توهین مربی پرتغالی استقلال به مربیان ایرانی: اینها مثل حیوان می مانند

تابناک: مرد پرتغالی نیمکت استقلال تعادل روحی برای کنترل خود مقابل هیجان و فشارهای محیطی را ندارد و بار دیگر حاشیه‌ای بزرگ خلق کرد که شاید عواقبی شدیدتر از دعواها و توهین های قبلی‌اش داشته باشد.

به گزارش تابناک ورزشی؛ ساپینتو که در بدو ورود به لیگ ایران هم بابت روحیات تند و درگیری‌های سریالی او در تیم‌های سابقش هشدار داده شده بود، این بار بعداز پیروزی مقابل پیکان هم نتوانست بدون حاشیه ورزشگاه را خلق کند و در نشست خبری حرف‌هایی زد که یک محرومیت دیگر به احکام اخلاقی و انضباطی او خواهد افزود.

ریکاردو ساپینتو سرمربی استقلال در نشست خبری بعد از مسابقه در حالی که به شدت از مجتبی حسینی همتای خود در تیم پیکان ناراحت بود جملاتی بر زبان آورد که توهین آمیز و زشت بود.

این در شرایطی است که مترجم ساپینتو بخشی از حرف‌های این مربی را ترجمه نکرد درست همان قسمتی که حاوی توهین‌ بود.

ساپینتو در این نشست خبری گفت: «امیدوارم این لیگ جنگل تمام شود. در این جنگل حیوان‌ها وقتی عقب می‌افتند، در زمین دنبال دعوا می‌‌گردند. اینها مثل حیوان می‌مانند».

اینکه چگونه ساپینتو که در چند ماه حضورش در ایران چند بار به دلیل اعتراض محروم شده به خودش اجازه می‌‌دهد اینگونه صحبت کند،جای تأمل دارد‌.

 فدراسیون فوتبال در واکنش به این اتفاق در سایت رسمی خود نوشت: «در پی تخلف صورت گرفته از سوی ریکاردو ساپینتو، سرمربی‌ تیم استقلال مبنی بر عدم رعایت ماده 71 مقررات انضباطی و اظهارات توهین آمیز پس از دیدار مقابل پیکان، ابلاغ می‌شود که نامبرده ظرف مهلت 48 ساعت دفاعیات کتبی خود را به کمیته انضباطی ارسال کند».
+18
رأی دهید
-3

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.