امانوئل مکرون در دیدار با مسیح علینژاد: فرانسه آمادگی کامل دارد با اعضای اپوزوسیون در کاخ الیزه دیدار کند


امانوئل مکرون  گفت؛ فرانسه آمادگی کامل دارد با اعضای اپوزوسیون متحدی که شکل گرفته در کاخ الیزه دیدار کند.

در کنفرانس امنیت مونیخ به آقای مکرون گفتند انقلاب ایران همچنان زنده است، از زمانی که شما این اعتراضات را به نام انقلاب معرفی کردید بسیاری از رهبران نیز این اعتراضات را با نام واقعی‌اش معرفی میکنند.  امسال مونیخ مسولان جمهوری اسلامی را دعوت نکرد، به جایش از ما مخالفان رژیم دعوت شده برای همین می‌خواهم در  لایو اینستاگرام در برابر چشمان مردم ایران از شما قول بگیرم برای عمل کردن به وعده‌هایی که دادید، چون انقلاب ما زنده است و رهبران کشورهای هفت نیز به جای مسولان جمهوری اسلامی باید صدای انقلاب مردم ایران را بشنوند.
 

رادیو فرانسه: مسیح عیلنژاد ویدیوی این گفتگو را در صفحه توئیتر خود نیز منتشر کرده و در آن به رئیس جمهوری فرانسه یادآوری می‌کند که او نخستین رهبر غربی بوده که از خیزش و اعتراض های جاری ایران به عنوان انقلاب به رهبری زنان این کشور نام برده و در نتیجه این ابتکار بسیاری دیگر از رهبران جهان نیز اعتراضات جاری در ایران را با نام واقعی آن یعنی به عنوان انقلاب معرفی کردند.

در ادامه این گفتگوی کوتاه، رئیس جمهوری فرانسه نیز ضمن تأکید دوباره بر حمایت خود از مبارزات زنان و جامعه مدنی ایران برای رسیدن به آزادی ابراز آمادگی کرده که با نیروهای متحد اپوزیسیون ایران در کاخ الیزه ملاقات کند.

+126
رأی دهید
-23

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  no-more-silence - تهران، ایران
  کاش خانم معصومه علینژاد یک مقدار رسمی تر در مجامع بین المللی حاضر میشد. برای مثال خانم نازنین بنیادی با موهای مرتب متشخص تر جلوه میکنن.
  0
  7
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۱:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  Stopmindcontrol - سائو پائولو، برزیل
  این روزها نام اصیل ایرانی با مسیح علی‌نژاد میدرخشد
  2
  14
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  کیانپور - ونکوور، کانادا
  بارها گفتم که به غربی ها به ویژه انگلیس آمریکا اسراییل فرانسه و آلمان نمی شه اعتماد کرد. این کشورها فقط به منافع خود فکر می کنند. مگر اینها نبودند که به شاه خیانت کردند و با خمینی جاسوس غرب پنهانی توافق کردند
  6
  3
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.