اف‌۳۵های اسرائیلی بیخ گوش ایران در خاک آذربایجان


اعتماد آنلاین:  یک شبکه اسراییلی در گزارشی از همکاری‌های اسراییل و آذربایجان خبر داد.

در طول سفر خود در مرز ایران و جمهوری آذربایجان، دیگر فناوری های اسرائیل که برای رصد مرز ایران به کار گرفته شده بودند را با چشمان خود دیدیم. برای نمونه دوربین هایی با دقت بالا و حسگرهای بسیار پیشرفته را مشاهده کردیم. این سامانه ها از سوی یگان های ویژه و عوامل اطلاعاتی اسرائیل پایش می شوند تا در برنامه هسته ای ایران رخنه کرده و علیه برنامه هسته ای آن بجنگند...

در اسرائیل، ما چهل درصد سوخت خود را از جمهوری آذربایجان وارد می کنیم و در واقع یک پنجم جنگ افزارهای ساخت اسرائیل به کشور الهام علی‌اف صادر شده است!. اسرائیل دائماً خلبانان نیروی هوایی خود به همراه چند جنگنده اف ۳۵ یا همان جنگنده های نسل پنج را در جمهوری آذربایجان نگه می‌دارد.

برای ایران حضور عوامل اطلاعاتی اسرائیل در مرزهایش همانند چاقو در زیر گلوی این کشور است.
 
+111
رأی دهید
-40

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  چیزی که زیاد بهش اشاره نمیکنند بزرگترین شهر یهودی نشین خارج از اسرائیل , شهر قیرمیزی حیصار است که در جمهوری آدربایجان قرار داره و این یکی از عوامل نزدیک بودن روابط دو کشور هست.
  13
  44
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد

  کشور ما دشمنان تمدنی و هویتی بسیاری دارد، این بیشرفها اسرائیل و آذربایجان جعلی (آران) برای تمامیت ارضی ما نقشه کشیدند، وقتی این آخوندهای تازی زاده و این حکومت احمق موضع انفعالی به خودشون میگیرند، یک کشور جعلی دندون تیز می‌کنه برای آذربادگان ما با حمایت صهیونیست‌ها. زمانی که قرارداد ۱۰۰ ساله به پایان رسید با روسها به جای ادعای مالکیت آران این آخوندهای عوضی تأسیس این کشور جعلی رو تبریک میگفتن. یه مشت گرگ وحشی درنده در اطراف ایرانزمین در کمین نشستن با حمایت کشورهای استعماری و خیانت آخوندهای تازی زاده.
  58
  37
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  چیزی که جالبه اینه که این هواپیماها پیاده که نیامدن! حکما از اسمان سوریه و عراق و ترکیه رد شدن و تازه سوختگیری هم کردن. حالا پیدا کنید پرتقال فروش رو
  3
  29
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  sahandogli - لندن، انگلستان

  ایران احمقانه فکر کرد با حمله به سفارت آذربایجان می تواند آن را بترساند اما آذربایجان دست اسراییل را برای هر گونه عملیاتی بر علیه ایران باز گذاشته است و تمام افراد مذهبی و حتی کسانی که به نوعی نام ایران را به زبان می واورند دستگیر و به زندان انداخته است.
  10
  43
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  واروژان - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  دهن جمهوری خودساخته بادکوبه سرویسه. اینا هر جا برن اقتصادشو داغون میکنن. نمیدونم چه خوابی برای اینا دیدن ولی دمشون گرم دشمن دشمن ما ناخواسته دوست ماست.
  26
  15
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا

  لابی های باکو، در دستگاه حاکمیت ایران عمدا ایدئولوژی موهوم ضد اسرائیلی را حاکم کرده اند، اورانیوم غنی می کنند و آنرا به باکو می برند! بعد به اسرائیل می گویند ایران »دشمن« شماست، آیا اسرائیل واقعا در این منتهای تاریخ، فرزندان »کوروش« را در مقابل »توران« تنها خواهد گذاشت؟ انهم بخاطر یک دسیسه ی کثیف!، گمان نکنم ، اسرائیل نهایتا متوجه این حیله ی کثیف خواهد شد، بخش اعظم اورانیوم غنی شده ی ایران در رابطه با برجام، با حیله ی ترکیه به قرقیزستان بردند، بقیه را هم لابی های باکو بالا خواهند کشید و نهایتا بر سر همان خاک بر سر اسرائیل فرو خواهند ریخت، ولی روزی همه ی انها را پس خواهیم گرفت
  24
  4
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۰
  سوسمار ولایت - دهلی، اتیوپی
  من با جمهوری اسلامی کار ندارم. ولی دوستیه عثمانی با یهودیان چند هزار ساله هست؟؟؟ شما عثمانی ها نسل کشیاتون را یادتون میره؟ همین الان هم که پول ایرانه که ترکیه گدا خونه را سر پا نگه داشته. ایرانیا رفتن دوبی رو اباد کردن دبی با تیپا زد درشون، گفتن خوب کجا بریم؟ اها ترکیه و اذربایجان و قبرس که اینا هم هر سه خوب اپارتماناشونو تو پاچه ملت شریف در صحنه ایرانی کردند حالا برنامه دارن لگد کنن بیرون. اخه عثمانیه وحشی و نسل کش در مورد سفیر صلح بودن نگو خواهشا
  5
  10
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۷
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  دوست من این ایده های شما خیلی عجیب غریبه، یک جورهایی سرو ته نداشت. واقعاً کمی توضیح بدهید شاید من به درک شما نرسیدم
  1
  6
  ‌سه شنبه ۰۲ اسفند ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  azadi2011 - تورنتو، کانادا
  chi begam ke nagoftanesh - در ماموریت، نورد
  گرامی ، آیا باور داری که مقدار زیادی از اورانیوم غنی شده ی ایران را در رابطه با برجام به »مرکز ذخیره ی« اورانیوم در قرقیزستان بردند یا نه؟! اگر می پذیرید، باقی مسائل حل می شود، اگر نمی پذیرید، لطفا به اخبار آنزمان رجوع کنید، فیلم آن هم موجود است.
  4
  0
  ‌چهارشنبه ۰۳ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.