واکنش حسین طائب به حمایت رضا پهلوی از مولوی عبدالحمید

ایران وایر: حسین طائب، فرمانده سابق سازمان اطلاعات سپاه پاسداران و مشاور کنونی فرمانده سپاه در یک سخنرانی به اظهارات شاهزاده رضا پهلوی در حمایت از مولوی عبدالحمید اشاره کرد و آن را نشانه «وصل بودن جریان‌های مخالف» به یکدیگر دانست.

طائب روز دوشنبه در دانشگاه امیرکبیر گفت: «دیدیم که رضا پهلوی از عبدالحمید تشکر کرد، بگذارید این مسئله رو شود که جریان‌های مخالف به یک جا وصل هستند.»

اشاره فرمانده سابق اطلاعات سپاه به اظهارات شاهزاده پهلوی در سخنرانی  تجمع ۱۱ فوریه در لس‌آنجلس است.

شاهزاده رضا پهلوی در این سخنرانی با اشاره به ایستادگی مولوی عبدالحمید گفت: او با جرات از تمامیت ارضی ایران و برابری همه ایرانیان صحبت می‌کند.

حسین طائب در سخنان خود در دانشگاه امیرکبیر همچنین اینترنت را دشمن حکومت جمهوری اسلامی خواند و بر ادامه محدودیت آن تاکید کرد.

او در پاسخ به سوالی درباره تداوم فیلترینگ در ایران گفت: اینترنت دست دشمن است لذا مجبوریم محدودش کنیم که دشمن در جنگ ترکیبی موفق نباشد.همانطور که بازدارندگی ترکیبی است وظیفه داریم در حوزه سخت و‌ نرم هم باید پدافند را کنترل کنیم.

فرمانده برکنار شده سازمان اطلاعات سپاه همچنین بر ادامه برخورد با سلبرتی‌ها تاکید کرد و گفت: « توصیه‌ام این است که جنگ ترکیبی را جدی بگیرید. جنگ ترکیبی می‌گوید سلبریتی را بیاور و کاری کن طرفدارانش (فالوور) هیجانی شود و‌ خشونت ایجاد کند، باید کاری کنیم مردم چهره واقعی این افراد را بشناسند و در این صورت دنبال‌کننده‌هایشان ریزشی خواهد شد.»

او همچنین مدعی برقراری پر قدرت جشنواره فیلم فجر شد و گفت: «تمام تلاششان را کردند جشنواره فجر برگزار نشود در حالی که دیدیم این جشنواره با قدرت تمام برگزار شد و تعداد شرکت کنندگان بیشتر از سال‌های قبل و سال ۹۸ بود.»

حسین طائب در تیرماه امسال و به دنبال شکست‌های پی در پی سازمان اطلاعات سپاه در مقابله با اقدامات اسرائیل در ایران از سمت ریاست این سازمان برکنار و  سرتیپ پاسدار محمد کاظمی جایگزین او شد.
+10
رأی دهید
-142

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۶
  Reza222 - سیدنی، استرالیا

  تاریخ و فرزندان ما در آینده به بی عرضگی ما خواهند خندید و تاسف خواهند خورد که مردم چرا مردم ایران اجازه دادند آخوندها بیش از چهل سال بر ما حکومت کنند، وجان و مال و ناموس و طن را به چوب حراج بگذارند، واقعا باعث شرمساریه که آخوند پیزوری در پیت بر ما فرزندان کورش بزرگ حکومت میکنه.
  3
  148
  دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۱
  solswe - مالمو، سوئد

  شما که دنبال بهونه بودین کله پاش کنین اینم بهونه شد.
  3
  112
  دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۷:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  مطالبه گر - تورنتو، کانادا

  این مرتیکه خودش مزدور درجه یک برای این مملکته رو که نیست …..
  1
  56
  دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  درتو بذار مفتخور فاضلاب پُرکن!
  1
  18
  دوشنبه ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  Reza222 - سیدنی، استرالیا
  هموطن این یک تغییر تمدنیست فکر انقلابات یک شبه با یک باند ایدئولوژیک را از سرتان خارج کنید. اصلا خوبی این انقلاب این است پخته، غیر صنفی، قطور و غیر احساسی است. وقتی در روستا ملا آمد که برای کشته شده انقلاب مهسا روزه بخواند مردم فریاد زدند بختیاری رسم نماز نداره (این روستای ایران است یک روستا شبیهش را در دنیا پیدا کنید). در روند اسطوره‌ها سپس خدایان و در انتها خدای واحد ایران قدیمیترین است پس از ۵ هزاره کارکرد این نهاد در زندگی تولد و مرگ مردم در دور افتاده ترین نقاط آن دچار نه تنها ضعف بلکه انکار شده و چیزی از نوع غربی نیز نیست بسیاری از جوانان ایرانی هنوز به ازدواج بعنوان یک نهاد ارزشمند احترام میگذارند این انقلاب زن زندگی آزادیست نه زن آزادی! این راه افت و خیز زیاد دارد و یک ماراتن است و اتفاقا نسل های آینده به این مردم و نقطه عطف حرکت آنها با انقلاب مهسا افتخار خواهند کرد. مردم را یک لحظه از معادله خارج کنید آیا این حکومت توانایی برگشت به نه یک دهه حتی ۵ ماه گذشته را دارد؟ خیر. ما کمر یک دیکتاتوری نظامی و دیکتاتوری مذهبی در آستانه قدرت اتمی مورد حمایت قدرت‌ها را شکستیم. ادامه
  1
  12
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۴
  romano - تهران، ایران
  کوروش بزرگ نیز یک شبه کوروش نشد راه پر فراز و نشیبی را طی کرد. پدر معنوی ما به ما افتخار میکند چون میبیند فرزندانش خواب نیستند و علیه دروغ بپا خواستند او به ما افتخار میکند چون میبیند فقر و جنایت و تحریم داخلی و خارجی فرزندانش را دزد نکرد یک مغازه برای نمونه در این قیام غارت نشد حال اینکه یک موبایل برای یک جوان الان در ایران آرزو شده.مردم ۱۳۰ میلیارد یک شبه برای زلزله خوی خودشان جمع کردند. ملایان قدرت مارا باور کرده‌اند ولی ما به قدرت خویش و راه آمده اعتقاد نداریم (این آفت است) یک لحظه نگاه کنید مزدبگیران سایبریشان نا امیدند دیگر نمینویسند اگر امید داشتند زیر همین کامنت شما تحقیرتان میکردند. ملایان میدانند کمی فشار ملت را بجانشان خواهد انداخت. خامنه‌ای که ۳ دهه با نشان دادن یک ستار در تلویزیون با مردم سر عناد و لجبازی دارد به تلویزیون میاید و میگوید آن خانمهای بی حجاب هم دختران من هستند! ما پدری از اینها در آورده‌ایم که اتفاقا در هیچ جای تاریخ این سرزمین کهن که هیچ حتی دنیا مشابهت نداشته و ندارد (رنسانس بر اثر صنعتی شدن پیش آمد نه مردم به مذهب نه بگویند) خسته نباشید ما آخرین سنگریم
  1
  13
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  اقای رضا پهلوی نه تنها به مولوی عبدالحمید بلکه به تمام ایرانیهای داخل و خارج وصل است که میخواهند ایران و ایرانی را از قید و بند اخوند جماعت رهای یابند.
  1
  8
  ‌سه شنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۰۸:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.