خودکشی یک خانواده ۶ نفره بخاطر «مزاحمت های ناموسی» راننده یک پراید در مشهد

به دنبال خودکشی یک پسر جوان که 3 روز قبل در مشهد رخ داد، 5 عضو دیگر خانواده وی نیز روز گذشته به خودکشی اقدام کردند که 4 تن از آنان جان باختند و 2 تن دیگر در حالی با حال وخیم به مرکز درمانی منتقل شدند که در دست نوشته باقی مانده از اعضای این خانواده، مزاحمت های ناموسی یک مرد مرموز مورد توجه قرار گرفته است.

به گزارش روزنامه خراسان، صبح روز گذشته، قاضی ویژه قتل عمد مشهد با دریافت گزارشی تکان دهنده از مرگ تلخ اعضای یک خانواده در خیابان شهید سلامی، بی‌درنگ عازم منزل مذکور شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های تخصصی و قضایی دکتر صادق صفری بیانگر آن بود که دو دختر جوان به همراه مادرشان روی رختخواب های پهن شده بر کف پذیرایی جان باخته  ودختر و پسر جوان دیگر نیز توسط امدادگران به مرکز درمانی انتقال یافته اند.

 در همین حال واکاوی ماجرا با دست نوشته ای که روی تلویزیون منزل قرار داشت وارد مرحله جدیدی شد به طوری که محتویات دست نوشته مذکور نشان می داد، اعضای خانواده در پی ایجاد مزاحمت های ناموسی یک پرایدسوار مرموز در حالی با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده اند که 2 روز قبل از آن نیز پسر جوان خانواده با همین انگیزه خودکشی کرده بود.

گزارش روزنامه خراسان حاکی است، تحقیقات بیشتر با صدور دستور قضایی از سوی قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد (ویژه پرونده های جنایی) برای ریشه یابی این حادثه تلخ و شناسایی مرد مرموز ادامه دارد.
با مرگ دختر 18 ساله در مرکز درمانی پرونده خودکشی گروهی اعضای یک خانواده پیچیده تر شد
دختر18 ساله ای که در پی خودکشی دسته جمعی اعضای خانواده اش هنوز علایم حیاتی داشت و توسط امدادگران اورژانس به بیمارستان منتقل شده بود در حالی عصر روز گذشته جان سپرد که برادر دیگر وی نیز به کما رفته است و اوضاع وخیمی دارد.
 
به گزارش اختصاصی روزنامه خراسان، دوشنبه گذشته بود که نیروهای کلانتری خواجه ربیع، ماجرای تکان دهنده خودکشی گروهی اعضای یک خانواده را به قاضی ویژه قتل عمد مشهد گزارش دادند. حساسیت این خبر، بی درنگ قاضی دکتر صادق صفری را به خیابان شهید سلامی کشاند و بدین ترتیب تحقیقات قضایی درباره این حادثه هولناک در حالی آغاز شد که اجساد مادر و دو تن از دختران جوانش روی رختخواب های پهن شده در کف پذیرایی قرار داشتند. بررسی های اولیه حاکی از آن بود که یکی از پسران جوان این خانواده دو روز قبل خودکشی کرده و جان باخته است.
 
در همین حال مشخص شد دختر 18 ساله و پسر 22 ساله دیگر خانواده که هنوز علایم حیاتی داشتند توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده و به کما رفته اند اما 4 عضو این خانواده قربانی خودکشی گروهی شده و جان خود را از دست داده اند.
 
گزارش روزنامه خراسان حاکی است، ادامه  تحقیقات براساس دست نوشته ای که به تلویزیون منزل چسبانده شده بود، نشان داد که اعضای این خانواده با انگیزه ادعای ایجاد مزاحمت ناموسی توسط پرایدسوار جوانی به نام «ب» و بعد از خودکشی پسر جوان خانواده، تصمیم به خودکشی گروهی گرفته اند.با انتقال اجساد «مریم- ع» (مادر «رویا- ه» (دختر متولد 79) و مژگان – ه (دختر متولد 76) به پزشکی قانونی، بررسی های قضایی توسط قاضی شعبه 208 دادسرای عمومی و انقلاب مشهد در حالی ادامه یافت که انتظار می رفت پسر و دختری که علایم حیاتی داشتند از کما خارج شوند و راز خودکشی گروهی را فاش کنند اما متاسفانه عصر روز گذشته دختر 18 ساله که زهرا نام داشت نیز در مرکز درمانی جان سپرد و تنها بازمانده این اقدام هولناک هم در کما به سر می برد و وضعیت بسیار وخیمی داردو بدین ترتیب پرونده مرگ مرموز اعضای این خانواده پیچیده تر شده است.
 
گزارش اختصاصی روزنامه خراسان حاکی است، در عین حال مقام قضایی دستورات ویژه ای را برای شناسایی و دستگیری مرد مرموزی صادر کرد که در دست نوشته اعضای این خانواده از وی نام برده شده است، درخور یادآوری است، اعضای خانواده رمز گوشی های تلفن خود را برای اثبات ادعاهایشان نوشته و آن ها را در کنار هم گذاشته بودند در همین حال وجود تعدادی بسته های خالی قرص حکایت از آن دارد که اعضای خانواده با مصرف تعداد زیادی قرص خودکشی کرده اند.
+73
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران

  دقیقا برای همین هستش که باید این رژیم سرنگون بشه. حتی اگر این خانواده شکایت میکردن که احتمالا شکایت هم کردن و جوابی نگرفتن . قطعا قاضی و کلانتری اولین چیزی که میگفتن این بود که جلوی دخترت رو بگیر نذار بیرون برن تقصیر دخترات بوده و… شک نکنید اینا شکایت کردن ولی کاری به طرف نداشتن و خانواده که مشخصه مرد بزرگ سال نداشته شماظت شده. مرگ بر ولایت شیطان و حکومت فاسدش
  32
  122
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  Humpy - سیدنی، استرالیا

  یکی‌ مزاحم یکی‌ از اعضائ خانواده می‌شه ، همه خودکشی‌ می‌کنن !این یعنی‌ چی‌ الان ؟؟؟ چرا یارو رو نکشتن این وسعت ! بیشتر شبیه اینه که یکی‌ می‌خواد قضیه قتل هارو با چاخان‌های شاخدار بپیچونه
  8
  84
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۴:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  تحت تعقیب وزارت - لندن، انگلستان

  وقتی فساد در سرتاپای سیستم قضائی یک کشور نهادینه می شود تنها دو راه برای دادخواهی مردم عادی جامعه باقی می ماند ؛ یا خودشان با دست خودشان دادگستری و خاطی را مجازات کنند ( مثل قتل ها یا نزاع های شخصی از پیش برنامه ریزی شده و یا خودشان را حذف کنند و در واقع صورت مسئله را پاک کنند مثل همین مورد بالا. در هر دو صورت اعتماد و امیدی به سیستم قضائی کشور وجود ندارد که افراد شخصا تصمیم می گیرند. دادستان های فاسد و سرتاپا وابسته به سیستم و رژیم هم سرگرم پوشش افراد با نفوذ و تعقیب بی گناهان معترضین خواهند بود .
  8
  76
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  shaboruz - پاریس، فرانسه
  بشنو و باور نکن !!!!!
  18
  31
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۸:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن

  بدجوری بو داره ! مزاحم ناموسی ، پراید ناشناس ! بی شک یا یک کشتار حکومتیست و یا قاتل یا قاتلین آشنا یی که با خصومت و کینه شخصی این عمل رو انجام داده اند و پشتشون قرص هست و وابستگیهای تنگاتنگی با رژیم خونخوار دارند !!
  11
  43
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.