سریال مسمومیت دختران دانش آموز در قم همچنان ادامه دارد: ۱۵ دختر دیگر از ۳ مدرسه

 یک دانش‌آموز دختر روی تخت بیمارستانی در قم پس از مسموم شدن در مدرسهدویچه وله: در پی مسمومیت‌های سریالی در مدارس قم، دانشگاه علوم پزشکی این شهر اعلام کرد که ۱۵ دانش‌آموز دیگر از سه مدرسه در روز چهارشنبه سوم اسفند به مراکز درمانی منتقل شدند.

در خبری که به نقل از دانشگاه علوم پزشکی در رسانه‌های ایران منتشر شده، نام این مدارس و همچنین علت دقیق انتقال دانش‌آموزان ذکر نشده است.

بر اساس اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی قم، «در حال حاضر این دانش‌آموزان در بیمارستان تحت نظر هستند».
روز اول اسفند و پس از گذشت حدود سه ماه از آغاز مسمومیت‌های سریالی دانش‌آموزان مدارس دخترانه قم، دادستان کل کشور اعلام کرد که این مسمومیت‌ها «احتمالاً عمدی» است.

محمدجعفر منتظری در نامه‌ای به حسن غریب، دادستان عمومی و انقلاب قم، نوشت: «اخبار واصله از یک جریان نگران‌کننده نوعی مسمومیت در بعضی مراکز آموزشی قم نشان از احتمال اقدامات مجرمانه عمدی دارد که قابل توجه و پیگیری دقیق می‌باشد».

با وجود این دستور دادستان کل کشور، انتقال دانش‌آموزان به بیمارستان همچنان ادامه دارد و این موضوع از شهر قم به دیگر شهرها نیز گسترش یافته است.

یک روز پس از آن که رئیس اورژانس لرستان از مسمومیت ۱۷ دانش‌آموز یک دبیرستان دخترانه در بروجرد خبر داد، صبح چهارشنبه ۵۲ دانش‌آموز دیگر این شهر نیز روانه بیمارستان شدند.
+20
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۴
  بینوایان1 - دوسلدورف، آلمان
  میخواهند مدارس دخترانه را طبق رسوم زمان محمد ببندند و موادی را در مدارس پخش می کنند که مسمومیت ایجاد می کند و احتمالا از روسیه یا کرهخر شمالی وارد کردند
  0
  14
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Munchen - مونیخ، آلمان
  اگر توجه‌کرده باشید این انفاق فقط در مدارس دخترانه پیش میاد و طالبان هم در افغانستان برای ایجاد وحشت و جلوگیری از تحصیل زنها مشابه این اقدامات انجام میدادند.احتمال قوی این کار جناحی خاص و افراطی از سپاه ضد ایرانی پاسداران هست که احتمالا به جناح الم هدی آخوند تندرو شیعه مشهد هم مربوط باشند.
  0
  16
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۷
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان
  حتما رژیم در حال آزمایش مواد یا دارویی است . از این جنایتکاران بعید نیست
  0
  13
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.