در آن نمایشگاه بود، که چندی قبل از آن، در خیابانی پارک شده بوده. خانمی که منزلش طبقه بالای ساختمان نزدیک به ماشین بوده، به ماشین شک میکنه (چون اولین‌بار بوده که اون‌ ماشین رو در کوچه‌شون می‌دیده)، سپس زنگ می‌زنه به کلانتری محل، - اون‌ها متخصصین می‌فرستن، و سپس خوشبختانه ماشینی که پر از مواد منفجره‌ی‌ جاسازی‌شده -به‌حالت کیسه‌های پودرمانند- بوده رو، خنثی‌ می‌کنن.
  13
  2
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  گرامی‌ با درود. بهتر در جریان هستید، که مفهوم جمله‌ی؛ "اگر فردی با پرداخت پول درخواست خرید ماشین و رهاکردن آن در مکان مشخصی کرد"، این می‌باشد، که شخصی‌ بیاید پیش یک نفر دیگه، بهش بگه که بهت پول میدم، تو برو با این پول ماشین بخر، و سپس خودت اون ماشین رو در محلی که بهت میگم قرار بده(پارک کن) و سپس از آن محل برو ~ مابقی پول رو هم واسه‌ی خودت بردار، و دیگه هم همدیگرو نخواهیم دید". / مفهوم آن جمله‌ی متن، همین می‌باشد که عرض کردم. وقت خوش
  11
  2
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان
  اون کسی که این پیام رو داده به مردم فیلمهای جیمزباندی دهه 60 زیاد دیده فکر میکنه موساد اینقدر الاغ که بره ماشین بخره و اینجوری بچه گانه عملیات انجام بده!!
  2
  9
  ‌پنجشنبه ۰۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.