رضا پهلوی: نابودی رژیم ملاها سناریویی بُرد-بُرد برای مردم ایران و جهان استرادیو فرانسه: شاهزاده رضا پهلوی در گفتگو با شبکه تلویزیونی i24 درباره اعتراض‌های جاری در ایران، سقوط رژیم ملاها در این کشور را "سناریویی بُرد-برُد" برای مردم ایران و جهان دانست

او گفت جهان بیش از پیش نسبت به اوضاع ایران حساس شده است و مردم ایران از رژیم اسلامی به تنگ آمده و در پی عبور از آن هستند. رضا پهلوی در ادامه افزود : پس باید به جای درجا زدن در بن بست وضعیت حاضر، راهی به سوی آینده، به فراسوی جمهوری اسلامی گشود.

ولیعهد پیشین ایران در جای دیگری از سخنانش گفت که جهان پی برده است که رژیم ایران اصلاح‌پذیر نیست و اوضاع این کشور بدتر از این نمی تواند بشود. او همچنین گفت که مردم ایران خواستار آینده‌ای بهتر هستند و امیدوارند که جامعه بین‌المللی به ویژه کشورهای دموکراتیک غربی در سمت درست تاریخ بایستند.

شاهزاده رضا پهلوی با اشاره به نگرانی‌های جهانی و منطقه‌ای از برنامه اتمی ایران، افزود : زمانی که این رژیم از میان برداشته شود، تمام نگرانی‌های فعلی غرب نیز از بین خواهند رفت.

او با استناد به بحران ها و مشکلات ناشی از این حکومت، از برنامه اتمی گرفته تا تروریسم و گروه های نیابتی، ارسال موشک و پهپاد به روسیه در جنگ با اوکراین و نیز حملات حزب الله به اسرائیل، تأکید کرد که راه حل همه این مسائل مذاکره با رژیم ملاها نیست. بهترین راه حل به گفته شاهزاده رضا پهلوی نابودی رژیم اسلامی است و با نابود شدن این رژیم تمام تهدیدهای آن نیز از میان برداشته می‌شوند. او در پایان تأکید کرد که نابودی رژیم اسلامی سناریویی "بُرد-بُرد" برای همه است : هم ایرانیان آزاد خواهند شد هم جهان نفس راحت خواهد کشید.   
+266
رأی دهید
-32

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  ضدبشر - گراتس، اتریش

  باز هم این اقای همایونی خدایگان محترم چشم بسته غیب گفت .
  77
  47
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران

  شاهزاده رضا پهلوی اگر قرار است نقش یک رهبر را بازی کنند باید این مصاحبه ها را متوقف کنند و روی رهبری و ایجاد متمرکز کردن مردم تکیه کنند. ایشان باید اینگونه مصاحبه‌ها را به یک سخنگوی جوان و با نیرو بدهند. این تلویزیون اسرائیل است یک کشور کم جمعیت که اتفاقا حامی ملاها است بر فرض مثال ۱۰۰۰ مصاحبه اینگونه انجام شد نتیجه آن چه است؟ شما به قدرت افراد پشت سر خود در خانواده میتوانید ابراز قدرت کنید ایشان باید قدرت خود و مردم را متحد و آنرا به سیاستمداران دنیا دیکته و تحمیل کند. لازم به توضیح است که رهبران نرم مانند ماندلا، گاندی، مارتین لوتر کینگ،مالکوم ایکس نیز روی گرد‌آوری و متحد کردن بدون مصاحبه مستقیم تکیه میکردند. چون مصاحبه مستقیم نشان از ضعف گروه شما دارد (الا مصاحبه تاریخی و مانیفست لوتر یا گاندی) اجماع بین المللی زمانی پیش میاید که شما بعنوان یک قدرت اکثریت خود را نشان میدهید. میدانید اگر ج ا یک دوزاری در جیب این مصاحبه گر شبکه‌ها بگذارد او میتواند با یک سوال کوچک و مسخره کل هژمون شما را بر باد بدهد اشتباه فاحشی که شاه فقید کرد اینجاست که کار سیستماتیک و سخنگوی رسمی بمیان می‌آید.
  48
  11
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  من صدای شکستن استخوانهای دشمنان پهلوی را میشنوم که با هر مصاحبه و سخنرانی شاهزاده عده بیشتری از جوانان و سایرین به حقانیت پهلوی پی میبرند و امیدشان به پیروزی با داشتن رضا پهلوی در کنارشان بیشتر و بیشتر میشود. ملت برای مهملات سپاه سایبری اسلامی که پشیزی قائل نبودند و چند نفر چپول و مجاهدی هم که هنوز شایعات و چرندیات سال ۵۷ را در اینجا تکرار میکنند و روضه میخوانند بغیر از مسخره شدن نتیجه ای نخواهند گرفت.
  52
  72
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه

  زنده باد ،از جوابهای هوشمندانه رضا پهلوی و اینکه فرد بسیار لایقی برای کمک به بهبود اوضاع ایران است خوشحالم و امیدوارم در این شرایط بحرانی کشور دست در دست هم و با اتحاد ملی و حمایت شاهزاده رضا پهلوی و یارانشان بتوانیم تبهکاران حکومت اسلامی را سرنگون و کشور را دوباره آباد کنیم .
  51
  72
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۵:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  مردم ایران عاقبت بر نظام اخوندی پیروز خواهند شد چون حق با مردم است .
  6
  65
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۶:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  بیگانه در بایرن - بایرن، آلمان

  امیدوارم اگر زمانی بر سر قدرت رسیدی مانند پدر بزرگوارت نباشی که مردم از زندگی خصوصی اش هیچ چیز نمیدانستند و سالی یکبار میدیدمش و آن هم تبریک سال نو اش بود. من که صدر اعلم آلمان رو بیشتر از بچه ام در سال در تی وی میبینم.
  58
  10
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۳
  Sasan 55 - پاریس، فرانسه
  ضدبشر - گراتس، اتریش
  منظور از ضد بشر یعنی اگر سایبریهای حکومت خودشان را در حد حیوان درنده یا باکتریهای خطرناک میدانند که کم لطفی به حیوان و باکتری کرده اند چون خلقت در وجود آنها هم فوایدی قرار داده که حامیان حکومت ملاها از آن کاملاً بی بهره اند. تو روح هر چی سایبری بیشرف و پاچه خوار
  13
  21
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  tarafdari - تفلیس، گرجستان
  چراشبکه اسراییلی ؟
  3
  0
  ‌چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  قوقوقولو .میدانی چرا بخاندان پهلوی عقده داری . مرحوم رضا شاه ان پدر بزرگ تو که بالای گردنه ها راهها را می بست وهمانند سران اسلام اموال مردم را بغارت میبرد گرفت و ترتیب انها را داد . حالا تو بیا اینجا ان دزد سر گردنه را نویسنده معرفی کن . حالا تو بگو پدر بزرگت راهزن نبوده . خب تو برای ساکت کردن خودت همه چیز میتوانی بلغور کنی . اما در رابطه با خاندان پهلوی فک ترا ببند چون مردم ایران این خاندان را خوب می شناسند
  29
  2
  جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۲
  سپهری - استرالیای غربی، استرالیا

  از کرامات شیخ ما این است، شیره را خورد و گفت شیرین است. امام خمینی خدا نیامرز: لاکن اتوبوس از مینی بوس بزرگتره. رضا پهلوی: نابودی رژیم ملاها سناریویی بُرد بُرد برای مردم ایران و جهان است
  1
  29
  یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.