مسیح علی‌نژاد: مردم ایران آماده گذر از جمهوری اسلامی هستند؛ آیا غرب هم آماده است؟

 نشست: زن، زندگی، آزادی؛ چشم اندازی برای ایرانمسیح علی‌نژاد فعال حقوق بشر در دومین روز کنفرانس امنیتی مونیخ در گفتگوی اختصاصی با بخش فارسی صدای آمریکا به اهمیت کنفرانس امنیتی مونیخ پرداخت‌. او گفت: «باعث خوشحالی است که برای نخستین بار به جای دعوت از قاتلان مردم از کسانی دعوت شده که صدای واقعی مردم هستند.»

این فعال مدنی با تاکید بر اینکه «موضوع امنیت برای سران غربی بسیار مهم است» گفت: «ما اینجا هستیم که به جامعه جهانی بگوییم سرنوشت شما با سرنوشت مردم ایران گره خورده است.»

علی‌نژاد با اشاره به دیدارهای صورت گرفته در این نشست خاطر نشان کرد: «تمام تلاش ما این است که به جامعه بین‌المللی یادآور شویم باید وارد عمل شوند و حکومت دیکتاتوری جمهوری اسلامی را به رسمیت نشناسند.»

این مخالف جمهوری اسلامی همچنین با اشاره به قرار گرفتن سپاه در فهرست گروه‌های تروریستی، این سازمان را «یک تهدید برای کل خاورمیانه» قلمداد کرد و گفت: «سپاه پاسداران بازوی قدرت جمهوری اسلامی است که نه تنها در ایران کشتار می‌کند بلکه در کشورهایی چون سوریه، لبنان و عراق نیز پایگاهی برای جنایت محسوب می‌شود.»

او در پاسخ به سوالی درباره دعوت نکردن مقام‌های جمهوری اسلامی به کنفرانس امنیتی مونیخ نیز گفت: «این یک موفقیت و [باعث] خوشحالی برای مردم ایران است و جمهوری اسلامی نه تنها از این نشست بلکه باید از تمام نشست‌های بین‌المللی حذف و محو شود.»
 اینجا هستیم تا به جامعه جهانی بگوییم سرنوشت شما به سرنوشت مردم ایران گره خورده
 مسیح علینژاد:‌ مردم ایران آماده گذر از جمهوری اسلامی هستند؛ آیا غرب هم آماده است؟  مسیح علینژاد: مجاهدین خلق نماینده مردم ایران نیستند  علی‌نژاد: همان رفتاری که اروپا با پوتین می‌کند با خامنه‌ای هم باید بکند؛‌ او را تحریم کنید
+71
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۶
  Reza222 - سیدنی، استرالیا
  واقعا سوال محکم و بجایی پرسید، آیا غرب آماده است؟ من مطمئن هستم غربی ها نمی‌خواهند جمهوری آخوندی برود، آنها بروند دیگر دوشیدن ایران تمام می‌شود. دیگر خفت مردم ایران تمام می‌شود. ولی آنها به دو دلیل مجبورند، یک جنگ روسیه. دو ادامه داشتن تظاهرات. الاغهایی چون آخوندها نعمتی برای شرق و غرب کشورهای دنیاست.
  4
  19
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه
  نظر عرب در مورد ایران و روسیه به مثال آسه برو آسه بیا که گربه شاخت نزنه است هرچند بعضی از سیاستمداران غرب با شماها همگام هستند ولی این نظر کلی کشور آنها نیست اگر غیر از این بود اوکراین توانسته بود روسیه را در کمتر از یک ماه مغلوب کند ولی دیدیم که نشد کلا غرب محتاج نفت و گاز روسیه و خاورمیانه است فرانسه که مثلا باید موتورهای پژو تاریخ مصرف گذشته اش را به ایران بدهد غرب درصورتی اقدام میکند که نظام حکومتی کشوری بران آن سودی نداشته باشد و یا تهدید شود پس باید بجای دیپلماسی با غرب دنبال کشوری رفت که بتواند با حمله نظامی طویله اسلام را از ایران بردارد و یا اینکه دست بدست هم داده شعله های انقلاب زن زندگی آزادی را شعله ور کنیم بطوریکه این انقلاب مردمی هشتاد میلیون ایرانی گردد اینگونه میشود اسلام نخس را از ایران ساقط کرد
  4
  11
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۹۲
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  کسیکه نمیتونه موهاشو درست کنه و شبیه گوسفند مرینوس استرالیایی شده که هنوزپشماشو نچیدن هاهاهاهاواون کله پخ دماغ درازبیخاصیت هاهاهاواسه ما شدن اپوزیسیون هاها شما قمپوزیسیون هم نیستید هاهاها یه تیرتفنگ داشتید هلک وتلک درکردین هاهاهابالاتونم دیدیم پایینتونم دیدیم نمیدونم ال میکنیم و بل میکنیم این بود کل زور تیرطایفه تون؟
  29
  10
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  مسیح علینژاد= جمهوری اسلامی کراواتی. اگر مردم موافق این شخص باشن مطمئنا مثل انقلاب کثیف ۵۷ دوباره کلاه سرشون میره. جمهوری اسلامی از دی ماه از درون پاشیده شده و الان چیزی جز فقط یه مترسک کثیف ازش نمونده. هیچ ریشه ای نباید از این جمهوری کثیف اسلامی در انقلاب و حکومت مردم پسند آینده ایران بمونه. لطفا هر کسی که اومد خارج و ادای اپوزیسیون رو در آورد فکر نکنید که اینها با این مردم هستن.مثل حمید فرخ نژاد که ارتباط نزدیکی با نیروهای امنیتی داشت و می‌گفت ۸۰ میلیون ایرانی فدای پسرم.همین مسیح ارتباط نزدیکی با نایاک داره. به هر حال دوستان اینها هم مثل آخوند های مزدور هستن. مرگ بر آدمکشان مزدور جمهوری اسلامی و پیروز و پاینده مردم ایران
  15
  10
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ساتراپ11 - تهران، ایران
  معصومه جان شما که از طرف کل مردم ایران حرف میزنی!! ، اون ۲۰ میلیون ایرانی طرفدار آخوندا که در خرافات بسر میبرند و منتظر الظهور هستند را چه می‌کنی ، شاید به غربیها التماس می‌کنی که مثل هیتلر در اتاق گاز خفه شأن کنند. موهای فرفری تو و گل داخلش و حرکات دست و صورت شما هنگام صحبت کردن مانند سبیل و موهای هیتلر هست و حرکات او که جلب توجه را در آن زمان جذب می کرد،،، برای سریع مشهور شدن... فقط رضا پهلوی.
  19
  13
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  غرب فعلاً کارش شده یکی به نعل و یکی به میخ زدن ! تلویحاً آماده است و از مردم و اعتراضات پشتیبانی میکنه ، ولی عملاً نه تنها هیچ کاری نمیکنه که حتی وحشت از سرنگونی ‌و تغییر رژیم رو هم داره !! اصل دورویی و نفاق .
  5
  9
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۳
  varied - ریزه، ترکیه
  من از بانو مسیح جانبداری نمیکنم بلاخره ایشون هم مثل همه ما نقاط مثبت و منفی دارد اما سخن من در مورد زن ستیزی اسلام کثیف است که در چهل گذشته طویله اسلام خوب مردم ایران شستشوی مغزی داده است که اثرش را در کامنت های نوشته شده در ایرانیان یوکی هست
  3
  8
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  ببینید دوستانی که طرفدار این زن هستید،من نه جیره بگیر این نظام مزدور هستم و نه منفی دادن شما تاثیری روی من داره. گور بابای هر چی طرفدار نظام و مافیای قدرته. اما وای به روزتون که فکر می‌کنید نجات دهنده شما یکی مثل این مسیح علینژاد دروغگو هستش. آخه تا کی میخواید خودتون رو بزنید کوچه علی چپ، خمینی از کجا اومد؟))) فرانسه هاهاها. مسیح الان کجاست و باکی داره مذاکره میکنه؟)))) فرانسه. چرا یک چوب باید چند بار تو آستینتون بره.
  10
  3
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  سعید رحیم زاده - برلین، آلمان
  دوستان عزیز و آزادی خواه، نمیخوام نظرم رو به شما تحمیل کنم اما نظرم رو با شما در میان می‌گذارم. اپوزیسیونی که میتونه فعلا جای جمهوری بچه کش اسلامی متعفن رو بگیره امثال شاهزاده و علی کریمی هستن. دنیا باید با انتخاب مردم ایران کنار بیاد نه اینکه فرانسه دوباره واسه ما آدم بفرسته. اگر ما کوتاه بیایم همین آش و همین کاسه هستش
  2
  3
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  سیمرغ ایران - برلین، آلمان
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  حالا شما ببخشید که همه موفرفری ها به سلیقه شما موهاشون رو صاف نمی‌کنند و بعضی حتی میرن موها شون رو فر می‌کنند و یاطبق آخرین مد چادر سیاه سر نمی‌کنند و مثل مدلهای زیبای زنان حکومت نکبت کلاغ سیاه نیستند. هاهاها خوشم میاد که تا مطلبی از مسیح علینژاد یا رضا پهلوی میزارند حرصت در میاد و بدو بدو میای دمت رو تکون میدی و چند تا واق واق میکنی و میری
  4
  6
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  پرنده ابی - لندن، انگلستان
  مثل این می مونه اصلاح طلبو اصولگرا باهم موقع بخوربخور دعواشون بشه که کی خورده کی نخورده بعد اصلاح طلبا کارقضاوت دعواشونو بیارن تواروپا وازاروپاوآمریکا بخوان اصولگراهارو مجازات کنه یعنی همینقد عجیب.خو بشینین دعواهاتونو داخل حل کنین.این مسی وبقیه گروهشون جزو اصلاح طلبان.مثل فاعزه هاشمی و روحانی و موسوی کروبی.واسه همین ملتو به قول اون امیرحاسنا ازاسترالیا ملتو خاکستری داخل ماجرا نمیشن که توشروع چهارماهه فهمیدن ماجراچیه.
  4
  1
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  Momijii - توکیو، ژاپن
  جنابِ سروان - مونرآل، کانادا
  دیگه برام مسجل شد که عقلت به اندازه همون گوسفند مرینوسه ! حالا خوبه خیر سرت ( راست یا دروغ ) بعنوان مزدور و پاچه خوار در کانادا زندگی میکنی !! یقیناً اونجا هم صبح تا شب به تیپ و استایل و شکل و شمایل افراد زُل میزنی و در حد همون عقل نداشته ات عیب و ایراد میگیری و مثل همون مرینوس بع بع و هاهاهاها میکنی !! وقت کردی یه بیست ثانیه تو آینه چهره کریه خودت رو بدقت برانداز کن و ببین نتیجه اش هاهاهاها میشه یا نه !؟ تو خودت سرتاپا ایرادی بَبَعی ! راسی این برج چند تا استخون و ساندیس از سفارت گرفتی !؟ هاهاهاها
  4
  8
  یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.