عرفان قانعی فرد،پاسخ پرویز ثابتی به بهروز وثوقی را منتشر کرد: بخاطر این دروغگویی برایش متاسفم

عرفان قانعی فرد در توئیتر خود از قول پرویز ثابتی نوشت:جناب پرویز ثابتی فرموده اند: «در عمرم وی را ندیده ام . برایش متاسف ام، تصور می کردم هنرپیشه خوبی است اما شخصیت پائینی دارد و بخاطر این دروغگویی و اراجیف برایش متاسفم. هرگز ۱ دقیقه احضار نشده چون مرتبط با اشرف پهلوی بود. در "دامگه حادثه" ماجرا را گفته ام.»
ویدیوی خاطره  بهروز وثوقی از بازجویی توسط ساواک به دلیل بازی در فیلم گوزنها عرفان قانعی فرد در مورد پرویز ثابتی در مصاحبه با بی بی سی گفت: عالیجناب پرویز ثابتی، مرد شریف ساواک در مقابل اشرار بود.
+200
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۷
  عمو سعید - لیورپول، انگلستان

  این بهروز وثوقی قبلا معشوقه اشرف پهلوی بود و از قبل آزادی های زمان شاه به همه‌چیز رسید و بعد از انقلاب فقط یک فیلم بازی کرد تو ترکیه که آن هم به بدرد نخور بود تا توانست خایه های آخوندها را مالید که به ایران بیاید ولی نتوانست آخر سر هم مثل شغال به دروغگویی افتاده است
  59
  113
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  الفارد - وردینگ، انگلستان

  خیلی‌غلط کردند. ایکاش یه مرد‌ تو تمام‌ ساواک‌ پیدا می‌شد و یه گلوله تو‌کله پوک تک تکتون شلیک کرده بود و هفت نسل از آین مملکت به این نکبت و ذلت دچار نمی‌شدند.
  39
  140
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۶
  elnazpishu - لندن، انگلستان

  اهان هرکس مرتبط با اشرف بود احضار نمیشد. خیلیم عالی و متفاوت با رژیم اخوندی
  82
  39
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  siavash786 - قلب نگین، هندوستان

  مسلما ثابتی دروغ می گوید چون از این داستانها زیاد شنیدیم . اما دلیل نشر این گفنه بهروز وثوقی بعد از ۲۰ سال چه لزومی دارد به جز دسیسه و تغییر افکار و خواسته های فعلی مردم . افراد خودسردر آن زمان هم در ساواک وجود داشتند و ثابتی مگر در همه مکانهای ساواک حضور داشته ؟ آنموقع رشوه و پارتی بازی و بالاتر از همه چاپلوسی ، مخصوصا بهایی ها در دربار و ساواک زیاد بود که همه برای پول و پست و مقام بالاتر هر گونه اعمالی را انجام میدادند. گلسرخی هم نمونه همان دروغگویی های پرویز ثابتی است . ایادی زمانی که در دربار بود مطبی در خیابان پهلوی نزدیک کاخ مرمر داشت ، یکی دو روزبعد از رسیدنم به ایران حالم خراب شد ، یکی از افراد فامیل که دوستش بود مرا به مطب ایادی برد . در واقع آن مطب جایی بود برای کارهای دیگر او ، ازرشوه تا پروین غفاری ها.
  99
  41
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zavareh - رودسر، ایران

  گویا تنه آقای وثوقی به داریوش اقبالی خورده که سالهاست سعی دارد دستگیری اش بدلیل قاچاق مواد مخدر و اعتیاد را بصورت زندانی سیاسی بودن به جماعت غالب کند، که البته شوربختانه تعداد ساده دلانی که به این اراجیف باور میآورند کم هم نیست.
  137
  84
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  من نمیفهمم چرا زمانی که باید در مقابل غولِ جنایتکار اسلامی اتحادمان را حفظ کنیم این کلیپ ها و گلایه ها و پاسخها روانه اینترنت میشوند تا تمرکز ملت را به هم بریزند. اگر واقعاً معتقد به دموکراسی هستید در پای صندوق رای میتوانیم اختلافاتمان را حل و فصل کنیم. چرا امروز بجای فشردن گلوی سید علی به جان هم میفتیم؟
  29
  152
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  عشق ایران شهر - سمنان، ایران

  بهروز هم دلش می خواد جنازه اش تو ایران دفن شه ظاهرا… نسل .....توسط خدابیامرز پهلوی تربیت شد که فقط با مرگشون شاید بتونیم نفس بکشیم
  95
  31
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  منم هستم - استکهلم، سوئد

  بهروز ، تو هم ؟؟؟ هی ...
  18
  82
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۱
  گفتگوگر - پیتزبورگ، ایالات متحده امریکا

  من حرف های پرویز ثابتی را بیشتر باور میکنم. ظاهرا بهروز وثوقی املاکی در ایران دارد و قول هائی گرفته در ازای پخش دروغ و اراجیف
  44
  94
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۵:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  گارد جاویدان - فرانکفورت، آلمان

  اگر ساواک خمینی رو کشته بود امروز همه از دم حتی مارکسیستها و مجاهدین و ملی مذهبی ها و جبهه ملی ها از خمینی یک شورت عثمان میساختند که ببینید این ساواکی ها چه نابغه ای رو کشتند خوب شد که لااقل خمینی زنده موند و زهرش رو به اینها ریخت تا امروز نسل جوان جامعه ببینند که شاه و ساواک با چه جانورانی از تیپ مارکسیست و مارکسیست اسلامی و ملی گرای انگلیسی مواجه بودند
  59
  117
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  مدافع حق - مادرید، اسپانیا

  اینم داره بد گویی میکنه از ساواک تا شاید بهش اجازه بدن برگرده ایران به زودی حمایت خودش رو از رژیم منحوس جمهوری اسلامی اعلام میکنه ،اینم یه جور الهام چرخنده اس
  30
  92
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  mitra55 - تهران ، ایران
  امثال گوگوش , بهروز وثوقی, داریوش اقبالی, ابی .. نان به نرخ روز خور هستند. زیاد جدی نگیریدشان . تو این موقعیت بها دادن به این جور مسائل تفرقه افکنی است. زن زندگی آزادی . دورود بر خاندان ایرانساز پهلوی .
  100
  98
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Qasim.Rimbaud - پاریس، فرانسه
  البته من صددرصد معتقدم درپای صندوقهای رای به جان هم خواهیدافتاد.
  39
  25
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۱- ساواک به دستگیر شدگان کمتر از گل هم نگفت. بقول یکی از دوستان سلطنت طلب، در زمان ساواک از دماغ هیچکس خونی نیامد. بدون ردخور بهروزخان دروغ می پزد. بزودی محمود قربانی جوابش را خواهد داد. میگن خرس در کوه بوعلی سیناست! حالا ببیند وکیل و سخنگوی ثابتی چه کسیه/ قانعی فرد!😧. آقای قانعی فر شیادی است چون شاهکار بینش پژوه! البته شیادی و تقلب بینش پژوه در عرصه موزیک و صداست، ولی کلاه برداری و تقلب قانعی فرد است در حوزه نویسندگی!
  38
  37
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۲-مثلاً آقای قانعی فر میگوید: ۱- دو کتاب از روناک یاسین به فارسی را ترجمه کرده است در صورتیکه همچنین شخصی در کردستان اصلا وجود خارجی نداشته و ندارد.۲- انتشار کتاب «سروش مردم، زندگی و اندیشه‌های استاد شجریان را هم اعلام کرد، که که دزدی آشکار از کتاب «راز مانا» بود. ۳-چاپ خاطرات جلال طالبانی را اعلام کرد، که دفتر طالبانی بعد از اطلاع از انتشار چنین کتابی، محتوایش را جعلی و دروغین خواند.
  27
  33
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۸
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  ۳-). ۴-قانعی فرد چرا از رفاقت خود با امید دانا، همکاری بامحسن رضایی، بنی صدر و غیره چیزی نمی گوید؟ ۵-قانعی فرد مخالفین گذشته را تروریست میداند. اگر دقت بکنید در همین مصاحبه خبرنگار می پرسد: منتقدان جمهوری اسلامی هم مشابه همین حرفها را میزنند, معترضین را خشونت طلب و تروریست غیره هستند. ولی او سفسطه میکند و جواب نمیدهد. کتاب در دامگه حادثه هم پر از تناقض و دروغگویی است.
  24
  34
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  shirzan - برلین، آلمان

  جالبه که همه ما هنوز گول این رژیم حقه باز رو میخوریم، ببنید چطور با مسائل پیش و پا افتاده دارند فکر همه مون رو از انقلابی که در جریان است به این حرفهای پوچ پرت میکنند. واقعا در حالیکه مملکت را چوب حراج زدند و در موقعیت فعلی که هر روز جنایتی میکنند ما نشستیم داریم بحث میکنیم پنجاه سال پیش چه اتفاقی افتاده
  17
  42
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  دلیل این جنجال چیست ؟ اعتراف هم می‌‌کنم بسیاری از یعنی‌ سلطنت طلب با نام‌ها جعلی‌ در روز‌ها اخیر این بحث را هروز داغتر می‌‌کنند. "سایبری‌ها بسیج"اگر کمی تفکر کنیم پی خواهیم کرد .که حداقل درک او از دشمن ها این مملکت بسیار درست بود. مجاهدین.چیریک ها حزب توده. ملی‌ مذهبی‌ها . آیا بعد از ۴۳ سال حکومت آخوند‌ها هنوز باید دنبال دلیل بگردیم که درک او از دشمن ایران درست بود؟ آنچه که عیان است چه حاجت به بیان است؟ عملکرد او در یک ایران آزاد به دور از تبلیغات "اینجا رادیو مردم از باکو" روشن خواهد شد.ولی هدف چیست ؟ هدف اصلی‌ کوبیدن رضا پهلوی است که بعد از نشست آمریکا محبوبیت او در میان اقشار ایرانی‌ به فقط یک مسیر می‌‌شناسد به طرف بالا. هدف کوبیدن ثابتی نیست بلکه رضا پهلوی. من مخالفتی با بحث ندارم تازه این بحث مثبت می‌‌باشد. جنبش ایران را بیشتر رادیکال می‌‌کند.در یک طرف مجاهدین.چیریک‌ها . حزب توده. اصلاح طلب ها. آخوند ها. طرف دیگر نشست آمریکا و مردم.
  24
  31
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht1 - فرانکفورت، آلمان
  هدف ثابتی نیست هدف رضا پهلوی است. ثابتی با چه کسی‌ مبارزه می‌‌کرد ؟ مبارزه با مسلسل به دست‌ها . این نقی که می‌‌زنند ما را به خاطر کتاب خواندن بازداشت کردند. بزرگترین دروغ تاریخ ایران است. بنیاد نشر کتاب پرگروس شوروی آن زمان دو تا شعبه در ایران داشت. تمام کتاب‌ها مارکسیستی آن زمان. دون آرام. مرد آهنین از میخاهیل شولوخف . مادر ماکسیم گورگی. خر مگس اتل لیلیان ونیچ. کلهیدر دولت آبادی که یک کپی از دون آرام شولخوف بود. شاملو. انواع و اقسام شاعر و نویسنده. کسراهی. خوهی. ساعدی روزی یک نمایش تهاتر در دانشگاه تهران داشت. روزنامه فردوسی با عباس پهلوان روزنامه نگین. کافه تهاتر ها بازار استانبول . چه کسی‌ کار به نوشتن یا خواندن داشت؟ مگر سلاح در دست؟ نمی‌‌دانم در اروپا زمانی که عضو‌ها ارتش سرخ آلمان یا بریگاد سرخ ایتالیا را بازداشت کردند نبرند توی زندان تا با چلوکباب پزیراهی کنند ؟
  26
  37
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۴
  Maghshoosh - میامی، ایالات متحده امریکا

  دوست و هموطن عزیز، من نمیدونم شما چطوری فارسی تایپ میکنی، ظاهراً ابزار تایپ شما حرف (ئ و یا ؤ) ندارد چون نمیتونید (کسرائی ویا خوئی» رو بنویسید، بجاش میتونید دو تا «ی» پشت سرهم تایپ کنید « اسراییل، کسرایی، خویی)! من کامنتهای شمارو همیشه تأیید میکنم ، یکبار میخواستین بنویسین «گوئی» ولی تبدیل شده بود به «گوهی»! که فرسنگها دور از منظور شما بود! من تو «بالاترین» هم کامنتهای شما رو میخونم و فقط قصد کمک داشتم، فضولی نبود، موفق باشین.
  3
  32
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  به نظر من سخنان این تاریخ نگار خیلی مستدل و محکم بود. تمام این افراد عنقلابی زمان شاه رو خاطرات و مصاحبه هاشون رو بررسی کنید به راحتی میشه فهمید اینا چه کارهایی میکردند. خاطرات خود رفسنجانی یا بقیه کسایی که الان از مسئولین شدند یا حتی اینایی که فرار کردند و در خارج هستند اگر به کارهای قبل عنقلابشون و مصاحبه های اوایل انقلابشون نگاه کنید می بینید اینا با افتخار از آتش زدن و کشتن و زدن و اینکارها حرف میزنند و واقعا نمیشه فهمید اینا چرا انتظار داشتند اگر دستگیر شدند کسی بهشون کاری نداشته باشه؟ آیت الله بی بی سی یک مقاله از زنان عنقلابی و مبارز قبل عنقلاب حالا مجاهد و چپی و توده ای منتشر کرد همین چند روز پیش. بخونید ببینید اینا همشون رفتند بکشند با سلاح بودند و واقعا اینا اعترافات خودشونه و از زبان رژیم شاه نیست این خاطرات رو خودشون نوشتند و مشخصه چیکار میکردند واقعا مشخصه ساواک درباره کارهای اینا دروغ نمیگفته ولی در رژیم ولایت شیطان مردم عادی رو به جرمهای بیخود و سناریو سازی ها فقط برای ترساندن مردم اعدام میکنند ولی زمان شاه عمده اینا بازداشت شدند و الانم آزادن ولی بازم طلبکارند.
  15
  17
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  گور بابای همشون که هدفشون پرت کردن حواس مردم از هدف اصلیشون که همانا سرنگونی مفعول اعظم و مفتخوران بی شمار است!
  5
  27
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Momijii - توکیو، ژاپن
  در اینکه در مقطعی از زمان ( قبل از حماقت پنجاه و هفت ) ته هر دو به شدت باد میداده شکی نیست ! ولی اینجا و در این مقطع زمانی ، یهو عکس ثابتی بیرون میاد و بهروز بعد از چهل و چند سال حرف از بازجویی توسط ثابتی میزنه ، همه و همه بدجوری بو داره ! پشت این سناریو کیست و چه هدفی داره ، مطمئناً حرکتیست شیطانی که باید وقعی به هیچ کدام نگذاشت ! چون هر دو تاریخ گذشته و غیر قابل بازگشتند ! ( به صحنه هنر و سیاست )
  11
  26
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  برای کسی که رژیم در چاله میدان پیدایش کرده و پشت کامپیوتر نشانده باید هم کامنت من معنی این را بدهد که هنگام رای دادن مردم با مشت و لقد عقیده خود را به یکدیگر تحمیل میکنند. شما احتمالا خوب برج ایفل را میبینی و خیال میکنی که در پاریس هستی، چون اگر مدتی بین “مردم دموکراسی تجربه کرده” زندگی کرده بودی میدانستی که تبادل نظر ها قبلا و با متانت تنجام میشود و در روز رای گیری فقط رای را داخل صندوق میندازند. و البته رای ها شمرده میشوند و نه آنطور که شما در جمهوری نکبت عادت کرده ای صندوق را به زباله دان خالی کنند و برنده را از روی لیستی که بیت فرستاده بخوانند.
  18
  18
  ‌پنجشنبه ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  سرِ جَدت از جفتکپرانی دست بکش. نمیدانم جد شما هم پاسبان ترور کرده بود و در دوره رضا شاه کبیر مجازات شد یا به مرگ طبیعی به درک واصل شد! اما ژن ایشان که در وجود سرکار عین کک به تنبان افتاده هی وول میخورد طاقت این ملت را طاق کرده است. دست بکشید از ادامه جنایتی که در ۵۷ مرتکب شدید. جوان امروز، منِ احمقِ دیروز نیست که فریب مزخرفات فریبکارانه شما را بخورد. فردا رضا پهلوی در کنار مسیح علینژاد آبروی دیگری برای انقلاب جوان ایران خواهد خرید. خبرها را دنبال کنید و بسوزید. نام پهلوی در تاریخ میهن ما جاودانه شد. ای پاسبان کُشزاده!!
  26
  19
  جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  یقیناً همینطور است که میفرمایید. حضور پهلوی در صحنه و تائید شدنش از طرف ملت آتشی به جان حکومت افکنده که خاموش شدنی نیست. حتی اگر چپِ سوخته هجویات ۵۷ را هم بلندگو بدست تکرار کند، مردم نه فقط باور نمیکنند بلکه همراه با پوزخند یک هم تقدیمشان میکنند.
  20
  21
  جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Adamat7775 - خارکف، اوکراین
  گرامیان، در خصوص صحبت‌های جناب وثوقی که از بازجویی‌شدن گفت بود، یادآوری دو نکته ضروری‌ست؛ ۱) این نشست خبری که بخشی از آن‌را دیدیم، حداقل مربوط به ۱۳-۱۴ سال پیش است، چراکه فایل صوتی آن، سال ۲۰۱۰ در فضای اینترنت پارسی‌زبان موجود بود، همچنین از چهره‌ی ایشان پیداست که بسیار جوان‌تر از حال بوده، پس زمان این سخنرانی حداقل ۱۳-۱۴ سال پیش است و هیچ ربطی به وقایع جاری، که بتوان گفت که ایشان با تعریف چنین خاطره‌ای، خواسته قبل از ۵۷ را مورد انتقاد، و مهر تایید به سیستم بعد از ۵۷ بزند ~ تا راه برای رفتن به ایران یا زنده‌کردن مال‌و‌اموالش را هموار نماید (به‌چیچ‌وجه چنین نیست). / ۲) بهروز وثوقی در طی‌ سال‌های اخیر، به‌گونه‌ای آشکارا اعلام داشته، که هیچ میل و تصمیمی برای بازگشت به ایران نداشته و ندارد. / ایشان -به احتمال زیاد- در همین مصاحبه‌ی ۱۳-۱۴ سال پیش(که بخشی از ویدیوی آن‌را دیدیم)، همچنین اعلام داشت که بخاطر بازی در فیلم "تنگسیر-۱۳۵۲"، از جانب خانم دیبا مورد سرزنش قرارگرفته، که به ایشان گفته‌بودند؛ "ما از شرایط آن بخش جنوبی ایران باخبریم، اما شما دیگه در چنین فیلم‌هایی‌ بازی نکن!."
  7
  12
  جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۸
  Ghooloo - آبادان، ایران
  شما شاه پرستان و طرفداران استبداد قدیم هر چه دوست دارید برای خودتان ببرید و بدوزید و به سر و کله خودتان بزنید، حقیقت این است که مردم داخل ایران خیلی آگاه تر و باهوشتر از این حرفها هستند و شما و شازده شما را به بند کفششان هم اصلا حساب نمیکنند این را کاملا از شعارهای مردم در داخل ایران میشود استنباد کرد و دید! پس هر چه دل تنگتان میخواهد بگویید و عقده گشایی کنید شاید کمی از نظر روح و روان تخلیه شدید. پاینده فقط ایران و مردم مبارز داخل ایران
  8
  11
  شنبه ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  Darknet - لندن، انگلستان
  بی بی سی هر خبر و گزارشی که تهیه میکنه رو باید تحریم کرد. ایت الله بی بی سی چیزی جز تفرقه افکنی نداره. دشمن مردم ایران اول بی بی سی هست که اخوند هارو اورد و دوم اخوند هست که بی بی سی ازش حمایت غیر مسقیم میکنه. تا به حال توجه کردید که هر کسی با اخوند دشمنه، بی بی سی باهاش دشمنی میکنه؟ مثل فروغ فرخ زادها
  0
  5
  یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۳:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.